18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Saia 2009-12-19, 16:29
saper , a zmienia to cos?
Zgłoś
Avatar
MorszczuK88 2009-12-19, 16:35
I pomyśleć, że 5 minut wcześniej konia walił tą ręką :/
Zgłoś
Avatar
W................o 2009-12-19, 17:21
Baalp napisał/a:


Dlatego masz w awatarze zdjęcie Nazistowskiego żołnierza? Chyba powinien Ci ktoś wpierdol spuścić...


A ty w poście emotę przypominającą Hitlera.
Zgłoś
Avatar
Kilop 2009-12-19, 17:24 2
ci co gadaja, ze fala. jaka macie pewnosc, ze oni czegos nie odjebali konkretnego, ta trojka stala oddalona od pozostalych. W wojsku nie ma mamusi czy tatusia, ktorzy was skrzycza udupia i dadza szlaban na wychodzenie, zero kasy czy inne nie wiadomo jakie wymysly. Z drugiej strony nic im nie bedzie, dobrze to przyjeli, nie musicie sie urzalac.
Zgłoś
Avatar
Nagai 2009-12-19, 17:32 1
hahaha Bitchslap ;D
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2009-12-19, 18:21
Gdyby sie zaczeli stawiac byloby inaczej. A to sie tak ciagnie i ciagnie i tak sobie pozwalaja te koty, zeby ich napierdalac. Ten głowny aktor odcinka, tez byl rok wczesniej gnebiony, ze pewnie do poduszki płakał za mamusią. No ale wiadomo ,ze najwiekszym kozakiem jest sie wtedy, kiedy napierdala sie w worek, ktory nie oddaje.
Zgłoś
Avatar
Sutik 2009-12-19, 18:50
niedowartościowany przegraniec życiowy a nie wirtuoz
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-12-20, 9:16
Wojsko óczy i wyhowóje
Zgłoś
Avatar
qrowy 2009-12-20, 9:50 1
Matuch90 - kolego wiesz co grozi za postawienie się oficerowi w wojsku? Zle pytanie zadalem, bo na bank nie wiesz i niestety nigdy sie juz nie dowiesz. Rosną nam nowe pokolenia facetów zniewieściałych, ktorzy ubieraja sie jak cipy i do tego malują swoje gęby jak baby! To jest wedlug was dobre? Nie popieram zjawiska fali w wojksu ani nigdzie indziej, ale nie pierdolcie mi tu, że wojsko jest złe. Według mnie każdy młody mężczyzna powinien przejsc przeszkolenie wojskowe, przynajmniej miesięczne!
Zgłoś
Avatar
Special 2009-12-21, 0:06
Wojsko jest potrzebne, nauczyłem się tam oczkować ziemniaki
Zgłoś
Avatar
m................r 2009-12-21, 22:23
qrowy: dokładnie! I najlepiej, żeby od dziecka wychowywali go do nie mycia pach- zawsze to bardziej męski będzie :|
Zgłoś
Avatar
Tetragamatron 2010-01-07, 1:49
A ja jestem sadysta i skręcił bym kolesiowi kark xD huj ze by mnie posadzili ale nie nastawił bym drugiego policzka. a żeby kolesia wyłączyć starcza 3 sekundy )
Zgłoś
Avatar
scienceman 2010-01-24, 16:26
Tetragamatron napisał/a:

A ja jestem sadysta i skręcił bym kolesiowi kark xD huj ze by mnie posadzili ale nie nastawił bym drugiego policzka. a żeby kolesia wyłączyć starcza 3 sekundy )



a żeby ciebie wyłączyć starcza 5-cio osobowy pluton egzekucyjny ;];];];]
Zgłoś
Avatar
twist 2010-06-01, 14:26
qrowy napisał/a:

Rosną nam nowe pokolenia facetów zniewieściałych, ktorzy ubieraja sie jak cipy i do tego malują swoje gęby jak baby! To jest wedlug was dobre? Nie popieram zjawiska fali w wojksu ani nigdzie indziej, ale nie pierdolcie mi tu, że wojsko jest złe. Według mnie każdy młody mężczyzna powinien przejsc przeszkolenie wojskowe, przynajmniej miesięczne!


Zgadzam się! Obcisłe różowe i męskie podkoszulki, opinające dupe spodnie, torebki... Wchodze do sklepu i nie wiem czy nie biore czasem do ręki przypadkiem męskiego ciucha. Mówi się, że tylko cipy ida do wojska, bo kiedys szło się szybko na studia, żeby się uratować. I tak urosło pokolenie pseudo inteligentów, sznurków, 50 kg wagi, ale "skończyłem jakiś super kierunek, który zajebiście do niczego mi nigdy nie bedzie potrzebny".
Stanowczo twierdze, że wojsko robi z faceta - faceta.
Zgłoś