18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Żydzi w polsce
AdmirałFloty • 2012-09-01, 11:15

"My jako Polacy byliśmy zbyt gościnni dla Żydów..."


Nazwisko Tusk jest bardzo żydowskie a nie jak sam twierdzi kaszebskie:)

Film nie ma na celu nikogo urażać
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-09-02, 4:52 1
Jak to mawiał Korwin- ,,Nie mam pochodzenia żydowskiego- a szkoda, tak to bym miał chociaż jakieś wpływy" .

Tak jak ktoś napisał- mydlenie oczu, tylko niewielka część jest prawdziwa- np. Michnik- Szechter, J. Urban itd.
Zgłoś
Avatar
t................j 2012-09-02, 8:41 1
Jak dla mnie to jakaś lewacka prowokacja. Nie wierzę, że ktoś, kto jest takim bezmózgiem, że wierzy wt e brednie umiał odpalić komputer. Swoją drogą obecnie najwięcej antysemityzmu rodzi się w lewackich kręgach pod płaszczykiem antykapitalizmu, antysyjonizmu i wspierania dyskryminowania braci muzułmanów.
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-09-02, 8:50
Rządzili i nadal będą sprawować rządy, puki nie wparujemy i nie wypierdolimy ich stamtąd.
Zgłoś
Avatar
kelgar1992 2012-09-02, 9:10 8
Chuj Polacy to banda zmanipulowanych idiotów słuchający propagandy "antywszystko", placzki powinny zamknąć się w kryptach, może tam bedziecie mieli spokój. Żydzi zostali zaproszeni przez K. Wielkiego, ponieważ uciekali z całej europy, tylko u nas znaleźle zajebiste warunki bytowania, złoty wiek Rzeczypospolitej Obojga Narodów przypada na czas kiedy w Polska jest najbardziej rozbitym narodowo państwem, to znaczy (to pisze dla idtiotów myślących, że nienawiść to patriotyzm) w Koronie i Litwie żyję bardzo dużo Żydów, Islamistów, Białoruśniów, Ukraińców itp. to był Złoty Wiek a teraz jest gowno. Chuj pierdole Polska to takie gówno, że szczerze cieszyłbym się gdyby była Żądzona przez Żydów, bo z pieniędzmi i władzą radzą sobie zajebiscie

jebłem literówke my bad

To może jeszcze wyjśnie kto jest żydem a kto nie. Przynajmniej dla inteleginetych ludzi i jak jest wg. Bibli. "Żydostwo odziedzicza sie po matce, czyli po kądzieli. Jeżeli jesteś normalnym człowiekiem i rozumujesz poprawnie, to zorientujesz się, że jeżeli masz matke katola a ojca żyda, to nie jesteś żydem i analogicznie matka żydówka a ojciec katol jesteś żydem. Tak wiem cięzko uwierzyć. Ale chuj Polacy to banda kretynów i wierzą w hitlerowską propagande ze nawet jak twój pies, kot krowa praprapraprababcia była żydem to ty też nim jesteś. Chuj kurwa ze masz dowód, że mówiesz po polsku, że szanujesz język i znasz historie Polski chuj kurwa twój praprapradziadek był Masonem/Żydem/Niemecem/Gejem to ty też kurwa jesteś Polska mentalność kurwa

Zgłoś
Avatar
djpolb 2012-09-02, 9:17 28
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2012-09-02, 9:29 3
Prawdy w tym jest wiele. To co robi, ciul wie jak to nazwać "nasz rząd",to właśnie niszczenie polaków.
Była obowiązkowa służba wojskowa to każdy uczył się jak najdłużej a dziś te emo pedały, cioty anarchiczne i inne dupojebki kończą gimnazjum i łapią za łopatę na budowie.
Ludzie kończcie szkoły, uczcie się języków, jak wasza laska chce iść do drogiej restauracji a ty jako uczeń nie masz na to kasy to nie rzucaj szkoły tylko tą sukę i znajdź sobie taką z którą będziesz mógł iść na spacer po parku.
Ćwiczcie sztuki walki bo jak wróg w nas wjedzie to nawet nie mamy czy się bronić więc niech chociaż ręce nam wystarczą do obrony rodziny.

Prawda cała taka że te ścierwa chcą zrobić z nas bandę debili po gimnazjum i jak narazie im wychodzi.
Zgłoś
Avatar
morus93 2012-09-02, 9:46 17
Zgłoś
Avatar
myx 2012-09-02, 10:02 5
Longinus Zerwimycka
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2012-09-02, 11:38
A biedni Polacy tym brudasom pomagali w czasie okupacji niemieckiej, tak się odwdzięczacie? Spotkam któregoś to napluje mu w twarz.
Zgłoś
Avatar
przemolob 2012-09-02, 11:42
Ludzie wszyscy jesteście ślepi i odzywacie sie na tematy o ktorych nie macie bladego pojecia tylko jakies durne swiatopogladowe idee wyglaszacie. Popadajcie dalej na dno w swojej slepocie i beznadziei, a ja tylko bede cieszyl ryja jak coraz bardziej sie pograzacie, jedynym minusem mojej postawy jest to, że mam swiadomosc, iz bede musial zyc wsrod was tepakow i ze taie tepaki beda rzadzic tym krajem. Kij wam w krzyż i dupe tyż. Jebać Polaków, jebać katolików, jebac żydow, jebac brudasow(koran), biblie, talmud. Gnijcie w zaścianku, Całuski Pa.
Zgłoś
Avatar
daf098 2012-09-02, 12:48 1
nie chce mi się wierzyć że są idioci którzy te brednie biorą na poważnie
Zgłoś
Avatar
qbamatus 2012-09-02, 12:50
Ale pierdoły, aż się humor poprawia od takich bzdur z rana, dzięki
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2012-09-02, 13:36 1
kelgar1992 wielki zimny browar za twój post - święte słowa.

Zresztą NIE MA czegoś takiego jak 'prawdziwy Polak' (czy jakiś tam inny Europejczyk) - bo 'mieszanie' zaczęło się już w średniowieczu kiedy tak naprawdę narodowość miała bardzo nikłe znaczenie.

Pewnie niejeden 'wszechpolak' bardzo by się zdziwił ilu ma żydów w swoim drzewku genealogicznym a o Niemcach już nie wspomnę ponieważ było wiele okresów w historii Polski gdzie specjalnie wspierało się 'imigrację' Niemców aby zwiększyć populację
Z historycznego punktu widzenia to jest taki bardzo ciekawy paradoks... Niemcy i Polacy to chyba przez wieki (pogrubiłem dla ułomnych) dwa najbardziej wymieszane ze sobą narody.

Jeszcze co do twojego posta... fakty są faktami , trzeba przyznać że najlepsze okresy naszego państwa przypadają na władców którzy nie byli etnicznie Polakami. A tych pseudo-patriotów którzy nie rozumieją nawet pojęcia Patriotyzm to ku.wa aż żal słuchać/czytać.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-09-02, 13:42
A podobno filmy o tematyce żydowskiej miały być z miejsca wrzucane do sucharów...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-09-02, 16:21
Cytat:

Jak dla mnie to jakaś lewacka prowokacja. Nie wierzę, że ktoś, kto jest takim bezmózgiem, że wierzy wt e brednie umiał odpalić komputer.



Jesteś człowiekiem małej wiary. Prawusy naprawdę są takie głupie.

To Korwin-Mikke też? Och nie! Mój ostatni bastion runął.

Poza tym lista jest niekompletna. Nie ma tam nic o mojej rodzinie, a przecież mój dziad, ojciec i wujowie każdego dnia tuż po śniadani lubili sobie zakatować przynajmniej tuzin polskich patryjotów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie