18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
mrowkazdw 2013-07-11, 0:53
Dlaczego do kurwy nędzy ten filmik ma tak mało piw ?! "Za materiał własny zawsze piwo" tu należy się czteropak za materiał własny i prace w to włożoną! Podziwiam umiejętność tworzenia takich noży, czas który temu poświęcasz i to że specjalnie założyłeś tu konto! jak będzie możliwość to chętnie odkupie któryś prv jak chcesz
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-07-11, 2:58 3
Siema Trollsky! Widziałem tu wcześniej twoje filmiki z obróbki noży metodą warsztatową , typu flex'szlifierka kątowa', kawałek stali , papier ścierny itp. i zmotywowałeś mnie do działania
Oto moje pierwsze dzieło metodą "warsztatową"













BTW. napis na klindze to islandzki: Od Alexa dla Oliego (Olafura) mojego przyjaciela- taka mała dedykacja
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-07-11, 8:32
a co Ty kurwa , z Krakowa jesteś?
Zgłoś
Avatar
trollsky 2013-07-11, 10:46 3
alexandrus napisał/a:

Siema Trollsky! Widziałem tu wcześniej

BTW. napis na klindze to islandzki: Od Alexa dla Oliego (Olafura) mojego przyjaciela- taka mała dedykacja



napracowałes sie ! Piwo sie nalezy
Zgłoś
Avatar
TenNizejSmierdzi 2013-07-11, 18:40
Pytam z ciekawości, mieszkasz w Krakowie ?
Zgłoś
Avatar
trollsky 2013-07-11, 19:01
TenNizejSmierdzi napisał/a:

Pytam z ciekawości, mieszkasz w Krakowie ?



nie, czemu ?
Zgłoś
Avatar
kajojeq 2013-07-11, 20:35
Czemu omijasz pytania o sprzedaż przez Ciebie chciałem kuźnię zakładać a może jeszcze założę kto wie . Noże piękne po wypłacie chętnie jednego kupię :]
Wielki podziw i wielki browar się należy !
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-07-11, 21:25
Dołaczam sie do pytań kolegów o cene
Zgłoś
Avatar
trollsky 2013-07-11, 22:24 4
chłopaki ja tego nie robie dla pieniedzy To pasja, przygoda, nie chce tego łączyc z pieniedzmi zbytnio bo wtedy pojawiły by sie terminy, telefony od niecierpliwych klientów i ogólna niechec do pojscia na warsztat po 12 godzinach poza domem bo tyle zajmuje mi praca + dojazdy. A tak to moj azyl gdy mam juz dosc krzyczących dzieci i całego swiata
Zgłoś
Avatar
kajojeq 2013-07-11, 23:08
zajebiste podejście choć z drugiej strony każdy fan noży chciałby mieć taki sprzęt w domu a i materiały niektóre zapewne kosztują, też tak sobie to wymyśliłem z tym azylem zobaczymy co czas pokaże. Czekamy na kolejne filmiki, nie myślałeś o stworzeniu jakiejś Halabardy dla nowego wyzwania? Jakaś mała odskocznia od tego co już Ci wychodzi mega zajebiście?
pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
trollsky 2013-07-15, 13:39
kajojeq napisał/a:

zajebiste podejście choć z drugiej strony każdy fan noży chciałby mieć taki sprzęt w domu a i materiały niektóre zapewne kosztują, też tak sobie to wymyśliłem z tym azylem zobaczymy co czas pokaże. Czekamy na kolejne filmiki, nie myślałeś o stworzeniu jakiejś Halabardy dla nowego wyzwania? Jakaś mała odskocznia od tego co już Ci wychodzi mega zajebiście?
pozdrawiam



halabardy jakos mnie nie pociagają
Zgłoś