18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zmiana frontu
phrontch • 2020-04-07, 20:18
W Porto Velho, stolicy stanu Rondônia (stan na południe od słynnego Amazonas), pewna małolata postanowiła zmienić barwy i przejść do Comando Vermelho

Radość ze zmiany drużyny


Więcej:
ukryta treść

Tutaj już tak wesoło nie jest, gdy została otoczona przez byłych kolegów



Poniżej oklep tak łagodny, jak na takie wykroczenie, że aż ciężko uwierzyć, jaka jest przyczyna tak łagodnego potraktowania. Może niedługo kontynuacja na hardzie?

Zgłoś
Avatar
35i 2020-04-08, 6:19 1
Hefajstos78 napisał/a:

Polaków też palił ty tępy niemiecki pachołku



Adolf był tylko zakompleksionym typem z zaburzeniami, żądnym zemsty za swój przegryw życiowy. Nawet nie do końca ogarniał co jego współpracownicy odwalają (np Himmler). Znam jednego podobnego typa żyjącego współcześnie, tylko ten jest trochę bystrzejszy i bardziej trzyma podwładnych za mordę.
Zgłoś
Avatar
fuzzman 2020-04-08, 7:11
Ja pierdole, w imię czego?
Zgłoś
Avatar
murel_26 2020-04-08, 8:32
Czuję niedosyt oglądając 3ci filmik...
Zgłoś
Avatar
jarek1618 2020-04-08, 9:33 1
Inicjacja jak już, wszystko dzieje się w jednym miejscu, na drugim filmiku jest koło w czapeczce z pierwszego filmiku a na 3 okłada ją laska która daje jej koszulkę w pierwszym, no chyba że to jest transfer między gangami a tu mamy uroczyste przekazanie
Zgłoś
Avatar
Tomsza 2020-04-08, 9:45
Brazylia. Cały kraj cyganów...
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-04-08, 11:00
ta w bordowej tunice, ....ona w ogóle nie ma cycków
Zgłoś
Avatar
zx33 2020-04-08, 18:31
ciofajciofaj napisał/a:

No coś tu się nie zgadza, bo laska w bordowej koszulce z pierwszego filmiku leje ją w ostatnim



To samo chciałem napisać i dodatkowo na drugim filmie za tą laską stoi gość w czapeczce co był na pierwszym filmie.
Zgłoś
Avatar
trektos 2020-04-08, 20:30
ciofajciofaj napisał/a:

No coś tu się nie zgadza, bo laska w bordowej koszulce z pierwszego filmiku leje ją w ostatnim



bo tezzmienila kolory
Zgłoś