18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
uyyv6tg64 2020-05-05, 11:31
Kurwa niby śmieszki ale jakby jej ostrze zeszło to od razu hardzik
Zgłoś
Avatar
Hucip 2020-05-05, 12:48
Widać że w kuchni nie bywa zbyt często, żeby nie wiedzieć że nożem się tnie, a nie klepie
Zgłoś
Avatar
Jestembogiem_uswiadom 2020-05-05, 13:02 1
jbone napisał/a:

Kolego nawet jesli to wymysliles to i tak masz niezle napierdolone pod kopułką. No i ten nick.... Zalecałbym Ci udac sie do psychiatry.



Jeśli chodzi o nick to tłumaczyłem już temat. Ale dziękuję za te komplementy. Czuje się wręcz cudownie. Aż sobie chyba zrobię masaż prostaty.

SpoconyMariusz napisał/a:

Kilka dni temu ktoś dodał filmik z Toba na sadola jak siedziałeś nago najebany na pauzie w szoferce po czym z niej wypadleś, ladnie sobie leb rozjebales



To akurat był mój tata, na drugi dzień nic nie pamiętał. Ale muszę sie wam pochwalić ze lody robi zajebiste.
Zgłoś
Avatar
Gamonn1 2020-05-05, 16:47
koras24 napisał/a:

Niech was nie zmyli ten wielki nóż na miniaturce, idiotka nawet nie wie którą stroną trzeba przypierdolić...



Pies jebał nuż, co tamta laska ma z nogami ???
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2020-05-05, 19:53
Pojechałbym tam, ale boje sie ze mnie zajebią...
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-05-06, 6:56
Ja tylko zrozumiałem "Sebastian z pistoletem na Kymco jest mój rozumiesz!"
Zgłoś
Avatar
twojadziewczynajestgruba 2020-05-06, 10:13
koras24 napisał/a:

Niech was nie zmyli ten wielki nóż na miniaturce, idiotka nawet nie wie którą stroną trzeba przypierdolić...



No bo Ty wiesz XDDDDDDDDDDDDD

qwerq221 napisał/a:

Pojechałbym tam, ale boje sie ze mnie zajebią...



Typowa pizda z sadola.
Zgłoś
Avatar
koras24 2020-05-06, 12:10
twojadziewczynajestgruba napisał/a:

No bo Ty wiesz XDDDDDDDDDDDDD
Typowa p*zda z sadola.



Tak kurwa, tą ostrą, frajerze.
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2020-05-08, 1:59
koras24 napisał/a:

Niech was nie zmyli ten wielki nóż na miniaturce, idiotka nawet nie wie którą stroną trzeba przypierdolić...



tylko pozwól sobie zauważyć że, ona nawet nie chce jej skrzywdzić, nóż jest "atrybutem" strachu, jedyne co chce osiągnąć to upokorzenie "ofiary" chuj wie przez co.
dam ci prosty przykład z życia wzięty, szwagierka posłuchała jednego z moich wspaniałych sposobów na "chamów z bramy" w sumie trafiło na ćpunów 14-16 lat ale leszcza 20 lat potrafią skroić , wylazła do nich z siekierą (w domu pretekst że idzie rąbać drewno -największą siekierą jaką mają) i zapytała dosłownie "długo kurwa będziecie tu siedzieć, wypierdalać bo wam łby porozpierdalam" efekt psychologiczny był na tyle uderzający że przeprosili i nie siedzą w bramie. albo po prostu są pizdami
Zgłoś