18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
R................y 2014-02-16, 3:28 1
yabadabadu - jestes uposledzony czy jestes trollem?
Zgłoś
Avatar
mateuszmatel 2014-02-16, 3:46 3
4 złote medale u ruskich. Coś pięknego
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-02-16, 6:35 8
repowski napisał/a:

brawa dla nich, niech Putina chuj strzela że nasi wygrywają!!!
Obrazek
Obrazek



ty naprawdę myślisz, że Putin daje jebanie o sporty w których jest 1, max 2 Rosjanina?! Jemu zależało na hokeju, a nie jakichś skokach narciarskich, które oglądają tylko Polacy i Austriacy

takiego debila jak ty już dawno nie widziałem. Nikt nie daje jebania o jakichś Polaków, co 4 medale zdobyli. Tylko pierwsza 3-5 się liczy, o reszcie nikt nie pamięta. I powiem jeszcze, że te polskie medale zdobyto dzięki uprzejmości Niemców, którzy pozwolili naszym korzystać z ich baz. A na koniec jeszcze powiem, że Puton władował 50 MILIARDÓW w sporty zimowe, a u nas całe inwestowanie pewnie skończy się na wydaniu kolejnego orderu Orła Białego "za zasługi".

I na koniec: Rosjanie śmieją się z Polaków i mają na nich wyjebane. Dlatego z taką łatwością nakładają na Polskę embarga i nawet tego nie odczuwają. A w Polsce, dla której Rosja jest 2 najważniejszym partnerem handlowym zostaje płacz i zgrzytanie ząbkami, że paskudny Putin znów atakuje Polszczę.

No ale wy naprawdę myślicie, że w Wielkiej Federacji Rosyjskiej ktoś mówi o Polszczy, która w niczym nie jest dobra, a za najważniejszy sukces uważa odzyskanie niepodległości i beatyfikację Janusza Pawulona. Rosja ma głowę pełną igrzysk, Chińczyków, Syryjczyków i Hamerykanów. Polskę postrzegają w kategorii 5 - 5 głowic wystarczy, żeby zrównać kraj z ziemią

mateuszmatel, tak napisałeś, jakbyśmy prosto z rąk Rosyjskich te medale wyrwali Przypominam, że w żadnej konkurencji w której zdobyliśmy medale nawet blisko nie było Rosjan na podium, więc o czym ty mówisz. Zdobyliśmy te medale, owszem, ale na Holendrach, Japońcach i Norwegach

Ogólnie wysuwam tezę, że to zasługa Słowiańskiego klimatu tak bardzo służy naszym zawodnikom. Nawet z tym nie handlujcie

PS: Obecnie Rosja jest na 3 miejscu pod względem złota i na 1 pod względem ilości medali ! :3 Oby się utrzymali!
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2014-02-16, 7:58 20
@up a ty znowu pierdoilsz o tym samym,czerwone ścierwo.
Zgłoś
Avatar
trampolina 2014-02-16, 8:43
jak tam z okazji tylu dobrych występów naszych sportowców kupiłem sobie 2kg cebuli i jestem wniebowzięty!
Zgłoś
Avatar
Spadra 2014-02-16, 9:33 19
DUST DEVIL napisał/a:



PS: Obecnie Rosja jest na 3 miejscu pod względem złota i na 1 pod względem ilości medali ! :3 Oby się utrzymali!



STOP! Teraz Czerwony!
Paczcie świnie lewak tutaj post znow napierdala,
nakurwia jak komuch NANANANA!
Zgłoś
Avatar
Taumantis 2014-02-16, 9:43 3
yabadabadu napisał/a:

kilka medali, do tego w niszowych sportach, a polaczki spamują w necie wychwalając ich pod niebiosa na każdym serwisie.



a ja się z tym zgadzam. Wielcy sezonowcy cie pojechali... kwejkowcy jebani

@DUST DEVIL
Polskość Polskością, ale mówisz fakty a ta hołota wyrywa krzesełka ze stadionów skandując jakieś prawolowe okrzyki. Ale co tam, mnie zaraz zwyzywają od hitlerowców bo tak samo niemcy mają wyjebane na jakieś nasze śmieszne 3/4 medaliki
Zgłoś
Avatar
Rulkowsky 2014-02-16, 9:43 3
@DUST DEVIL To wypierdalaj do Rosji, skoro im tak kibicujesz, jebany czerwony analfabeto!
Zgłoś
Avatar
Puchacz399 2014-02-16, 10:22 6
@yabadu sprawdz sobie lepiej, co oznacza haslo "polaczki", bo to idealnie pasuje do Ciebie. powinienies mieć za to poskakane po glowie. pozdrawiam.

@DUST DEVIL napisałbym ci czym jesteś... ale to się skończy ostrzezniem. wsadz se w kibel leb i spuść wode. i tak nie uda Ci się stlamsic naszej radości. wiesz kim sa ruscy? poganami, mordercami i gwałcicielami. to oni nie dorastają nam do piet, a, ze od ponad 200 lat się do nas przypierdalaja, to takiemu imbecylowi jak Ty może się wydawac, ze to sa nasi bracia. nie byli, nie sa i nigdy nie będą. mam nadzieje, ze kiedyś doczekam pięknych czasów Żołkiewskiego, Ty czerwona ruro.
Zgłoś
Avatar
Basajev 2014-02-16, 10:56 6
@DUST DEVIL
"za najważniejszy sukces uważa odzyskanie niepodległości i beatyfikację Janusza Pawulona"
Idz do sklepu z pasmanterią, kup metr gumy do gaci i strzel se nią w łeb. Koleżeńska rada pajacu.
Zgłoś
Avatar
DunaYek 2014-02-16, 10:59 2
@yabadabu

no kurwa faktycznie - powinni dostać dwa medale w piłkę nożną i jeden w koszykówkę. Na olimpiadzie zimowej. W pojedynkę.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-02-16, 11:01 2
yabadabadu napisał/a:

kilka medali, do tego w niszowych sportach, a polaczki spamują w necie wychwalając ich pod niebiosa na każdym serwisie.


A który sport nie jest niszowy? piłka nożna? Olimpiada to najbardziej prestiżowe zawody na świecie.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2014-02-16, 12:05
Pewnie "LOT" będzie chciał być na kasku KamilaxD

Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2014-02-16, 12:34 1
yabadabadu napisał/a:

kilka medali, do tego w niszowych sportach, a polaczki spamują w necie wychwalając ich pod niebiosa na każdym serwisie.



Za słowo "polaczki" ty (tak "ty" napisałem z małej z braku szacunku)
jak i te ścierwa co dały ci za ten komentarz piwo, powinniście zostać wyjebani w dupy przez stado murzynów. A ty kim kurwa jesteś? Ormianinem, cyganem, ciapakiem czy może ruskim ???
Ograniczenia umysłowe już masz, więc jeszcze ograniczenia w sieci by ci się przydały. Jeszcze dostaniesz mały prezent na pocieszenie...

Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2014-02-16, 12:37
yabadabadu napisał/a:

kilka medali, do tego w niszowych sportach, a polaczki spamują w necie wychwalając ich pod niebiosa na każdym serwisie.



Niszywych sportach? ty pojebany jestes do reszty... wracaj kibicowac naszym "prawdziwym sportowcom" na murawie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie