18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Znikające bikini
pureinsane • 2011-03-25, 21:36
Klasyczne, na pierwszy rzut oka, bikini znika w momencie kontaktu z wodą…


Na niemieckim rynku pojawił się właśnie kontrowersyjny produkt – znikające bikini. Jego nazwa nie jest przypadkowa – klasyczny, na pierwszy rzut oka, strój kąpielowy rozpuszcza się po trzech minutach kontaktu z wodą, zostawiając swoją właścicielkę zupełnie nagą! Producenci reklamują ten wynalazek jako doskonały sposób na odegranie się na byłej partnerce. Kampania promująca gadżet jest skierowana głównie do mężczyzn, ale mimo to, znikające bikini cieszy się również zainteresowaniem ze strony kobiet. Podobno część pań chciałaby podarować je w prezencie… nielubianej koleżance albo znienawidzonej szefowej.

Dość stare, ale nie znalazłem tego na portalu.
Zgłoś
Avatar
RuchaczNagichPanien 2011-03-26, 17:18
otto123 napisał/a:

Czemu tam są aż 3 łódki z flagą ukrainy?XD Niemcy nadal w dupie z badaniami genetycznymi

@edit
To jednak nie ukraina ale niemcy na pewno to nie są



szczerze ? to sie kurwa dziwie że widząc te zdjęcie możesz się skupić na tym co jest w tle
Zgłoś
Avatar
mecek 2011-03-26, 21:45
tylko mi nie pierdolcie ze to niemka
Zgłoś
Avatar
a................0 2011-03-26, 22:57
@up
na pewno nie rodowita :] kiedyś widziałem ładną niemkę, to się później okazało że pochodzi z Polski
Zgłoś
Avatar
Stee(L) 2011-03-27, 10:11
zauważyliście, że to jest na niemieckim rynku? Nie mają własnych ładnych dziewczyn, to pomagają naszym. Dziękujemy!
Zgłoś
Avatar
JasonVoorhes 2011-03-27, 15:53
Kurwa od godziny się gapię... kiedy ona wpadnie do tej wody. Kurwa.
Zgłoś
Avatar
czwm 2011-03-27, 23:34 3
video.banzaj.pl/film/3470/rozpuszczalne-w-wodzie-bikini/
Zgłoś