18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kapelan_szturmowy 2021-03-22, 23:38 1
Napierdalałbym tą starą sukę z czystą satysfakcją i patrzał czy równo puchnie...
Zgłoś
Avatar
s................l 2021-03-22, 23:39 3
gorczański napisał/a:

Jasne, lepiej mu dać wszystko o co drze ryja i nauczyć od gówniaka, że tym sposobem uzyska co chce. A później jessici i brajanki myślą że wszystko im wolno



ciebie to chowali chyba w kanałach z norkiem podrzucającym jedzenie
Zgłoś
Avatar
V................l 2021-03-23, 2:49 1
gorczański napisał/a:

Jasne, lepiej mu dać wszystko o co drze ryja i nauczyć od gówniaka, że tym sposobem uzyska co chce. A później jessici i brajanki myślą że wszystko im wolno



Ostatnio spałem w hostelu z ziomkiem który "uczy" się na policjanta i mi powiedział że jak mu się dziecko urodzi to zamierza mu woreczki z grochem do rąk mocować żeby się szkolił w siłę i był większy od ojca i se pomyślałem że jednak stracone że takie spierdolony jak on wychowane na kulturze tv bez rozumu
Zgłoś
Avatar
MANIEKKRK 2021-03-23, 7:39 2
gorczański napisał/a:

Jasne, lepiej mu dać wszystko o co drze ryja i nauczyć od gówniaka, że tym sposobem uzyska co chce. A później jessici i brajanki myślą że wszystko im wolno



jebany idioto widziałes kiedys niemowlaka na żywo ??? myslisz ze taki maluch mowi od pierwszego dnia kretynie niedouczony ??? ciebie pewnie stary bił albo matka dlatego teraz jestes takim zjebem co nie wie nic o zyciu . takich jak ty powinni kastrowac bo ich dzieci beda takimi samymy zjebami jak beda wychowywane w takiej swaidomosci jaka ty posiadasz .
Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2021-03-23, 10:04 1
gorczański napisał/a:

Jasne, lepiej mu dać wszystko o co drze ryja i nauczyć od gówniaka, że tym sposobem uzyska co chce. A później jessici i brajanki myślą że wszystko im wolno



niemowle ma potrzebę żarcia, srania i spania. I płacze czasem jak go coś boli. Co ma kurwa innego robić wtf
Zgłoś
Avatar
Gantorian1994 2021-03-23, 10:21 2
gorczański napisał/a:

Jasne, lepiej mu dać wszystko o co drze ryja i nauczyć od gówniaka, że tym sposobem uzyska co chce. A później jessici i brajanki myślą że wszystko im wolno



Powiedział aktywista LGBT
Zgłoś
Avatar
Pupgo 2021-03-23, 13:36 2
gorczański napisał/a:

Jasne, lepiej mu dać wszystko o co drze ryja i nauczyć od gówniaka, że tym sposobem uzyska co chce. A później jessici i brajanki myślą że wszystko im wolno



Ty jesteś głupi czy chory?
Zgłoś