18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Ukraiński dziadek molestant - teraz popularne
Żona & kochankowie & mąż
Rymcymcym • 2011-02-04, 22:37
Siedzi sobie spokojnie żona w domu, nagle słyszy dzwonek do drzwi. Otwiera a tam kochanek z kwiatami. Od razu zabierają się do rzeczy już się pakują do łóżka gdy tu nagle dzwonek do drzwi.
-Szybko schowaj się do kuchni, to mój mąż- krzyczy przerażona żona.
Na co kochanek pozbierał rzeczy i uciekł do kuchni.
Żona otwarła drzwi, okazało się jednak, że to inny kochanek.
Równie szybko jak poprzednio zabrali się do rzeczy i po raz kolejny dzwonek do drzwi.
-Szybko schowaj się do łazienki, to mój mąż- krzyczy przerażona żona.
Kobieta szybko otwarła drzwi jednak okazało się że to trzeci już kochanek.
Ponownie mężczyzna od razu zaczął się dobierać do nieswojej żony gdy tu nagle usłyszeli klucze do drzwi.
- To mój mąż!- krzyknęła przerażona żona. Nie miała już jednak gdzie schować trzeciego kochanka i nerwowo rozglądała się po pokoju.
-Szybko wskakuj do tej starej zbroi w przedpokoju!- powiedziała.
Mąż otwarł drzwi i zaczął się podejrzliwie rozglądać po mieszkaniu. Nagle z kuchni wyszedł jakiś mężczyzna i mówi:
- Kuchenka naprawiona wyśle rachunek pocztą- po czym szybko uciekł.
Nastała chwilka ciszy i zdziwienia. Po czym z łazienki wyszedł kolejny mężczyzna i mówi:
-Kran naprawiony, rachunek wyśle pocztą- po czym uciekł.
Ostatni kochanek siedział w zbroi i nie wiedział co ma ze sobą zrobić.
Po chwili w mieszkaniu rozległo się strasznie dudnienie. Raz, drugi, trzeci. Nagle pojawiła się postać w zbroi i powiedziała:
-A do Grunwaldu to gdzie?

Zgłoś
Avatar
mazum 2011-02-08, 22:10
znam prawie taki sam ale z lepszą końcówką :

Siedzi sobie spokojnie żona w domu, nagle słyszy dzwonek do drzwi. Otwiera a tam kochanek z kwiatami. Od razu zabierają się do rzeczy już się pakują do łóżka gdy tu nagle dzwonek do drzwi.
-Szybko schowaj się do kuchni, to mój mąż- krzyczy przerażona żona.
Na co kochanek pozbierał rzeczy i uciekł do kuchni.
Żona otwarła drzwi, okazało się jednak, że to inny kochanek.
Równie szybko jak poprzednio zabrali się do rzeczy i po raz kolejny dzwonek do drzwi.
-Szybko schowaj się do łazienki, to mój mąż- krzyczy przerażona żona.
Kobieta szybko otworzyła drzwi jednak okazało się że to trzeci już kochanek.
Ponownie mężczyzna od razu zaczął się dobierać do nieswojej żony gdy tu nagle usłyszeli klucze do drzwi.
- To mój mąż!- krzyknęła przerażona żona. Nie miała już jednak gdzie schować trzeciego kochanka i nerwowo rozglądała się po pokoju.
-Szybko schowaj się za firankę w pokoju ! - powiedziała.
Mąż otwarł drzwi i zaczął się podejrzliwie rozglądać po mieszkaniu. Nagle z kuchni wyszedł jakiś mężczyzna i mówi:
- Kuchenka naprawiona wyśle rachunek pocztą- po czym szybko uciekł.
Nastała chwilka ciszy i zdziwienia. Po czym z łazienki wyszedł kolejny mężczyzna i mówi:
-Kran naprawiony, rachunek wyśle pocztą- po czym uciekł.
Mąż po obiedzie idzie do pokoju obejrzeć TV, siada, patrzy i mówi :
- Aaa to pewnie malarz bo mu z pędzla cieknie
Zgłoś
Avatar
emk 2011-02-08, 23:10 1
poprawna forma buhaha....otwarła...o kurwa bo jebne,,,Daje po jajach tak ,żę cały kawał spaliło OTWARŁA...
Zgłoś
Avatar
viscious 2011-02-08, 23:16
Moim skromnym zdaniem można by ominąć tych 2 pierwszych kochanków, mniej czytania, sens ten sam, a takich tasiemców to sie nie chce czytać
Zgłoś
Avatar
Werewolf 2011-02-09, 1:50
Odnoszę wrażenie, że ktoś jak nie ma co napisać to używa sformułowań typu:"suchar","chrup, chrup, chrup..." itp. A reszta "Prawdziwych Sadystów" wlewa w niego piwa, żeby się nie udusił.
Zgłoś
Avatar
Rymcymcym 2011-02-09, 12:31 2
poradnia.pwn.pl/lista.php?id=10279

Najpierw sie douczcie a potem piszcie matoły.
Zgłoś
Avatar
Sebeq91 2011-02-09, 17:33
@emk
Nie wiem czy wiesz ale otwarła jest poprawną forma. Możecie się ze mnie śmiać ale mam to w dupie.
Zgłoś
Avatar
Powell 2011-02-09, 18:52
ja- otworzyłem
ty- otworzyłeś
on- otwarł

hmmm...
Zgłoś
Avatar
Rymcymcym 2011-02-23, 23:49 1
Powell napisał/a:

ja- otworzyłem
ty- otworzyłeś
on- otwarł

hmmm...



On- otworzyl ?
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-11-06, 16:39
"Otwarł, otwarła, otwarło, otwarli, otwarły to formy poprawne, ale rzadsze niż otworzył, otworzyła, otworzyło, otworzyli, otworzyły. „Nie mogąc znaleźć drzwi wyjściowych, otwarłam okno i postanowiłam z niego wyskoczyć” – czytamy w książce Sny – klucz do podświadomości. Do śmiechu to nie jest."
Zgłoś