18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Zły dziadek
M................s • 2014-12-13, 10:48
I grubcio będzie musiał zbierać na nową konsolę

już dawno temu ten filmik widziałem ale po tagach nie znalazłem, oby nie było
Zgłoś
Avatar
Sunrise 2014-12-13, 14:07 2
Jak mozna sie tak spasc?? kurwa to juz jest kalectwo
Zgłoś
Avatar
mali118 2014-12-13, 14:09 1
Ja bym na miejscu grubego zrobil wkoncu dziadkowi te ciasteczka z duuuuza iloscia laksigenu i zabral papier z kibla.
Zgłoś
Avatar
n1troo 2014-12-13, 14:12
o tam pewnie kupili mu nową PS4 i teraz trzeba nagrać jakieś gówno o niszczeniu PS3.
Zgłoś
Avatar
Dzemorek 2014-12-13, 14:17 3
Piwo dla starszego Pana. Może ktoś w końcu przemówi do grubaska, że to jest tylko i wyłącznie przedmiot do relaksowania się a nie stylu życia.
Zgłoś
Avatar
K2M1L 2014-12-13, 14:20 1
Św. Mikołaj złapał wkurwa, bo gruby nakłamał w liście i nie powinien dostać konsoli.
Zgłoś
Avatar
POW667 2014-12-13, 14:37
Rozumiem, że kasiora leci i za wyświetlenia kupi sobie chatę, ale czy wciąganie w ten "biznes" rodziców nie zaczyna być już poniżej godności? Te wszystkie bzdury, które ludzie oglądają, żeby poczuć się lepiej..
Zgłoś
Avatar
T................m 2014-12-13, 15:03 20
Nie kazdy musi lubic "zycie". Mnie wszystko wkurwia poza internetem. Fakt poza komputerem mozna robic tyle "fajnych" rzeczy: wyruchac jakies laski, podrozowac, imprezowac, bawic sie ze znajomymi itd. Zrozumcie, ze dla niektorych to co wymienilem to nie jest przyjemnosc tylko kara!
Jak slysze muzyke imprezowa to zbiera mi sie na wymioty. Gdy ktos stoi metr obok mnie to juz czuje sie niekomfortowo bo jest za blisko. Wkurwia mnia sam dzwiek ludzkiego glosu. Zwiazek? Chyba bym sie powiesil po kilku dniach. Nie znioslbym tego, ze musialbym poswiecac czas drugiej osobie i szukac kompromisow.
Podroze? A chuj mnie obchodzi jak wyglada swiat poza moim miastem. Zabytki? Dziela sztuki? Kolo chuja mi to lata.
Seks? Walenie gruchy mi wystarczy. Ewentualnie jakies prostytuki. Plusem prostytutki jest to, ze sobie pojdzie po skonczonej robocie.

Dajcie mi komputer z internetem, piwnice i moge tam siedziec do konca zycia. Wrzuccie mi ze 2-3 zupki chinskie przez jakas dziure i bede w raju.
Zgłoś
Avatar
septiq 2014-12-13, 15:07 3
@ToJeAmelinium MISTRZ ja Cie przygarne trollu pod warunkiem, ze bede mogl to nagrywac i zarobie na Tobie kasiure
Zgłoś
Avatar
abfab 2014-12-13, 15:18 2
żal mi każdego idioty który wierzy, że to na serio
Zgłoś