18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Złodzieje na kiblu
szymy • 2014-05-29, 0:14
Zorganizowana grupa przestępcza dokonuje zuchwałej kradzieży telefonu w biały dzień.

Zgłoś
Avatar
jbone 2014-05-29, 16:42
niech zgadnę.brazylia?to tam maja być mistrzostwa?u tych pierdolonych złodzieji?
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2014-05-29, 17:26
@jbone
w brazyli ruch lewostronny?
omfg
ciapackie ścierwa w UK na 100pro
Zgłoś
Avatar
X................J 2014-05-29, 17:33 1
@IOI Nikt nie mówi, że to jest wtedy dozwolone. Tyle, że ta osoba w pewnym sensie przyczyniła się do kradzieży/gwałtu czy co tam chcesz. Trochę można to porównać do ludzi na pasach. Wchodzą jak idioci nie patrząc "bo mają pierwszeństwo", tylko co z tego skoro to oni giną a nie kierowca. Kara dla winowajcy będzie ale co się stało to się nie odstanie.
Zgłoś
Avatar
banitzky 2014-05-29, 17:43 2
@Jonxx, aż mi się pisać odechciało jak twój debilny komentarz zobaczyłem. "ta osoba w pewnym sensie przyczyniła się do kradzieży", bo szła ulicą i pech chciał, że akurat trafiła na piździków na bzyku, którzy w zorganizowanej akcji kroją telefony? Z twoim rozumowaniem twoja matka przyczyniła się do urodzenia jednego idioty więcej, a mogła nie rodzić.
Zgłoś
Avatar
132qwe 2014-05-29, 18:14
kierowca roweru zobaczył że fajna dupa telefon straciła to hajda rowerem za skuterem
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2014-05-29, 18:16 1
@banitzky
Z Twoim podejściem przechadzając się np. po Ramblas w Barcelonie, będziesz miał radośnie otwarty plecak na Twoich plecach, a w nim pieniądze, aparat etc., tak? Świat to nie bajka, przebywając w jakimś miejscu musisz wiedzieć, czy jest tam bezpiecznie, czy nie. Tzn. nie musisz, ale jak tak będziesz postępował, to stajesz się łatwym celem dla rabusiów. Choć szczerze, to mam na to wyjebane.
Zgłoś
Avatar
banitzky 2014-05-29, 18:21 2
Oczywiście, że nie, ale rozmawiamy tutaj o sytuacjach teoretycznych. Mam wyjebane na równi, ale pierdolenia, że ktoś się przyczynił do popełnienia na nim krzywdy to ja słuchać nie mogę w takiej jak ta sytuacji.
Zgłoś
Avatar
skunastuk 2014-05-29, 18:33
wkrecil sobie typ chyba ze ich bedzie gonił
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-05-29, 19:49
@IOI Jeżeli ktoś ma ochotę komuś coś zajebać, to zrobi to bez względu gdzie ktoś to trzyma. Skoro dupa niosła go jak niosła, to co się dziwić, że złodziej skorzystał z okazji? P.S. Czytasz to co piszesz?
Zgłoś
Avatar
orzechuuuu 2014-05-30, 7:44
Na 100% albo czarnuchy albo cygany kurwa. Ciapate kurwy by się po kradzieży wysadziły.
Zgłoś
Avatar
X................J 2014-05-30, 19:32 1
banitzky napisał/a:

@Jonxx, aż mi się pisać odechciało jak twój debilny komentarz zobaczyłem. "ta osoba w pewnym sensie przyczyniła się do kradzieży", bo szła ulicą i pech chciał, że akurat trafiła na piździków na bzyku, którzy w zorganizowanej akcji kroją telefony? Z twoim rozumowaniem twoja matka przyczyniła się do urodzenia jednego idioty więcej, a mogła nie rodzić.



Naucz się czytać, że zrozumieniem. W żadnym wypadku nie usprawiedliwiam tych złodziei. Po prostu osoba która jest chociaż trochę inteligentna wie, że szpanując tak telefonem czy innym gadżetem naraża się na kradzież. I sorry, ale twój argument co do mojej matki nijak ma się do tego co powiedziałem.

banitzky napisał/a:

Oczywiście, że nie, ale rozmawiamy tutaj o sytuacjach teoretycznych. Mam wyjebane na równi, ale pierdolenia, że ktoś się przyczynił do popełnienia na nim krzywdy to ja słuchać nie mogę w takiej jak ta sytuacji.



Tak idź w zaparte, że ta osoba wcale się do tego nie przyczyniła. Szkoda czasu na ciebie..
Zgłoś