18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Avatar
artiee 2011-06-25, 11:18
emde napisał/a:

@metamorfoza6191 jak to jest pielęgnacja betonu to ty chyba dom na pustyni stawiałaś że zwilżałaś fundamenty ilością wody jaką może pomieścić basen. Po drugie to beton nie wchłoną by tak szybko takiej ilości wody musiał by mieć zajebistą porowatość aby ją tak wchłonąć. W ogóle gdzie ty tu widzisz jakąś wylewkę tutaj raczej chodzi o coś innego. Wszędzie kurwa eksperci od wszystkiego ja pierdole.



A ty kurwa co? Ekspert w dupę wyjebany ?
Zgłoś
Avatar
Mgla 2011-06-25, 12:46
Tak właśnie powstała dziura w Gwatemali.

Anacomioni napisał/a:

I tak najlepsza Pani redaktor, która z wyciągnięta rączką nagrywa odgłos wody, najistotniejszy!



Istotny bo jak ma mikrofon kierunkowy to potem ma dobry dźwięk do podłożenia, lepszy niż z kamery który zbierze wszystkie ochy, achy i kurwy ludzi stojących dookoła kamerzysty :]
Zgłoś
Avatar
emde 2011-06-25, 13:05
artiee napisał/a:



A ty kurwa co? Ekspert w dupę wyjebany ?



Jak by nie patrzeć za 2 tygodnie mam obronę dyplomu na budownictwie. Chodzi oto że osoby które mają znikome pojęcie na dany temat bo gdzieś tam coś tam podejrzały czy usłyszały i już wypisują pierdoły w internecie które mają tyle wspólnego z prawdą co nic a potem szerzy się debilizm w internecie. Wkurwia mnie fachowość niektórych osób, nie wiesz dokładnie co jest na filmie to nie wypisuj głupot i nierób z innych debili tyle.
Zgłoś
Avatar
wexors 2011-06-25, 17:43
@up

a pożyczysz notatki

z technologi robót budowlanych ?
bo mam poprawkę ;/
Zgłoś
Avatar
Qjava 2011-06-25, 19:41
z tego miejsca pozdrawiam dzieci cierpiace pragnienie w afryce
Zgłoś
Avatar
Iceman t3h pwnr 2011-06-26, 3:45
związku pewnie żadnego nie ma ale przypomniało mi się magic tap fountain, mozna wygoglować.

a caly paten polega na tym ze w srodku strumienia wody jest rureczka

Zgłoś
Avatar
a1lp2ha3 2020-10-24, 7:56
To jest taki chodnik cos podnego
Mozna czasem spotkac na placach zabaw w UK to robia czesto
Zgłoś