18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
M................1 2016-05-28, 21:25
"w starozytnosci nie bylo lamp naftowych? zapierdalali w ciemnosciach oswietlajac sobie droge latarkami ze smartfonow?" Buauahahahahahahhahahaha, no kurwa nie wytrzymie, zaraz padnę!!! No kurwa, chuj mnie jasny strzeli i już nie wstanę! Oczywiście, że były. Mieli też takie drewniane samochody, które jeździły na piasek i żwir.
Zgłoś
Avatar
Genzerum 2016-05-28, 22:08 2
Ja pierdole. Po prostu ja pierdole. Lektor drewno, masa błędów w tekście. Z ciekawości wchodzę na jego kanał bo chcę zobaczyć, skąd on te informacje wytrzasnął. A w opisie pod filmem? Nic. Zero. No to szukamy dalej i co? Całość, kropka w kropkę z Wikipedii. Nawet nie anglojęzycznej, gdzie są jakieś przypisy, skąd informacja została zaczerpnięta, tylko z polskiej. Słowo w słowo. Aż się zalogowałem na YouTube, żeby Ci dać 'kciuk w dół'.
Jedyne o co proszę, to kurwa jego mać - jak chcesz coś wstawiać GDZIEKOLWIEK, to naucz się czytać, później pisać, następnie szukać informacji dalej niż Wikipedia, na której jest masa przekłamań, a na samym końcu pomyśl o zabieraniu się do roboty.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2016-05-28, 23:46
dobra kurwa.... macie racje. patrząc na komentarze chcialam sama sprawdzic, na co tak narzekacie i stwierdzam, ze macie racje.
Zgłoś