18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Zmiany pokoleniowe i kibice
Suka_Blyat • 2013-03-06, 12:23
Historyk Leszek Żebrowski opowiada o patriotyzmie "kiboli" i zmianach w obecnym pokoleniu ludzi młodych. Niestety dla wielu ludzi kibice dalej będą symbolem grand na stadionach i zadymach z policją
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-03-06, 22:39
Dzieci dzieci, idźcie już spać bo pierdolicie jak potłuczeni lewi z prawymi prześcigają się w obelgach i przerzucają procentami zjebanych kibiców, a prawda jak zwykle po środku. Żadne z tych danych nie są wiarygodne bez podania źródła, charakterystyki próby/populacji i całej metodologii badania. Zatem ubrać piżamki i spać.
Zgłoś
Avatar
MałeYo 2013-03-06, 22:43 2
Panowie z tym patriotyzmem to tak może nie szastajcie bo teksty w stylu jakby była wojna to by kibole pierwszy ruszyli są po prostu głupie. Nie mówię, że by stali i patrzyli z boku czy coś ale wojna to tak kurewsko ekstremalna rzecz, że nie ma co dywagować jak się jeden z drugim zachowa. A odnośnie kibolki to niestety ale nie trzeba telewizji, żeby widzieć co odpierdalają. Mieszkam obecnie przy Stadionie Polonii i widzę na własne oczy bandyctwo na meczach domowych. Natomiast na meczach Politechniki w siatkę pełna kultura, nie do pomyślenia jest się nawet na trybunach na przeciwnych kibiców krzywo spojrzeć - nawet gdybyś chciał to atmosfera nie pozwala.A taki patriotyzm gdzie na stadionie się śpiewa i wiesza flagi, a potem nie reaguje jak kolega z trybun wybija szybę w kiosku czy maluje sprejem po ścianie to ja mam za przeproszeniem w dupie.
Zgłoś
Avatar
Lenart 2013-03-07, 0:57 3
wiesiors4 napisał/a:


Jesteś kretynem, który dał się złapać w medialne pierdolenie. Kibole demolujący stadiony i robiący ustawki istnieją. Ale jest to MOŻE 5% (wiem, to i tak za dużo ). Czyli co 20 KIBIC jest KIBOLEM. Dla niektórych nawet ludzie, którzy szykują oprawy, przyśpiewki i pięknie rozświecają stadion to też kibole
To samo jest z pedofilią wśród księży. Według statystyk policyjnych chyba szwabów (nie pamiętam dokładnie) księża popełniają około 1% przestępstw na tle seksualnym na dzieciach. Kilkakrotnie razy więcej takich przestępstw notuje się wśród nauczycieli, a jeszcze częściej osoba molestująca jest z najbliższego otoczenia ofiary. Ale wizerunek księdza-pedofila się przyjął, bo półmózgi siedzące przed TV jak worek kartofli są podatne na indoktrynację.
Media mają ulubione tematy na które lubią robić nagonkę
księża - nagłaśniają KAŻDY przypadek pedofilii wśród księży, a pierdolenie o tym że jakiś biskup wjechał po pijaku w latarnie trwało 2 tygodnie ale jak w moim mieście pijany prokurator wjechał w teatr i prawdopodobnie nie poniesie ŻADNYCH KONSEKWENCJI to media milczały.
kibice - większość to naprawdę ogarnięci ludzie o zapędach patriotycznych. Niestety teraz patriotyzm jest BE, a władza boi się "kiboli". I dobrze, niech się boją, strach jest po właściwej stronie.
agresywne rasy psów - jak ktoś zostanie zaatakowany przez pitbulla lub amstafa, to oczywiście jest to najważniejsze, aby podać rasę. Gdy 2 lata temu owczarek niemiecki zaatakował dziecko u mnie na osiedlu, w mediach lokalnych tylko nabąknęli coś o tym. Gdyby to był pitbull cała Polska by to wiedziała z TVN'u.

Czekamy na hejty osób, które kiedyś dostały wpierdol od jakiegoś dresa i teraz nienawidzą wszystkich kibiców

Nie, nie jestem dresem



Pierdolisz jak potłuczony, właśnie 5-10% kibiców to ludzie którzy idą na mecz. I skończ pierdolić że tylko TVN i bla bla bla bo to taka sama hujowa moda jak ten jebany harlem shake.

Są kibice i kibole i sam kurwa zrozum że że Ci drudzy to jebane kurwa stadionowe bydło które się później panoszy po osiedlach. Nie trzeba dostać od nich batów żeby wiedzieć że banda kiboli to grupa zwykłych pizd które kozaczą jak jest ich kurwa 40. Bo w pojedynke to siedzą u mamusi w mieszkaniu pozamykani bo i tak do huja się nadają. A jak ktoś im udowodni że nie ma dla nich miejsca w społeczeństwie bo są jebanymi pasożytami bez wykształcenia to nagle że rząd się na nich uwziął. Widziałęm kurwa co się działo w ostatnią niedzielę pod Jubilatem w Krakowie, więc nie pierdol.

I za Twoim przykładem: nie głosowałem na Tuska i nie dostałem nigdy wpierdolu od dresów.

Zgłoś