18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Życzenia urodzinowe
CrazyEdek • 2020-09-26, 07:02
Tu ju.


2020-09-26, 13:58
sard napisał/a:

niech zgadnę w serduszku Zenek, a na ustach największa hańba białej rasy czyli polskie rapsy?


banior napisał/a:

Słuchaj dalej disco polo...


KebabRemover napisał/a:

to gibaj się dalej jak pie**olony rezus do polskiego rapu stworzonego przez i coraz bardziej kopiowanego ze stylu murzynów z ameryki
gwoli ścisłości nie bronię autora filmiku, dla mnie to wstyd tak się lansować na apkach "społecznościowych" z black metalem, to nie przystoi


Igorek95 napisał/a:

Nie zesrajcie się wszyscy, bo jak nie lubi kucowego darcia mordy to na pewno lubi disco polo, 200 iq



Nóż się w kieszeni otwiera jak widzę jak społeczność sadistic schodzi na kwejkowe psy. Nie dość że propsujecie każdy shit który wejdzie do poczekalni to jeszcze cześć z was to j***ne brudasy. Pies was wszystkich j***ł.



2020-09-26, 14:08
MrBanankiewicz napisał/a:

Nóż się w kieszeni otwiera jak widzę jak społeczność sadistic schodzi na kwejkowe psy. Nie dość że propsujecie każdy shit który wejdzie do poczekalni to jeszcze cześć z was to j***ne brudasy. Pies was wszystkich j***ł.



Piwo jeden sensowny

:mrgreen:

2020-09-26, 14:20
Tudeski napisał/a:

Tak, bo istnieją tylko te 2 typy muzyki...



Z jednej strony istnieją, ale z drugiej nie znam ludzi z szerszymi horyzontami muzycznymi, którzy by "nienawidzili" jakiejś muzyki. Można słuchać, lub nie słuchać, ale nienawidzić? Śmieszne. To musi być właśnie sfrustrowany wyszydzaniem disco polo fan Zenka.

2020-09-26, 15:08
sard napisał/a:

niech zgadnę w serduszku Zenek, a na ustach największa hańba białej rasy czyli polskie rapsy?



Kolego, nie zapominamy o polskim reggae.

2020-09-26, 16:32
sard napisał/a:

niech zgadnę w serduszku Zenek, a na ustach największa hańba białej rasy czyli polskie rapsy?



Muzyka dla brudasów, dobra na brudstock

:-|

2020-09-26, 20:43
czorny711 napisał/a:

Muzyka dla brudasów, dobra na brudstock



wolę bawić się na brudstoku niż z tak przećpanymi Sebami Dresonisamina na Sunrise, że za piguły choćby rutinoscorbin opie**olą Ci gałę :)

2020-09-26, 21:43
Justynka99 napisał/a:

Z jednej strony istnieją, ale z drugiej nie znam ludzi z szerszymi horyzontami muzycznymi, którzy by "nienawidzili" jakiejś muzyki. Można słuchać, lub nie słuchać, ale nienawidzić? Śmieszne. To musi być właśnie sfrustrowany wyszydzaniem disco polo fan Zenka.



Ja nienawidzę disco polo. To jest gówno dla klasy intelektualnej z marginesu społecznego. Powoduje, że ludzie po prostu debilnieja. Puszczanie takiego stolca powoduje, że słuchający tracą wrażliwość na kulturę wyzsza. Przez taka chamowata muzykę prawdziwa sztuka przestaje być cnota.
Disco polo powinno być nielegalne. Nie można mieć inteligetnego narodu serwujac mu takie cos.
PiS o tym wie i dlatego jest taki nacisk na zrobienie z dp muzyki narodowej a z martyniuka wieszcza narodowego.

2020-09-26, 22:48
oooo jak sie sadole zesrali o chuyowe darcie mordy xD oczywiście że to ch*j nie muzyka.

2020-09-27, 03:14
Wiewór napisał/a:

Ja nienawidzę disco polo. To jest gówno dla klasy intelektualnej z marginesu społecznego. Powoduje, że ludzie po prostu debilnieja. Puszczanie takiego stolca powoduje, że słuchający tracą wrażliwość na kulturę wyzsza. Przez taka chamowata muzykę prawdziwa sztuka przestaje być cnota.
Disco polo powinno być nielegalne. Nie można mieć inteligetnego narodu serwujac mu takie cos.
PiS o tym wie i dlatego jest taki nacisk na zrobienie z dp muzyki narodowej a z martyniuka wieszcza narodowego.



k***a wreszcie ktos gada z sensem. To nie jest muzyka czy sztuka, to profanacja jednego i drugiego. Ogłupianie narodu żenującymi tekstami i muzyką tak znienawidzoną przeze mnie, a jednak wpadającą w ucho i to jest największą torturą dla normalnego człowieka.

PS. Mnie tam filmik bardzo się podobał, oryginalny pomysł na to by podkręcić Happy birthday". Czy nie takie chwile się później wspomina z uśmiechem? Nie powinno się czegos krytykować, jeśli się tego nie rozumie, wtedy już zmienia się punkt widzenia.

2020-09-27, 13:10
sard napisał/a:

niech zgadnę w serduszku Zenek, a na ustach największa hańba białej rasy czyli polskie rapsy?



Gust muzyczny jest jak dupa, każdy ma swoją, ale u Ciebie ewidentnie jest tam kij na zmianę z ch*jem ojca/wujka.

:lol:

2020-09-27, 19:53
KaiXavaris napisał/a:

Gust muzyczny jest jak dupa, każdy ma swoją, ale u Ciebie ewidentnie jest tam kij na zmianę z ch*jem ojca/wujka.



Disco polo to nie jest muzyka. To jest wyrób muzyczno podobny.

LB...........BZ
2020-09-27, 20:49
Wiewór napisał/a:

Disco polo to nie jest muzyka. To jest wyrób muzyczno podobny.



Dokładnie. Nie ma nic ambitnego w disco polo. Każdy głos przepuszczony przez syntezator, tekst o dupie Maryni i jedziemy. Weźmy na warsztat chociażby punk rock. Muzyka jest prosta ale teksty zachecaja do samodzielnego myslenia i glebszej kontemplacji na temat manipulacji tlumem. Disco polo nie rozwija w żaden sposób i jeśli ktoś potrafi tego słuchać sam dla siebie a nie tylko gdzies na weselu/ w remizie to musi byc uposledzony jesli chodzi o jakąkolwiek kulturę.

2020-09-28, 22:50
wuwuzeel napisał/a:

Kto to jest? Bo przypomina mi M.Shadows z A7X



Exodus - Bonded by blood

Ja...........77
2022-08-25, 20:26
Zbysław napisał/a:

Jak ja nie nawidze te łajzy i ich muzyke



p*zdeczka widzę :)