18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Zwiastun - Sampler Trickz
Zwiastun • 2012-12-08, 1:18
Ostatnio było nieco tematów o skakaniu i trickowaniu czy innym salt kręceniu, więc czemu by nie wstawić własnej produkcji. Tym bardziej że jest kilka soczystych gleb

Sampler stary, (ja pierdole to już 6 lat!? ) i troche z jajem, ale fajnie pokazuje że mając do dyspozycji tylko trawe, ogródek czy piaskownice, też można się nauczyć kilku podstawowych tricków.

Nie czepiać się angielskiego czy chleba z nutellą, młodym wtedy był



Moje, więc podejrzewam nie było.
Zgłoś
Avatar
bela 2012-12-08, 12:40 1
piwo za zacięcie skurczybyka
Zgłoś
Avatar
Godelo23 2012-12-08, 12:45 1
2:12 kurwa za pierwszym razem myślałem że to kibel...
Zgłoś
Avatar
krzysztof6666 2012-12-08, 14:56
Dalione napisał/a:

Mamy Twój email i gg, teraz dostaniesz spamu w chuj. To był Twój błąd



Na pewno liczył na spam od jakichś młodych gimbusek ,

poza tym piwo leci , też bym tak chciał ale chyba po 1nym salcie mógłbym wstawić materiał na harda
Zgłoś
Avatar
nietoperz002 2012-12-08, 15:30
Przynajmniej nie siedziałeś przed komputerem... piwko !
Zgłoś
Avatar
StaraSzafa 2012-12-08, 15:57
filmik i popisy fajne - ale za spedaloną hamerykańską muzykę piwa ode mnie nie dostaniesz.
Zgłoś
Avatar
super evil 2012-12-08, 15:58
zajebiste umiejętności, też chciałabym tak zrobić mając do dyspozycji tylko trawę
Zgłoś
Avatar
R................0 2012-12-08, 18:23
Chłopie czego ty słuchasz..?
Zgłoś
Avatar
Zwiastun 2012-12-08, 21:49 1
Wstyd się przyznać ale sprawa prosta - wtedy nie miałem dziewczyny więc był czas a i nikt nad uchem nie zrzędził. Pole mogłoby być mimo wszystko bliżej, bo trochę trzeba było rowerkiem dojeżdżać A muza, tam muza, prawda taka, że jakiej by nie wstawić zawsze min. 30% się nie spodoba, a poza tym to w końcu dawno było
Zgłoś
Avatar
kuba7575 2012-12-09, 3:42
PROMOCJA
Dam dwa piwa za PM or post z nazwa zespolu i piosenki. (nie aktualne- zapomnialem ze znam angielski i mam premke w Google)

Zwiastun napisał/a:

Wstyd się przyznać ale sprawa prosta - wtedy nie miałem dziewczyny więc był czas a i nikt nad uchem nie zrzędził. Pole mogłoby być mimo wszystko bliżej, bo trochę trzeba było rowerkiem dojeżdżać A muza, tam muza, prawda taka, że jakiej by nie wstawić zawsze min. 30% się nie spodoba, a poza tym to w końcu dawno było



Pierdol ich. Muza zajebista, sam takiej słucham.
Zgłoś
Avatar
DarkWolf 2012-12-10, 11:02 1
Mam nadzieje ze jak będziemy na piaskowej to weźmiesz ze sobą te wszystkie bro które zarobiłeś za ten filmik;D
Zgłoś