18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Fuuma 2012-12-31, 16:00
Za wpierdol czarnemu zawsze piwo 8)
Zgłoś
Avatar
P................a 2012-12-31, 16:26
Ale tak to wlasnie jest. Piszecie glupoty o tych chinczykach. Widzieliscie kiedys zeby Polak czy jakis ruski dostal lomot od murzyna albo azjaty? Nie...te murzyny akurat nie potrafily sie bic chinczyk wykorzystal ich chujowizne. Jesli twierdza ze sie zajebiscie bija lub, ze sa twardzi tzn, ze wschodznia europe znaja tylko z legend.
Zgłoś
Avatar
zolty1975 2012-12-31, 16:37
"z żółtymi się nie zaczyna. Większość od małego poznaje sztuki walki. Taka kultura. Tak jak my uczymy się pić tak oni po mordzie dawać"
Dzięki
Zgłoś
Avatar
Lang 2012-12-31, 17:21
O tych żółtych szkolonych do walki od kołyski to niestety pieprzenie... Chińczycy są generalnie dość leniwi jeśli chodzi o sporty, jeśli ktoś trenuje sporty walki, to robi to już wyczynowo, ale nie ma sytuacji, żeby techniki samoobrony były czymś znanym przez wszystkich...
Zgłoś
Avatar
Liwinech 2012-12-31, 17:34
Prawidłowo oklepał największych rasistów na świecie i to wyższych od siebie szacun + Do tego ja Osobiście rasistą nie jestem ale Asfalt ma swoje miejsce
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-12-31, 18:23
Devill11 bo to fejk jak chuj
Zgłoś
Avatar
Elalex 2013-01-01, 17:09
Fake czy nie fake , jebie mnie to ,wpierdol czarnuchowi zawsze spoko
Zgłoś
Avatar
hycel 2013-01-01, 19:18
petru23 napisał/a:

z żółtymi się nie zaczyna. Większość od małego poznaje sztuki walki. Taka kultura. Tak jak my uczymy się pić tak oni po mordzie dawać.


Żeś się za dużo brusa li i mnichów z szałlin naoglądał.
Zgłoś