18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Uczciwy pracodawca - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
genghiskhan 2013-03-04, 20:27
popieram, ale widok lezącego człowieka kopanego w głowę przyprawia mnie za każdym razem o ciary
z jednej strony czekam tylko aż po kopnięciu straci przytomność, a z drugiej zadziwiające jest jak dużo ludzkie ciało potrafi czasami wytrzymać
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2013-03-04, 20:27 1
ładnie dostał z sandałka, tak powinna robić policja z dresami i całym tym marginesem takimi gimbusami
jp na 100% co fakery pokazują jak juz kabaryna się schowa za winklem
Zgłoś
Avatar
Duszek Okruszek 2013-03-04, 20:30
Czy gdy dostał z sandałka to przypadkiem nie wypluł kilku zębów? O,o
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2013-03-04, 20:33
Kto nigdy nikogo (państwa) nie okradł, niech pierwszy rzuci kamieniem. Ja nie zapłaciłem ok. 1300PLN a teraz robię w szarej strefie.
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-03-04, 20:35
petru23 napisał/a:



już widzę jak cała partia rządząca, opozycja i pozostałe przydupasy leżą przez gmachem sejmu na chodniku i każdy obywatel może sobie kopnąć kogo chce gdzie chce. Do tego księża i urzędasy z ZUS, US i cała reszta. Ależ byłoby zajebiście



Wystarczyłoby to opodatkować a sami by się kładli
Zgłoś
Avatar
SuperGluchy 2013-03-04, 20:43 2
A może kradnie bo tam gdzie żyje nie ma jak zarobić i nie ma co jeść ?
Zgłoś
Avatar
RedBullo 2013-03-04, 20:50
Artysta, pięknie nogę zgiął na początku filmiku
Zgłoś
Avatar
Pizza 2013-03-04, 20:51
co wy mowicie.. dla tego za granica o polsce mowia ze to sami wiesniacy i mysla ze to jakis zacofany swiat i mamy przyklad komentarzy..
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-03-04, 20:52
Z chęcią bym tak Tuska przekopał
Zgłoś
Avatar
likidis 2013-03-04, 20:56 11
Woodstock 2011 - rozmawiałem z gościem który przypadkiem zobaczył w samochodzie swój śpiwór oraz karimatę, która nie tak dawno mu zginęła. Poszedł po kumpla i o dziwo on też znalazł tam swój śpiwór. Jak się okazało, to samochód był niemal pełen fantów i złodzieje mogli się już zwijać z pola, ale jednak woleli jeszcze się obłowić. Mieli pecha, dostali soczyście wpier***, policja przyjechała i ich zwinęła, nie pytając nawet czemu wyglądają jak wyglądają.

Z ich samochodem z kolei stało się to co widać na filmiku.



Dodam od siebie jeszcze, że samochód płonął tej doby bodajże jeszcze 3 razy. Została z niego w zasadzie tylko powyginana karoseria (przed podpaleniem drzwi zostały niemal wyłamane, a sam samochód przetoczony kilka razy).

Tak więc, zapraszamy złodziei także w tym roku na Przystanek Woodstock.
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-03-04, 22:16
@likidis,może to bezdomne lumpy były,jakim trzeba być zjebem żeby zajebać karimatę,ciekawe czy ludziom też sandały poginęły.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-03-04, 23:23
@up

Ludzie z Woodstocku wiedzą co to sprawiedliwość.
Zgłoś
Avatar
beeveer 2013-03-05, 0:32
tak petru zajebiście. a ja bym musiał zapierdalac z gorzowa aż do białegostoku. na koniec kolejki.
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-03-05, 0:53
Ale słodko skomle :p
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-03-05, 1:12
Ja bym chciał zobaczyć Ci wszyscy śmiecie z woodstocku się palą. jebane dno
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie