18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Żydów nie obsługujemy
Veni_Vidi • 2024-07-11, 12:35
Rodzina została wyrzucona z lokalu, bo właściciel dowiedział się, że przyjechali z Izraela.

Właściciel wietnamskiego lokalu chciał w ten sposób pokazać swój sprzeciw dla działań Izraela.

Zgłoś
Avatar
krzysieks997 2024-07-11, 19:39 4
Antyrion napisał/a:

1 Wietnamczyk ma większe jaja jak cała nasza klasa polityczna. Brawo!



Nasz prawie cała klasa polityczna to żydzi
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-11, 20:00 3
Colicab napisał/a:

pan restaurator miał to na tablecie



Kurwa na pendrive sobie to zgwałem i w aucie odpale jak w korku bede stać hahahahahaha
Zgłoś
Avatar
Dzordz03 2024-07-11, 20:49 1
Murzyńskie dzieci jeżdżą na kolonie, a żydowskie na obozy.
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-07-11, 21:01 2
N0L1F3R napisał/a:

Pejsaty się jeszcze dziwi,. Za polowanie na Palestyńczyków, bombardowanie szkół, szpitali, zabranie człowieczeństwa zwykłym cywilom.. Mordowanie dzieci, kobiet, starców, cywili konwencjonalnym rakietami, bombami.. Tylko na tyle ich stać i chujowo próbują to tłumaczyć.
Niszczenie osiedli w Gazie, usprawiedliwiając walką z terrorystami. Totalne odklejenie Izraela, bo myślą, że im wszystko wolno.
Bardzo prawidłowa postawa. Jebać przebranych terrorystów, którzy mordują niewinnych ludzi.



Już się nie pultaj, jak chcesz dobrze przyjmij rodzinkę z palestyński.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-11, 21:10
Przykład, jak media społecznościowe ryją banię. Jak z prostego ignoranta żyjącego gdzieś na końcu świata, który o Żydach miał blade pojęcie można zrobić wściekłego antysemitę. "Bo Gaza!"
Tak samo łatwo udało się zmanipulować naszych debili, żeby znienawidzili Ukraińców, choć większość z nich nie miała z nimi nigdy do czynienia i gówno o nich wie.
Zgłoś
Avatar
maniek3334 2024-07-11, 22:04
Mam nadzieję na dalsze części 😁
Zgłoś
Avatar
Ferdynad 2024-07-11, 22:37
4 gwiazdki Michelin dla lokalu
Zgłoś
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2024-07-11, 23:43 4
TwójCzarnyPan napisał/a:

Przykład, jak media społecznościowe ryją banię. Jak z prostego ignoranta żyjącego gdzieś na końcu świata, który o Żydach miał blade pojęcie można zrobić wściekłego antysemitę. "Bo Gaza!"
Tak samo łatwo udało się zmanipulować naszych debili, żeby znienawidzili Ukraińców, choć większość z nich nie miała z nimi nigdy do czynienia i gówno o nich wie.



Co ty pierdolisz? Żyć w Polsce i nie miec do czynienia z ukraincami, których dziennie sie mija niezliczoną ilość razy? haha prawie sie nabrałem
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-11, 23:57
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Co ty pierdolisz? Żyć w Polsce i nie miec do czynienia z ukraincami, których dziennie sie mija niezliczoną ilość razy? haha prawie sie nabrałem


Mijanie na ulicy czy nawet w płacenie ukraińskiej kasjerce w Żabce to jednak za mało żeby coś się o nich dowiedzieć.
Zgłoś
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2024-07-12, 0:02 4
TwójCzarnyPan napisał/a:

Mijanie na ulicy czy nawet w płacenie ukraińskiej kasjerce w Żabce to jednak za mało żeby coś się o nich dowiedzieć.



A jeśli widzi sie w jaki sposób żyją, zachowują sie, odnosza do innych itp. juz wystarczy czy może dopiero jak sie im obciągnie to wiedza o ukraincach jest zadowolajaca?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-12, 0:07
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

A jeśli widzi sie w jaki sposób żyją, zachowują sie, odnosza do innych itp. juz wystarczy czy może dopiero jak sie im obciągnie to wiedza o ukraincach jest zadowolajaca?


A gdzie to widzisz? Bo coś czuję, że głównie w internecie.
Zgłoś
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2024-07-12, 0:13 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

A gdzie to widzisz? Bo coś czuję, że głównie w internecie.



Hahah jasne, gówno wiesz, a cos mi imputujesz. Pomijając, ze nawet nie znasz mojego zdania o nich, ale odrazu żyjesz z przeswiadczeniem. Jak baba...
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-07-12, 7:25 1
tak, tak, tak
Liżcie dupę i obciągajcie islamskim brudasom (czyli waszym braciom) , niech dupczą wasze 10 letnie córki zgodnie z ichnimi tradycjami
Zgłoś
Avatar
AmonG 2024-07-12, 8:02 1
pytolsky napisał/a:

A więc nie tylko p0laczki nienawidzą Żydów bez powodu, ale też wietnamce. Co ta komuna robi z ludźmi...



Przecież masz kurwa na filmiku czemu wywalił tych Żydów, idź żydowi obciągnij lachę
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-07-12, 8:16 2
Rozszczeniowe paskudne świnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie