18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
rusio93 2014-02-13, 1:14 3
Biznes mlm,hahahahah,perfumy z fm grup to największa ściema i piramida jaka powstała.Powiedz mi,kiedy odbierasz merca ?
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-02-13, 1:43
nikos napisał/a:

Nie wiem jak was, ale mnie to kurewsko nie śmieszy.



To nie ma śmieszyć tylko wkurwiać ludzi aby posunęli się do tego czego nie zdążył dokonać Brunonek.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2014-02-13, 7:48
chujowe te komiksy jak i cała polityka na sadolu.
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-02-13, 10:15
rusio93 napisał/a:

Biznes mlm,hahahahah,perfumy z fm grup to największa ściema i piramida jaka powstała.Powiedz mi,kiedy odbierasz merca ?


Aż specjalnie dla Ciebie zrobiłem screena z tej piramidy.
Nie poszło Ci leszczu, więc wyśmiewasz innych? Po prostu jesteś za duża pizdą na ten biznes
To teraz opierdol mi kabata parówo, bo mercedesa odbiorę jeszcze w tym roku.
Ściema? Proszę, wypłata brutto ze stycznia:



Biedaku
Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-02-13, 10:27 2
@Pącki Tyle to ja podatków w miesiącu płace biedaku... Ale masz racje, rusio93, to pizda co nawet na sprzedaży perfum nie potrafi zarobić, a ten towar bardzo łatwo opierdolić.
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-02-13, 11:13
qwachu
business is business

Za rok tam będzie 5 cyfrowa kwota, a jak!
Zgłoś
Avatar
Sonal 2014-02-13, 11:39
Jak ktoś pisze, że jest przedsiębiorcą, ale go ZUS wykańcza - to nie kolka ze śmiechu łapie?
Jakim kurwa przedsiębiorcą? Chyba zwykłym ciulem co to 1000pln na zusik niemożne zarobić..
To jest firma? To idź lepiej pracować gdzie za najniższą płacę - lepiej wyjdziesz i nie używaj wobec swojej osoby miana przedsiębiorcy.
Zgłoś
Avatar
solton021987 2014-02-13, 11:42
to kiedy idziemy póścić z dymem ten burdel na wiejskiej?
Zgłoś
Avatar
femi666 2014-02-13, 12:52
widzę sonal się naoglądał tego czerwonego ikonowicza, ten to mówi to samo ale o nim wiemy ze jest jebanym debilem a za to ty pokazujesz teraz, że do niego równasz ...
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-13, 13:00
Ileż bólu dupy . Spoko spoko, podobno juz 1 III wypierdalacie na ulice. nie wiem, puszki zbierać czy coś...
Zgłoś
Avatar
Kardio_Error 2014-02-13, 16:23
Pącki napisał/a:


Aż specjalnie dla Ciebie zrobiłem screena z tej piramidy.
Nie poszło Ci leszczu, więc wyśmiewasz innych? Po prostu jesteś za duża pizdą na ten biznes
To teraz opierdol mi kabata parówo, bo mercedesa odbiorę jeszcze w tym roku.
Ściema? Proszę, wypłata brutto ze stycznia:

Obrazek

Biedaku



Ty kurwa biedaku nawet pięcio cyfrowej nie potrafisz wykręcić?
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2014-02-13, 17:32
Kurwa ale kłótnia, jeden chwali się jakimś rocznym rozliczeniem z FM Group, albo pewnie kupil towaru za większą kasę niż dostał (tak te śmieszne firmy krzaki działają), następny nie daje wiary, że ktoś miał wpływ 3000 zł, jakby to była niewiadomo jaka fortuna. Nie róbcie wiochy.
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-02-13, 17:50
@up
FM to tylko sklep, hajz kręci się na budowaniu struktury - zobacz, że własnych punktów mam zero - to grupa tysiąca osób pode mną generuje te punkty (miesięcznie ) - wszystkie kopiują się do góry, każdy zyskuje biznes jak marzenie
A skoro się nie znasz, nie buduj fałszywych stereotypów, proszę cię Może warto spróbować?
Kardio_Error,
Ach ci zazdrośni hejterzy... Zmień pieluchę, bo zawiść cieknie Ci z pupci
Wiem, że boli, ale to prawda, poczytaj sobie jak wykręcić taki hajz synek
Zgłoś
Avatar
mrseev 2014-02-13, 19:24
Pącki, wy chyba sami sobie nawzajem opierdalacie te perfumy i cala reszte - bo te wszystkie srodki to w wiekszosci mega gówno.

Ogolem jestem pelen podziwu ze ludzie daja sie w to wciagnac. A wyplata jak na 20latka nienajgorsza, ale nie jest to robota która bym sie chwalil na lewo i prawo... ;]
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-02-13, 19:45
mrseev, "wciągnąć" można co najwyżej kreskę
Nie zgodzę się, że chemia to gówno - bo sam używam i mi pasuje
Co do perfum laski uwielbiają tanie odpowiedniki z sephory - nawet byś się zdziwił jaki na to popyt
Nie chwalę się (no może troszkę ), screena wrzuciłem, bo mnie sprowokowano
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie