18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Żołnierze Wyklęci
Pit89 • 2012-02-23, 21:47
1 Marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", wstawiam ten film ku ich chwale. PS. Jeśli ktoś ma się przypierdalać to niech nie ogląda.
Bonus dla chcących dowiedzieć się więcej

A na drzewach zamiast lisci beda wisiec komunisci!
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-02-24, 18:14
Mam pytanie - podkład wizualny wyciąłeś z jakiegoś filmu, czy też może to oficjalny teledysk?
Zgłoś
Avatar
atram 2012-02-24, 19:29
Powstań! napisał/a:

Niestety, ale młodych to nie interesuje. Wolą takie tematy jak marycha, wóda, cycki, bójki itp.
Zamieściłem dzisiaj patriotyczny temat pod nazwą "Polsko powstań" lecz został niemal od razu wrzucony do "sucharów",a w komentarzach jakiś młody człowiek napisał, że ch**wa czcionka i zbyt dużo tekstu...
Rośnie nam pokolenie, które jest już martwe za życia.


Jestem młoda i nawet nie wiesz, jak bardzo mnie to interesuje. Dziękuję użytkownikowi, za wstawienie tych filmików. Zapewne jeszcze długo bym się o tych postaciach nie dowiedziała. Lekcje historii w szkołach to KPINA. Jednak dużo też zależy od nauczyciela. Przykładowo, przez 3 lata gimnazjum nie miałam tematu o I i II Wojnie Światowej w podręczniku. Gdy zostało trochę wolnego czasu do dzwonka, pytałam nauczyciela, który zaczął nam opowiadać o dziejach z tamtego okresu.
Nauczanie nas o historii innych państw jest ważne, nie powiem, świadczy o naszej przewadze intelektualnej. Ale uważam, że więcej czasu i materiału powinno się poświęcać na przekazywanie wiedzy o Polsce i Polakach. Na rozbudzanie patriotyzmu! A nie wyrzucać z programu nauczania tak ważne tematy.
Zgłoś
Avatar
Domiel 2012-02-24, 19:48
torro napisał/a:



Owszem,to ci sami "artyści".
A idzie to tak:
Z raz obranej drogi nie zawracaj w tył
Nie opuszczaj wiary w dumę białej rasy
Tak jak Adolf Hitler niszcz żydowski stan
Niech powróci siła, która będzie trwać!

REF:
Narodowy socjalizm
Jedna droga dla kraju
Narodowy socjalizm
Jedna droga dla kraju

W Twoich rękach przyszłość niesie nowy ład
To głos pokolenia krzyczy byś zwyciężał
Stój na straży prawdy, by aryjski duch
Mógł powierzyć Tobie każdą z swoich cnót"

I teraz jakby bardziej jasne się staje dlaczego autorowi tej wrzutki pasował podkład akurat tych,za przeproszeniem, artychów.

Powiedziałbym, że w świetle takich tekstów wszystko staje się jasne... Od razu widać kto jest kim i jakich ma idoli...



A konkwista nagrała to:


Ekipa w tej samej branży.


BTW. Szamil Basajew jest dla ciebie zbrodniarzem czy patryjotą?
Zgłoś
Avatar
nonpussumus 2012-02-24, 20:16
Szczery R.I.P
Zgłoś
Avatar
KasHer 2012-02-24, 21:57
bishfinger napisał to co również ja myślę.

Myślę że najlepszy komentarz pod tym filmikiem.
Zgłoś
Avatar
kuki007 2012-02-24, 23:35
angel każdy zjeb podniecajacy sie takimi klimatami i uwazajacy sie za super patriote zna te rytmy - nie trzeba tu nikogo uswiadamiac, chyba ze sie chwalisz że znasz takie trendy stare nuty klawą sie możesz sam jebnąć za tok rozumowania, postawie Ci piwo na zachętę do dalszych intelektualnych wymysłów haha
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-02-25, 0:09
kuki007 napisał/a:

angel każdy zjeb podniecajacy sie takimi klimatami i uwazajacy sie za super patriote zna te rytmy - nie trzeba tu nikogo uswiadamiac



Widzę, że nawet z czytaniem ze zrozumieniem masz problemy.
Nie trzeba się czymś podniecać i z tym identyfikować aby to znać.
Gdybyś nie zauważył to już 8 osób podziękowało za podanie utworu.

kuki007 napisał/a:

postawie Ci piwo na zachętę do dalszych intelektualnych wymysłów



Mam gdzieś ciebie, twoje piwo i twoje wypociny.
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2012-02-25, 0:36 1
Żołnierze AK walczyli o wolność,a po zakończeniu wojny komuchy większość z nich szykanowali i skazali na szubiennice. Dlatego każdy kto współpracował z tamtym systemem, aż po 89 rok. Jest dla mnie zwykłą szmatą. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-06-28, 0:52 6
Nutka patriotyzmu, czyli NSZ.
Pamiętajmy o tych którzy walczyli o niepodległość, szczególnie teraz, gdy jest ona znów zagrożona.

Jeżeli komuś się nie chcę słuchać piosenek to właściwy dokument:
2:00-3:30
5:00-6:30, jednak polecam obejrzeć cały.



Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!
Zgłoś
Avatar
push3k 2012-06-28, 1:39
Piękne, tylko czy to pasuje na sadola?
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-06-28, 1:41 1
Pater patriae napisał/a:

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!



No tak, ale w pierwszej sekundzie plakacik komunistyczny potępiający wrogów komunizmu: bumelantów, ludzi którzy nie chcieli pracować, a jak wiadomo zza komuny był nakaz pracy. Nie pracowałeś - stawałeś się automatycznie wrogiem komunizmu.
Zgłoś
Avatar
Pan_Dawid 2012-11-09, 1:30 12
Ciekawe zestawienie sylwetek żołnierzy podziemia niepodległościowego. Kto zna odrobię historii powinien większość rozpoznać.
Występuje sporo zdjęć pośmiertnych. Dosadnie ukazane skutki walki o wolność z kurewskim systemem.

Zgłoś
Avatar
w................4 2012-11-09, 1:46
Cześć i chwała Bohaterom! Dzięki tym ludziom żyjemy w wolnym kraju. Szkoda że nie wszyscy potrafią to docenić..

Wiem, że obecnie większość ludzi w Polsce to lewackie lemingi. Ale ja jestem w stanie walczyć za mój kraj jak ci ludzie.
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-11-09, 3:18
@up czy to lewackim, czy prawicowym radykałom należy się kulka w łeb. Albo 3 dla pewności. Nie widzisz kretynie, że dając się dzielić pomagasz rządowi i dajesz sobą manipulować? A swoją wypowiedzią pogłębiasz dzielenie. Już w starożytności to stosowano: pl.wikipedia.org/wiki/Dziel_i_rządź

Jak wspomniałem- radykałom 3 kule w łeb.
Zgłoś
Avatar
rubin69 2012-11-09, 7:52
Wtedy walczyli, a teraz się w grobach przewracają widząc co te kurwy w rządzie robią z tym krajem !!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie