18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Żołnierz w masce
Darzla • 2013-01-26, 13:10
Na zdjęciach jest widoczny francuski żołnierz w masce czaszki z "Cal of Duty 2". Do zdjęcia pozował podczas operacji wojskowej w Mali. Zdjęcie wywołało oburzenie ze strony opinii publicznej, która uważa, że żołnierz chciał przekazać przez swoją postawą, że jego rolą jest niesienie śmierci. Jednak z drugiej strony żołnierze wraz z autorem zdjęć uważają, że sesja miała oderwać wszystkich od obciążenia psychicznego związanego z pracą w trudnych warunkach.

Reszta w komentarzach

Źródło
Zgłoś
Avatar
Falka11 2013-01-27, 0:51
Żołnierz nie niesie śmierci ...
łe kurde to nie wiedziałem
Zgłoś
Avatar
ukasz93 2013-01-27, 1:00
kiedy francuscy żołnierze się nie poddają?

gdy są martwi
Zgłoś
Avatar
Hessus 2013-01-27, 1:26 1
To żołnierz Legi Cudzoziemskiej z 2REP bądź z 1REC.
A te hejty z armii francuskiej troche nie trafione bo takiego doświadczenia bojowego to my nie bedziemy mieć ani za 500 lat. Począwszy od Afryki (Dzibutti) przez Europe po dżungle w Gujanie. Oni tam nie jeżdżą na misje na pół roku tylko stacjonują od pół wieku. Legia nie jedzie na misje do Afryki tylko wraca do domu, a przy okazji przewietrzy trochę magazyny.
Zgłoś
Avatar
noo 2013-01-27, 4:46
Nie no ludziom w dupach sie poprzewracalo, nie mozna kurwa juz nawet nosic jebanej maski z kurwa czaszka, bo zostanie to zle odebrane ? no ja pierdole niech ida kurwa wspierac pedalow i islamski patrol
Zgłoś
Avatar
konował 2013-01-27, 5:02 1
zaba711 napisał/a:


Call of Duty się pisze debilu to raz, dwa jak już to nie z "Cal" od Duty 2 tylko Call of Duty 4: Modern Warfare, tak ciężko sprawdzić w googlach jak się to pisze czy po postu jesteś opóźniony ?



Ty tak kurwa na poważnie ??? Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-01-27, 12:42
Co się stało z tym światem, że żołnierz jest oskarżany o wywoływanie strachu i niesienie śmierci?
Zgłoś
Avatar
ZeD 2013-01-27, 13:06
Kiedyś było na sadolu na temat chusty tylko nie potrafię znaleźć. W skrócie chodziło o to że jest ona używana już od dłuższego czasu - nie w CoDie ją wymyślili. Chodzi o element wystraszenia przeciwnika, który by miał zobaczyć żołnierza w takiej masce.
Zgłoś
Avatar
fallen heart 2013-01-27, 18:59
ghost z mw 2
Zgłoś
Avatar
Gebels 2013-01-27, 19:25
'niesienie smierci' pomijam fakt, że to Francja... zawsze myślałem, że wojna polega na zabijaniu. Widać się myliłem, ta poprawność i tolerancja europejska nas zgubi...
Zgłoś