18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
kroplowa 2012-10-27, 12:10
@Kris LaMjuerte, ja tylko zobaczyłem 'zwykłe zdjęcie' od razu szukałem jakiegoś czarnuch/baby z kutasem..
Zgłoś
Avatar
Tibertorius 2012-10-27, 12:24
"Opowiem wam moją historie.
Pierw przeczytałem tytuł, "zwykłe zdjęcie?" myślę sobie coś będzie ukryte na focie.
No to wodze wzrokiem po tym zdjęciu i nic nie widzę.
Postanowiłem poszukać wskazówki niżej. Znalazłem tylko wyraz :skubany" i co zrobiłem? Od razu zacząłem szukać murzyna na zdjęciu Sadol pierze mózg "

Albo jestes malo inteligetny
Zgłoś
Avatar
WielkiSzuM 2012-10-27, 12:40
Kris LaMuerte,

W 90 % na takim zdjęciu zawsze jest schowany NiggWally
Zgłoś
Avatar
veno 2012-10-27, 13:43
@Kris LaMuerte
Ja tam od razu zacząłem szukać bambusa.
Zgłoś
Avatar
t................x 2012-10-27, 13:48 1
To już standard szukanie czarnucha na zdjęciu, a jak nie możesz znaleźć to rozjaśniasz.
Zgłoś
Avatar
mroz 2012-10-27, 13:48
Co znaczy słowo "pierw"? Czy to może coś jak "swetr"?
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2012-10-27, 14:00
@up te, Miodek. Może najpierw weź słownik do ręki a nie urojone błędy wytykasz? Pierw to synonim słowa najpierw. Nieco przestarzały, ale poprawny.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-10-27, 16:58
Kris LaMuerte napisał/a:

Opowiem wam moją historie.
Pierw przeczytałem tytuł, "zwykłe zdjęcie?" myślę sobie coś będzie ukryte na focie.
No to wodze wzrokiem po tym zdjęciu i nic nie widzę.
Postanowiłem poszukać wskazówki niżej. Znalazłem tylko wyraz :skubany" i co zrobiłem? Od razu zacząłem szukać murzyna na zdjęciu Sadol pierze mózg


No to jeszcze sporo przed Tobą. Ja od razu po przeczytaniu tytułu, zacząłem szukać gdzie tu jest wkomponowany murzyn.
Zgłoś
Avatar
kaczorek33 2012-10-27, 17:00
Opowiem wam moją historie.
Pierw przeczytałem tytuł, "zwykłe zdjęcie?" myślę sobie coś będzie ukryte na focie.
No to wodze wzrokiem po tym zdjęciu i nic nie widzę.
Postanowiłem poszukać wskazówki niżej. Znalazłem tylko wyraz :skubany" i co zrobiłem? Od razu zacząłem szukać murzyna na zdjęciu Sadol pierze mózg

ja tak samo po skubany jeszcze raz na zdjecie i sam mi wpadl w oczy... cos nie tak xD
Zgłoś
Avatar
Bembols 2012-10-27, 18:06
Niby czarno na białym, a trochę trzeba się wysilić, żeby zobaczyć
Zgłoś
Avatar
ryuusaki_93 2012-10-28, 21:33
Kris LaMuerte napisał/a:

Opowiem wam moją historie.
Pierw przeczytałem tytuł, "zwykłe zdjęcie?" myślę sobie coś będzie ukryte na focie.
No to wodze wzrokiem po tym zdjęciu i nic nie widzę.
Postanowiłem poszukać wskazówki niżej. Znalazłem tylko wyraz :skubany" i co zrobiłem? Od razu zacząłem szukać murzyna na zdjęciu Sadol pierze mózg



Ja już z doświadczenia wiem, że jak jest jakaś wskazówka w nagłówku... to pewnie chodzi o czarnuszka
Zgłoś