18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
W następstwie paniki, jaka wybuchła na festiwalu muzyki techno Love Parade w Duisburgu w zachodnich Niemczech, zginęło 15 osób, a ok. stu zostało rannych.

Zgłoś
Avatar
Gorzol 2010-07-27, 3:53
Haddi jesteś żałosny !

Jak widać słuchasz techno więc nie szanujesz innych.

I te Twoje dziecinne odzywki "je**ć brudasów" szkoda mi takich ludzi jak Ty....
Zgłoś
Avatar
haddi 2010-07-27, 7:46 4
Gorzol przykro mi że należysz do rzeszy niekumatych. Nie słucham techno, też się pomyliłeś. Po prostu jestem tolerancyjny i myśląc logicznie rodzaj muzyki ani nawet rodzaj kultury jaki występował na owej paradzie nie ma nic wspólnego z tragedią jaka się wydarzyła. Wpisując nie przystające mi słowa je**ć brudasów chciałem zwrócić uwagę że większość wypowiadających się słucha innej muzyki, nie potrafi tolerować pozostałych gatunków, w dodatku ją obraża(mam na myśli prawdziwych fanów) ale kiedy ich kultura/muzyka zostanie obrażona to już jest be i takie zachowanie jest złe. Tylko czy te osoby patrzą czasem w lustro?
Zgłoś
Avatar
Caco 2010-07-29, 22:08
O 15 osób mniej "uszczęśliwiających" otoczenie barbarzyńską łupaniną.
Zgłoś
Avatar
z................u 2010-07-31, 4:22 7
Zgłoś
Avatar
Kov 2010-08-10, 13:56
szkoda, że techno nie umarło w tym wypadku
Zgłoś
Avatar
Heathen 2010-08-10, 14:18 2
Mały tunel, dużo luda...ktoś puścił bąka i takie efekty..
Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2010-08-10, 14:19 3
i bardzo dobrze. im mniej pedalow na swiecie tym lepiej dla wszystkich.
Zgłoś
Avatar
misiek1991 2010-08-10, 14:50
gdyby to byli polacy to było by mi zal tych ludzi ale ze to niemcy to mam zero wspolczucia!!!!
Zgłoś
Avatar
exploiteddd 2010-08-10, 15:02 6
A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany, kto słucha techno ten jest pojebany.
Zgłoś
Avatar
cloud1one 2010-08-10, 16:29 3
Stare chińskie przysłowie mówi: "ZAMKNIJ PYSK!"
Zgłoś
Avatar
Ray696 2010-08-10, 17:06
To na pewno technoviking poruszyl ten tlum...
Zgłoś
Avatar
silek65 2010-08-10, 18:40 2
Moj wczesniejszy post zostal wykasowany bo za duzo osob jednorazowo obrazilem , ale przynajmniej czesc wkleje:

dla ścisłości [cenzura]...
tło dźwiękowe w tym filmiku to nie techno, tylko tzw. VIXA - czyli wielka kutasowa bedaca produktem muzyko-podobnym
pl.wikipedia.org/wiki/Wiksa


Eric Prydz @ Global Gathering Poland 2008
współczesne techno:


A tutaj film dokumentalny jak powstaje cykl imprez z muzyka elektroniczna, glownie techno i minimal, o tym jak najwieksi DJ'e, producenci tworza setup urzadzen:
Zgłoś
Avatar
DjHoster 2010-08-10, 19:07 1
Wkurwiają mnie wypociny tych znawców co to techno mieszają z radiowym disco-polo.
Co ma rodzaj muzyki do tego, że w panice zginęło kilkanaście osób ? Kurwa zastanówcie się przecież na każdej innej imprezie w takiej sytuacji wszyscy by panikowali.

Cytat:

I wniosek z tego taki, że fani muzyki techno są jak zwierzęta, co to się ze strachu staranują na śmierć.



Idź zobacz czy cię w kuchni nie ma. Każdy człowiek to zwierze i w panice robi głupie rzeczy więc co do chuja ma rodzaj muzyki do tego ?

Nie nie jestem fanem techno .
Zgłoś
Avatar
silek65 2010-08-10, 19:26 1
Jak to powiedział Hitler poszukując electro: "Co z tego, że trochę ludzi zgineło? ... Na imprezie czasami się umiera, zdarza się."
skrec.pl/4fun/715/
Zgłoś
Avatar
Nimr0d 2010-08-10, 19:27 1
Nie dziwię się że nie lubicie Techno bo to muzyka taneczna, imprezowa a idealny dla was no lajfy jest hh i metal czyli muzyka do posłuchania w domu. Jak byście mieli trochę urozmaicone życie to byście przywykli do tej muzyki bo jest puszczana w prawie wszystkich klubach ale ty o tym nie wiecie bo prawie z domów nie wychodzicie. Pozdrawiam brudy na sadolu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie