18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12


Do Pszczyńskiej fundacji pomagającej zwierzętom (Zwierzęca Arkadia) trafił piesek w przerażającym stanie. Miał odcięty ogon, wyszarpany odbyt i ZASZYTE OCZY, wszystko wskazuje na to, że został zgwałcony

Kurwa mać, jestem przyzwyczajony do slyszenia o gwałtach, czy znęcaniu się nad psami, jednak to do mnie trafiło

Źródło/więcej info
Zgłoś
Avatar
sacramento69 2014-03-23, 3:03
@UP Dziecko nie ma ogonka. Jedyna różnica, panie "LudzietonajwspanialszeistotyświataaporównajmójcudownygatunekdozwierzęciatoCiędojadę"
Zgłoś
Avatar
cenzor123 2014-03-23, 10:34
Ale bym temu chujowi co to zrobił najebał,podłączył jaja do prądu,a na koniec też bym mu rozjebał odbyt świdrem albo wiertłem.
Zgłoś
Avatar
orzechuuuu 2014-03-23, 10:38
Można być chujem, skurwysynem, śmieciem, ale jak kurwa określić coś takiego?
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-03-23, 11:02 1
Hahaha i nagle sadistik to kółko wielbicieli zwierzątek Kundel stoi wyżej od człowieka jebnijcxie się w te puste łby
Zgłoś
Avatar
epilebzj 2014-03-23, 12:06


Niech z tym spróbuje.

P.S. Człowiek jest najbrutalniejszym zwierzęciem.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-03-23, 13:43
nanab napisał/a:

Kundel stoi wyżej od człowieka jebnijcxie się w te puste łby



Od trynkiewicza na pewno

Chyba że masz jakąś inną teorię - w której dzieciojebca i morderca jest wyżej w hierarchii od psa
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2014-03-23, 14:15
Dawno mnie już tak nie wkurwił żaden artykuł. Jebany kurwa cwel, ja pierdolę, takiego zjeba bym nie zabijał - na pewno nie zbyt szybko - zapewniłbym mu dożywotnie wyszarpywanie odbytu, odciął kutasa i sprawił jeszcze kilka efektownych i efektywnych przyjemności. Pierdolony zjeb.
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2020-07-28, 2:08
Ryuk napisał/a:

Dawno mnie już tak nie wkurwił żaden artykuł. Jebany kurwa cwel, ja pierdolę, takiego zjeba bym nie zabijał - na pewno nie zbyt szybko - zapewniłbym mu dożywotnie wyszarpywanie odbytu, odciął kutasa i sprawił jeszcze kilka efektownych i efektywnych przyjemności. Pierdolony zjeb.



Nic byś nie zrobił.
Zgłoś