18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
KMD 2013-04-27, 18:26
Chodzi o grę słów wynikającą z przestawienia sylab w słowie "napę-du" czyli wychodzi "Zmiana na dupę panowie"?
Jeżeli tak, to śmieszne
btw. Dawno tego pana na sadolu nie widziałem
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-04-27, 18:43 2
to powinno być zmiana tempa a nie napędu. napęd będzie wciąż ten sam przecie. Ale co ja sie tam znam...
Wyraziłem tylko swoją opinię
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-04-27, 18:50
Ja tam przeczytałem "popędu". Jak to marynarze długo na morzu bez kobiety.
Zgłoś
Avatar
PTX 2013-04-27, 19:04 5
pozwólcie, że wam wytłumaczę, jak można zauważyć obrazek przedstawia załogę, która używa wioseł, aby statek mógł płynąć. Ten gruby gościu co trzyma duży bęben napierdala w niego w jednostajnym rytmie, żeby im się lepiej płynęło i każdy w takim samym tępię ruszał wiosłami. Następnie można zauważyć zapewne kapitana statku, który wymawia " zmiana napędu panowie" i pokazuje na małego łysego z długimi włosami gościa z chujem na twarzy, który trzyma mniejszy bęben i on teraz będzie nadawał tempo. Zapewne na takim mniejszym bębenku będzie szybciej w niego napierdalał, wiec i załoga będzie szybciej wiosłowa, oraz statek będzie bardziej zapierdalał.
Mam nadzieje, że pomogłem i za materiał własny oczywiście piwko dla Pana
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-04-27, 19:07
@up
Moja wersja lepsza, mimo, że twoja jest bardziej sterylna
Zgłoś
Avatar
r................5 2013-04-27, 19:36 21
Ptoon napisał/a:

Gdyby niewolnicy byli czarni, ten obrazek zrobiłby nieporównywalnie większą karierę na tym portalu.
Nie mówię żeby pan Marek miał od razu rysować pod publikę, a raczej żeby rzucił coś od czasu do czasu specjalnie dla użytkowników sadistic.pl.



Proszę wersja z murzynami w pracy, tylko zdjęcie robione w nocy

Zgłoś
Avatar
grrronek 2013-04-27, 19:45
panie Klukiewicz... seriami
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-04-27, 22:07
Gdyby nie zaczęli kodować o bębnach, to dalej bym myślał że zmiana napędu z ręcznego na żagle.
Zgłoś