18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Złom
u................t • 2012-08-13, 10:04
Znalezione na różnych szrotach.Nie jednego jeszcze człowiek by odrestaurował





Reszta w komentarzach
Zgłoś
Avatar
samozlo171 2012-08-13, 18:52
Heh, w porównaniu z moim osiemnastoletnim Oplem Astrą i tak nie wyglądają źle:P Co nie zmienia faktu że serce pęka jak się widzi te legendy motoryzacji...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-13, 19:08
Manik napisał/a:

Az zal na to patrzec. Wheeler Dealers (fani czterech kolek) odnowiliby ladnie te autka i za niewielka sumke by sprzedali ;d



Oni by się nawet nie tknęli takich złomów, bo doskonale wiedzą, że to studnia bez dna! Żeby doprowadzić te samochody do stanu "igła" trzeba by wpakować w nie więcej kasy niż są warte - blacharka praktycznie od zera bo wszędzie rdza (rozbite panele z włókna szklanego - koszmar księgowego!), silniki do kapitalnego albo całkiem do wymiany, większość części nie do dostania więc trzeba płacić fortunę w oficjalnym serwisie etc. A na koniec i tak nikt go nei kupi, bo kto by kupował powypadkowy super-samochód który wyciąga ponad 300 na godzinę? A nawet jak kupi to za połowę ceny, bo nie ma pierwszego właścicciela, nie był garażowany, nie miał przeglądów co roku...
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-08-13, 19:41
Jak ktoś mógł tak mógł zostawić De Lorana .... przecież te auta sa tak rzadkie .. a co do aut to mam do takich klasyków sentyment i sam bym chętnie jakimś się zaopiekował i odbudował go od zera .
Zgłoś
Avatar
harinezumi 2012-08-13, 19:49
Panowie te 1 i 2 zdjęcie z ferrari to F40 ( nawet Clarckson przy takim stoi jak wygooglujecie ) 3 fota to testarossa
Zgłoś
Avatar
mccoob 2012-08-13, 20:36
Dobra dobra, a pomyślcie ile zabytków polskiej motoryzacji stoi gdzieś pochowane po szopach i stodołach... Sam restauruję polskie motorowery spod znaku pegaza [Romet] więc dla mnie znalezienie jakiegoś ciekawego i wyszukanego modelu też jest fajne.
Drugą sprawą jest to, ile takich zabytków, których teraz nie ma na polskich ulicach zginęło z ręki wieś tunerów i wiejskich drifterów co woleli zajebać Syrenkę czy innego Poloneza Borewicza w polach... Niestety.
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-08-13, 20:42 3
Chuj dodam jeszcze kilka...

Stara Alfa...











i na konie dla fanów BMW....

Zgłoś
Avatar
W................e 2012-08-13, 21:46
złom wart setki tysiecy
Zgłoś
Avatar
ddobry10 2012-08-13, 22:09 1
troylee napisał/a:



pokaż palcem gdzie jest F50, bo coś nie widzę..

Dokładnie jak już co to jest jego poprzednik f40 . Morał tej bajki jest wielu znany jak nie znamy marki samochodu to się nie wypowiadamy
Zgłoś
Avatar
DyndaS 2012-08-13, 22:12
Przypuszczam że spora częśc z nich to po prostu repliki...
Zgłoś
Avatar
Iperyt 2012-08-13, 23:00
Zgłoś
Avatar
MoD88 2012-08-13, 23:42
forest1600 napisał/a:

omg, ferrafi f50.... i to w nienajgorszym stanie.... porzadnie go umyc, sprawdzic mechanike i mozna jezdzic aaaaaaaaa ide plakac do kata :/



Kolego, gdzie Ty tam widzisz F50? Może ja ślepy jestem, ale dla mnie tam jest 2xF40
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-08-15, 0:09 2
Na 8 zdjęciu (licząc od fotek w komentarzu) Lamboghini Countach! I to białe! Toż to świętokradztwo! Z najdzikszą rozkoszą zapakowałabym na podwóro i odrestaurowała, choćbym miała sama blachy klepać i językiem silnik czyścić!
Zgłoś