18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Życzenia dla Sadoli
argad • 2014-01-01, 0:28
Powtórki grudnia siedemdziesiąt
Aresztowań za paragrafów sześćdziesiąt
Powrotu do władzy Jaruzelskiego
Przywrócenia Stanu wojennego
Policyjnej godziny
Utraty rodziny
Upadku Demokracji
Gospodarki stagnacji
Biedy, głodu i mroku
W 2014 roku

Jako, że Sadistic ostatnio jest mało sadystyczny. Czas przegiąć
Zgłoś
Avatar
MesjaszXD 2014-01-01, 13:44
Dziękuje
Zgłoś
Avatar
wormarder 2014-01-01, 13:51
@vass

nie pisz że Korwin to idiota bo cie zmasakruje
Zgłoś
Avatar
cherry110 2014-01-01, 15:45
I żeby tak panował Korwin Krul
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2014-01-01, 16:04
@upy, no tak bo poza demokracją i dyktaturą to nic nie ma.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-01, 16:24 1
roodyeo napisał/a:


"Wiadomo, że ludzi głupich jest więcej, a w demokracji rządzi większość, jakie są tego skutki widzimy - powiedział p. Janusz Korwin-Mikke" żeby nie było, że jestem odosobniony w swojej opinii.


Dziwnym trafem każdy kto tak uważa, automatycznie ustawia się jako reprezentant grupy "mądrej" i chce by jego głos się liczył...
Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2014-01-01, 16:52
czas przegiąć
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-01-01, 17:53
roodyeo napisał/a:

co jak co, ale upadku demokracji to wszystkim życzę



I Kórwin na prezydenta
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-01, 18:54
roodyeo napisał/a:



A Ty zajrzyj sobie np. do Francji, gdzie podatki sięgają 75% a ciemnych imigrantów jest więcej niż białych francuzów.
No i jeszcze:
"Wiadomo, że ludzi głupich jest więcej, a w demokracji rządzi większość, jakie są tego skutki widzimy - powiedział p. Janusz Korwin-Mikke" żeby nie było, że jestem odosobniony w swojej opinii.



Zaś pierdolenie że we Francji to co drugi to ciapaty? Jedz tam kiedyś może to sie przekonasz,a nie powtarzasz pierdolenie inteligentych użytkowników sadola, którzy podobnie jak ty sylwestra spędzili z polsatem
Zgłoś
Avatar
vass 2014-01-01, 19:34
xiontZ napisał/a:

użyszkodnik vass to po prostu część tej głupiej większości i zabolało go trochę


Tak Ty i tobie podobni wyborcy Korwina całe 0,7% społeczeństwa, najmądrzejsi na świecie.
Zgłoś
Avatar
Aravorn 2014-01-01, 19:41
Ja uważam, że jest potrzebna nowa siła polityczna, na wstępie zaznaczę przed tym, co napiszę teraz:
mimo tego, że jest źle i naprawdę dużo osób to widzi, dlaczego JKM ma nadal poparcie na poziomie błędu statystycznego?
Zgłoś
Avatar
roodyeo 2014-01-01, 19:46
Zarammoth napisał/a:


Dziwnym trafem każdy kto tak uważa, automatycznie ustawia się jako reprezentant grupy "mądrej" i chce by jego głos się liczył...



Nie ustawiam się w żadnej mądrej grupie, uważam jedynie, że system, w którym głos zawszonej kurwy dającej dupy za działkę hery jest tak samo ważny jak głos profesora politechniki za nie najlepszy.

Catacombe napisał/a:



Zaś pierdolenie że we Francji to co drugi to ciapaty? Jedz tam kiedyś może to sie przekonasz,a nie powtarzasz pierdolenie inteligentych użytkowników sadola, którzy podobnie jak ty sylwestra spędzili z polsatem



Napisałem ciemnych, czyli nie tylko ciapatych. Ale jeżeli dla ciebie wyznacznikiem inteligencji jest to co ludzie robią w sylwestra to co bym nie napisał i tak prawdopodobnie do ciebie nie dotrze.

Nie chcąc kontynuować bezsensownej internetowej kłótni, życzę wszystkim tak zajebistego nowego roku, żeby jednymi problemami było masakrowanie ludzi o innych poglądach w internecie

tak tak wiem z takim tekstem to na kwejka
Zgłoś