18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
maciukrk 2013-10-14, 0:28 27
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2013-10-14, 11:48
jaki kraj taka zmiana
Zgłoś
Avatar
feranos 2013-10-14, 15:37 3
"po chuj, po chuj" widziałem to na własne oczy wielokrotnie, polonia grecka mówi na nich "pajace", bo w sumie jak pajace wyglądają. Natomiast "po chuj", bo tradycja + atrakcja turystyczna. A czemu w Buckingam Palace mają te debilne wielkie czapki? Na chuj im one? Nikt się nie zastanawia. Czytam też wasze debilne komentarze o Spartanach i o tym, że ludzie nie wiedzą po co armia. Co wy kurwa możecie wiedzieć, jakby Polska miała armię jeszcze, Grecja wydaje prawie 2x więcej, mają dwukrotnie większą liczebność (a i pewnie z 5x lepszą, bo nasza to syf i dno, nie mówię tu o GROM, reszta ssie pałę). A po co u nas urządzało się defilady, po co u nas stoi warta honorowa? To ma coś wspólnego ze stanem militarnym? Żołnierz powinien dobrze zabijać, a nie stać jak debil przy ruinie.
A warta honorowa jest od tego, żeby stać taką mają tradycję i kulturę, według mnie ciekawą i pogódźcie się z tym, że od upadku starożytnej Grecji minęło tysiące lat, a sami Grecy są niepodlegli dłużej niż Polska.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-10-14, 15:42
chyba sie z cyrku urwali tylko stroju klauna zapomnieli
Zgłoś
Avatar
michaelangelo666 2013-10-14, 15:45
To chyba są ćwiczenia rozciągające, dla ich zdrowia, bo tak stoją chuj wie ile czasu na baczność to mogą ścierpnąć
Zgłoś
Avatar
manriusz 2013-10-14, 15:54
Faceci w bamboszach!!!
Zgłoś
Avatar
papiez 2013-10-14, 15:57 1
Zgłoś
Avatar
wormarder 2013-10-14, 16:02
ale ich twórca tego czegoś w chuja zrobił
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-10-14, 16:03
Fajne bambosze....
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-10-14, 16:10 4
Brudy są w tym troche lepsi, chociaz w glupich krokach im idzie.
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-10-14, 16:23 1
Autor tematu to zjeb, który śmiałby się do rosnącego mchu. Ja nie widzę tu nic śmiesznego.
Zgłoś
Avatar
Superfunfel 2013-10-14, 16:31
od 1:00 nie musicie mi dziękować
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-10-14, 17:19
Brakowało mi tylko klaskania na koniec
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2013-10-14, 18:21
feranos napisał/a:

"po chuj, po chuj" widziałem to na własne oczy wielokrotnie, polonia grecka mówi na nich "pajace", bo w sumie jak pajace wyglądają. Natomiast "po chuj", bo tradycja + atrakcja turystyczna. A czemu w Buckingam Palace mają te debilne wielkie czapki? Na chuj im one? Nikt się nie zastanawia. Czytam też wasze debilne komentarze o Spartanach i o tym, że ludzie nie wiedzą po co armia. Co wy kurwa możecie wiedzieć, jakby Polska miała armię jeszcze, Grecja wydaje prawie 2x więcej, mają dwukrotnie większą liczebność (a i pewnie z 5x lepszą, bo nasza to syf i dno, nie mówię tu o GROM, reszta ssie pałę). A po co u nas urządzało się defilady, po co u nas stoi warta honorowa? To ma coś wspólnego ze stanem militarnym? Żołnierz powinien dobrze zabijać, a nie stać jak debil przy ruinie.
A warta honorowa jest od tego, żeby stać taką mają tradycję i kulturę, według mnie ciekawą i pogódźcie się z tym, że od upadku starożytnej Grecji minęło tysiące lat, a sami Grecy są niepodlegli dłużej niż Polska.



To coś ci powiem młotku, dopierdalasz się do WP a chuja wiesz o armii, syf i dno masz pod kopułą, jestem z Polski i jestem z tego dumny jeśli tobie tak bardzo źle to myk myk z mojego kraju. Dłużej niepodległa? Znajdź drugi taki kraj który wygrał wojnę z reżimami i podnosił się setki razy, a podniesie się jeszcze nie raz i wypierdoli takich jak ty w kosmos, lewaku.
Zgłoś
Avatar
feranos 2013-10-14, 19:20
@Ojciec syna "Młotku" no dobra, gratulację, że jesteś dumny z tego, że jesteś Polakiem, bo ja też pajacu, więc twoje sranie z mordy jest bezcelowe. Z jakimi reżimami my niby wygraliśmy? Nie mówisz chyba o komunie, gdybyśmy mieli Solidarność w... bo ja wiem? Latach '60? '70? czy chuj nawet w roku 1980, to byłby powód, żeby być dumnym, a ZSRR sypało się na lewo i prawo każdy to widział. Gdyby nie to mielibyśmy drugą Czechosłowację - ile osób zginęło podczas tej "walki z reżimem"? Porównaj ile ludzi zginęło w Czechosłowacji czy podczas przemian ustrojowych w XVIII wiecznej Francji. Nie mówisz mam nadzieję o III Rzeszy co do reżimów. Bajka o Wałęsie i Wojtyle pokonujących ZSRR jest piękna, ale niestety to bajka. Kraj, który podnosił się setki razy jak my? No nie wiem... Grecja? Czechy? Ukraina? Kurwa połowa krajów europy podnosiła się dwa razy. Podniesie się nie raz? No mam taką kurwa nadzieję? Jestem lewakiem? Może i przy tobie jestem, bo szanuję też inne kultury, szczególnie te bliskie naszej polskiej, a nie napierdalam, że każdy kto jest spoza Polski to jebana ciota. Także doucz się trochę, poanalizuj czasami to co pierdolisz, jak czytasz to też staraj się rozumieć tekst, a potem się wypowiadaj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie