18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
hogg 2013-11-25, 13:53 14
DeepInLove napisał/a:

Zabili Hitlera a teraz placza, ze Zydzi sa zli.
Hipokryzja na poziomie ekspert.
Jak zabiliscie Zydobójce to Wasz problem.

Pomijam juz fakt, ze dzieki Hitlerowi i jego nastepcom nie byloby homo, nie byłoby muzulman, nie byloby pedalkow w rurkach.

Jak Putin nie zdobedzie swiata lub Hitler nie zmartwychstanie to czarni i muzulmanie rozpierdola Was wszystkich w drobny pyl.



chłopczyku, tatuś powinien przełożyć cię przez kolano i wjebać pasem na gołą pupę, tak po staropolsku, bo widzę, że jesteś nowoczesną bezstresową metodą wychowywany i w główce ci się pierdoli od nadmiaru swobody.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-11-25, 14:09
Ja tam im zazdroszczę troski o zainteresowanie świata własną historią. Nasza delegatura ZSRE ma takie rzeczy w dupie.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-11-25, 14:43 1
DeepInLove napisał/a:

Zabili Hitlera a teraz placza, ze Zydzi sa zli.
Hipokryzja na poziomie ekspert.
Jak zabiliscie Zydobójce to Wasz problem.

Pomijam juz fakt, ze dzieki Hitlerowi i jego nastepcom nie byloby homo, nie byłoby muzulman, nie byloby pedalkow w rurkach.

Jak Putin nie zdobedzie swiata lub Hitler nie zmartwychstanie to czarni i muzulmanie rozpierdola Was wszystkich w drobny pyl.


Gdyby zabijał samych żydów i cyganów to jeszcze luz
Zgłoś
Avatar
WhoCaresAboutNik 2013-11-25, 17:59
pietras_ja napisał/a:

Ja tam im zazdroszczę troski o zainteresowanie świata własną historią. Nasza delegatura ZSRE ma takie rzeczy w dupie.



Chyba cie pojebało. Oni manipulują historią. Każda jebana grupka żydów jadąca do Auschwitz jest pilnowana przez agenta Mossadu. Chcą zamienić niemieckie obozy zagłady na Polskie obozy zagłady, tak jak niemcy. I jeszcze od nas odszkodowania. Za co?
Zgłoś
Avatar
hawk993 2013-11-25, 20:34
Nie każdy chłopak który chodzi w rurkach to pedał... Tak samo mogę powiedzieć ze typy w dresach wyglądają jak lumpy w kalesonach.. łyso?? a zapomniałem łyso bo Ty taki kozak wielki jesteś łysy łeb kalesony na dupie i czarne BMW...
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-11-25, 23:03 1
hawk993 napisał/a:

Nie każdy chłopak który chodzi w rurkach to pedał... Tak samo mogę powiedzieć ze typy w dresach wyglądają jak lumpy w kalesonach.. łyso?? a zapomniałem łyso bo Ty taki kozak wielki jesteś łysy łeb kalesony na dupie i czarne BMW...


Teraz dresy przerzucają się na audi
Zgłoś