18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Polacco Sivusco 2022-12-18, 22:10
To cos z kijem, do utylizacji
Zgłoś
Avatar
Machol 2022-12-18, 22:39 1
Ileż padawanów poligona tu się nagle ujawniło
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2022-12-18, 22:45
Taka kultura.
Teraz wytłumacz lewakowi że 10 000 bystrych hindusów nie oznacza że pozostały 1 000 000 000 jest na ich poziomie.
Zgłoś
Avatar
d................n 2022-12-18, 22:53
Codziennie przed snem modlę się do Bozi żeby chińskie nasienie wyparowało z tego świata w ułamku sekundy.
Zgłoś
Avatar
Gumiaczek 2022-12-19, 1:09
onucek napisał/a:

ustawie sobie to skamlenie jako dzwonek w telefonie

obyś ty tak kiedyś skomlał
Zgłoś
Avatar
unpleasant 2022-12-19, 3:12 4
a jak ten pies pogryzł dziecko ... i to by było Twoje dziecko obrońco zwierząt. Co byś zrobił ?
Zgłoś
Avatar
35i 2022-12-19, 4:02
unpleasant napisał/a:

a jak ten pies pogryzł dziecko ... i to by było Twoje dziecko obrońco zwierząt. Co byś zrobił ?



Sprawdzić, czy nie ksiądz.
Zgłoś
Avatar
MegaJestemZimnySadistik 2022-12-19, 4:24 1
danielxc717 napisał/a:

Dobrze tak zraluchowi. Zajebał bym każdego kundla w ten sposób który sra mi na trawnik.
Teraz fajny okres gdzie widzę to srające gówno i puszczam porządną petardę na swojej posesji a kundel spierdala i skomle. Chociaż kilka dni w roku mogę się na tym ścierwie wyżyć.



Ssij tam jaja zakompleksiona kupo gówna z konfliktami wewnętrznymi. Jeżeli nie dbasz, by twoja posesja nie była ogrodzona, to sam sobie jesteś winny dzbanie jebany. I radzę udać się do specjalisty po jakieś uspokajające prochy dla ciebie, bo z takimi problemami wykonczysz samego siebie .
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2022-12-19, 6:32 1
MegaJestemZimnySadistik napisał/a:

Ssij tam jaja zakompleksiona kupo gówna z konfliktami wewnętrznymi. Jeżeli nie dbasz, by twoja posesja nie była ogrodzona, to sam sobie jesteś winny dzbanie jebany. I radzę udać się do specjalisty po jakieś uspokajające prochy dla ciebie, bo z takimi problemami wykonczysz samego siebie .



Nie mogę dać płotu przy samej drodze dojazdowej tylko pół metra przed nią, ael o trawnik przed płotem muszę, dbać dlatego trzeba zostawiać pokarm dla tego ścierwa jak nie potrafią po nim sprzątać
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2022-12-19, 8:30 3
Nikt normalny by tak nie zrobił, ale to tylko zwierze. Jebnięte pokolenie, zwierzątka ważniejsze od ludzi
Zgłoś
Avatar
Rzepa90 2022-12-19, 8:33
gen1r2 napisał/a:

ustawić to ty się możesz najwyżej w kolejce po zasiłek. mogę patrzeć z uśmiechem na strzelanie do czarnych, wypadki w indiach albo maczetowanie w meksyku, ale takiego skurwysyństwa nie trawie. czekam na materiał z gościem od kija.



nie zesraj sie
Zgłoś
Avatar
kryptonowa_laska 2022-12-19, 8:46
onucek napisał/a:

ustawie sobie to skamlenie jako dzwonek w telefonie



Dobry troll, piwko!
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2022-12-19, 9:04 1
gen1r2 napisał/a:

ustawić to ty się możesz najwyżej w kolejce po zasiłek. mogę patrzeć z uśmiechem na strzelanie do czarnych, wypadki w indiach albo maczetowanie w meksyku, ale takiego skurwysyństwa nie trawie. czekam na materiał z gościem od kija.



Nie zesraj się... Może gość zajmuje się zawodowo dekundlacją. Patrząc po łapkach to sporu tu zoofili
Zgłoś
Avatar
Delano 2022-12-19, 17:22 3
gen1r2 napisał/a:

ustawić to ty się możesz najwyżej w kolejce po zasiłek. mogę patrzeć z uśmiechem na strzelanie do czarnych, wypadki w indiach albo maczetowanie w meksyku, ale takiego skurwysyństwa nie trawie. czekam na materiał z gościem od kija.



Się nie zesraj. Jebać kundle zawsze, więcej filmów poproszę
Zgłoś
Avatar
esa 2022-12-19, 20:58
onucek to nowy halman?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie