18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Zły P.Murinus
Entej • 2012-07-05, 15:07
Wyjątkowo agresywny ptasznik, zaniepokojony atakuje z ogromną prędkością, kąsa bez zastanowienia. Zdenerwowany stryduluje, przez co wydaje syczące dźwięki. Dysponuje bardzo silnym jadem.

jad: 4/4
szybkość: 4/4
temperament: 4/4
trudność hodowli: 2/4
podatność na błędy hodowców: 2/4





Zgłoś
Avatar
D................2 2012-07-06, 13:09
Ja mam gekona jak na razie i po tym co zobaczyłem chyba mi wystarczy ...
Zgłoś
Avatar
Lupido 2012-07-06, 15:06
Ten drugi filmik już tu był:
sadistic.pl/o-tym-jak-ucieka-pajak-vt98521.htm

A na pierwszym to pozycja do ataku taka jest? Podobnie godują ;x
Zgłoś
Avatar
willoo 2012-07-06, 15:10
na miejscu gościa z 2giego filmu spaliłbym dom...
Zgłoś
Avatar
torca99 2012-07-06, 17:51
jest ze 150 gatunków ptaszników ale tylko 6 gatunków groźnych dla człowieka
Zgłoś
Avatar
Nikt 2012-07-06, 18:23 2
torca99 napisał/a:

jest ze 150 gatunków ptaszników ale tylko 6 gatunków groźnych dla człowieka



...

Ponad 850 gatunków, a nie 150. Co to znaczy groźnych dla człowieka? Skoro jesteś taki zorientowany, to wymień te 6 gatunków ptaszników groźnych dla ludzi. Najlepiej z uzasadnieniem, no ale czego ja tutaj wymagam...
Wiem że to sadol a nie specjalistyczne forum, ale kurwa ludzie doczytajcie zanim zaczniecie się wypowidać o czymkolwiek. Potem mamy miliony specjalistów od F1, wytrzymałości tupolewów na brzozy i toksyczności jadu ptaszników.
Zgłoś
Avatar
Entej 2012-07-07, 16:31
@up & upup

Z moich małych zasobów wiedzy wynika że najgroźniejsze ptaszniki to te z Afryki i Indii przede wszystkim.
Napewno cała rodzinka Pterinochilus, Poecilotherie wszystkie, większość podziemnych ma bardzo mocne ciało i jad np. Hapopelm lividum (jest zajebista), a jeśli chodzi o samą siłę to bezkonkurencyjna jest Theraposa Blondi, zdarzają się nawet 30cm + okazy Taka blondyna ma kiełki na prawie 3cm

Miejsce nr 1 w kategorii Agresor należy się Murinusowi, kategoria szybkość -> [?] Maculata
Zgłoś