18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dorodnykurczak 2014-01-12, 11:15

sard napisał/a:
Fejk - czarni boją się koni więc na nich nie jeżdżą, bo mają większe chuje od nich...

" ellsworth "
Na prawdę uważasz, że czarni maja większe chuje od koni, czy po prostu nie umiesz poprawnie sformułować myśli? "

Nie wiem jak od koni, ale od Ciebie na pewno. I konie, i czarni.
Zgłoś
Avatar
p................s 2014-01-12, 11:46 1
Cyrk napisał/a:

Kiedyś stolica światowej motoryzacji, ale popełnili błąd i dali lewactwu wolną rękę na wprowadzanie tych ichnich wynaturzeń...



tak - wszystko rozgrabiły pedały i transwestyci i Owsiak. Na szczęście już jedzie Korwin Mikke na białym KoKoKkkkKoniku i uratuje świat.

Prawicowe rządy słyną z 'prosperity' ...
Zgłoś
Avatar
podsad 2014-01-12, 12:39
It's a nigger on a horse !
Zgłoś
Avatar
Student_z_Tomaszowa 2014-01-12, 13:35 1
Struktura ludności miasta:
-czarni ponad 80%
-biali ok. 10%
-reszta ok. 10%
I wszystko jasne. Czarna swołocz nigdy nie zbudowała żadnej cywilizacji, tak jak cyganie, nie są w stanie pracować. Mają w genach lenistwo i rozpierdzielanie wszystkiego.
Zgłoś
Avatar
dedrex 2014-01-12, 13:47
Kurwa jak byłem tam 8 lat temu, miasto jeszcze w miarę
żyło, teraz to musi tam być dopiero burdel ...
Zgłoś
Avatar
ObceOko 2014-01-12, 14:18
Polecam przejrzeć sobie profil demograficzny Detroit 1820-2010 na wikipedii.
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2014-01-12, 14:26 5
Zgłoś
Avatar
Bapbapbap 2014-01-12, 15:34
Byłem w Detroit, i takich rzeczy nie widziałem (może po prostu byłem w takich a nie innych dzielnicach).

Ale za to ciapatych tam ile Oczywiście ich kozy były w szmatach (burkach).
Zgłoś
Avatar
p................s 2014-01-12, 19:45
Bapbapbap napisał/a:

Byłem w Detroit, i takich rzeczy nie widziałem (może po prostu byłem w takich a nie innych dzielnicach).

Ale za to ciapatych tam ile Oczywiście ich kozy były w szmatach (burkach).



To, że auta miały rejestrację DTR to nie znaczy, że byłeś w Detroit chłopaku. Zejdz na ziemię.
Zgłoś
Avatar
AngelusNL 2014-01-12, 21:53
kolebka muzyki techno
Zgłoś
Avatar
Termoobieg 2014-01-12, 22:15
przemas1234 napisał/a:

ja niewiem ,tak narzekacie na ten sosnowiec a wasze matki dzień w dzień popuszczają tam szpary



...i wszystko
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-01-13, 10:44 1
phoks napisał/a:



tak - wszystko rozgrabiły pedały i transwestyci i Owsiak. Na szczęście już jedzie Korwin Mikke na białym KoKoKkkkKoniku i uratuje świat.

Prawicowe rządy słyną z 'prosperity' ...

Związki zawodowe. Temat "pedałów, transwescytów i Owsiaka" to raczej nieszkodliwa przykrywka dla lewactwa wszelkiej maści i ich kretynizmów pokroju "godna płaca dla wszystkich" (nawet leni, nierobów i idiotów), przywilejów pracowniczych albo ochrony pracowniczej (czyli dlaczego nie można zwolnić cwela, który nie wykonuje swojej roboty). Dotarło czy dalej będziesz pierdolił o Korwinie i jego pojebanych pomysłach (to konserwatywny liberał, czyli coś jak puszczająca się dziewica - niby jest za wolnością, ale wszystkim będzie mówił co mają robić).

Bez kitu coraz bardziej się utwierdzam w tezie, że JKM jest podstawiony przez lewactwo w celu ośmieszenia i wypaczenia w oczach idiotów zaczątków prawicy w Polsce...

PS. Bingo. Rządy prawicowe słyną z prosperity. Tylko, że prawicowe, a nie "prawicowe" pokroju PO czy PiS nazywających się prawicą chuj wie czemu...
Zgłoś