18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
Avatar
Soxic 2014-04-05, 0:01
Dam piwo, niech inni myślą że rozumiem całki.
Zgłoś
Avatar
mrnobody123 2014-04-05, 0:39
jacy wy jesteście zjebani.. Raz na tydzień wrzuci ktoś coś co się trzyma kupy i jest na poziomie to powiedzą, że na poziomie gimbazy. Sami kurwa jesteście na poziomie gimbazy dlatego to nie jest dla was. Co za zjeby, pierdole ten portal w tym momencie oficjalnie, przegieliście
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2014-04-05, 8:45
Mercury001 napisał/a:

czlenson,
wiesz co... gdyby Twój dziadek, lub pradziadek był w obozie zagłady, to byś takiego debilnego kawału nie dodawał. Zobacz inne kawały, o czym są, o co chodzi w nich.. . śmiać się z auschwitz, to jak śmiać się z osoby upośledzonej. Sadstic to nie hyde park, gdzie każdy może pisać co chce. Tu obowiązuje jedyna w swoim rodzaju etykieta i szacunek. Przemyśl to jeszcze raz.



Przestań spinać dupsko, bo pęknie i będziesz brudził wszystko kałem
Sadol ma to do siebie, że jest portalem z dużą ilością tzw. czarnego humoru i łamie pewne konwencje, które gimbusy na portalach typu kwejk szlachetnie przestrzegają, nawet ich nie rozumiejąc. Dlatego jak się nie podoba tematyka żartu, to znajdź sobie inny portal, gdzie będziesz mógł pooglądać kotki, albo poszukać nowych znajomych na facebooka, Panie wrażliwy.

A żart dobry i może sprawi, że znaczna część portalu dowie się, co to takiego jest całka.
Zgłoś
Avatar
burczy 2014-04-05, 23:37
Niektórzy mogą nie zrozumieć. Jak i ja. Żart akademicki?
Zgłoś