18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Blooregard 2014-03-25, 22:29 3
Kurwa, nie rozumiem jednej rzeczy. Tyle lat w cywilizacji, a te czarnuchy dalej nie potrafią spodni założyć tylko zawsze tak żeby gacie było widać...
Zgłoś
Avatar
MrMuscle 2014-03-25, 22:36 5
Tańczący z małpami..

Z drugiej strony nosz kurwa.. zamiast wyłapać dzikie zwierzęta to służby mundurowe jak zwykle na łatwiznę - po co gonić kilku jak mamy na miejscu jednego.
Zgłoś
Avatar
J................S 2014-03-25, 22:37 4
haha jaki czarny karzeł, jebany brudas
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2014-03-25, 22:41 3
Dupka na końcu zachowuje złoty środek
Zgłoś
Avatar
FenomeN1312 2014-03-25, 22:44
dał radę? lol
Zgłoś
Avatar
KuNA89 2014-03-25, 22:44
Nie ogarniam... Tyle tam ludzi. Oblecieli białasa jak chmara komarów z malarią i nikt mu nie pomógł? Nikt?
Zgłoś
Avatar
Poloo 2014-03-25, 22:49
Kurwa. Pierdoleni podludzie, do GAZU
Zgłoś
Avatar
bowmanek 2014-03-25, 22:53 2
Chuj w dupę tym policjantom. Jest nagranie. To czarne spierdoliny zaczęły. Policjanci to jakieś ułomne debile. Napastnicy spierdolili, a oni skuwają ofiarę. Koleś powinien ich za to pozwać. Nie wiem gdzie to było (2.28 - proszę eksperta o opinię), ale w USA i EU zachodniej słyszałem o naprawdę absurdalnych wyrokach.
Zgłoś
Avatar
kalnex12 2014-03-25, 23:06
chlop sobie poradzil w miare sam ale wszyscy biali powini sie rzucic na czarnuchow za to ze bialego bija no
Zgłoś
Avatar
soaskudi 2014-03-25, 23:20
jebac cioty
Zgłoś
Avatar
bujak81 2014-03-25, 23:24
leksus007 napisał/a:

ciekawe czemu policja zatrzymała tylko białego... szkoda gadać. poza tym za bicie czarnuchów zawsze piwko.


bo szybko spierdalają na drzewa. po lianach z drzewa na drzewo i weź to panie złap to jeszcze bananami obrzucą
Zgłoś
Avatar
wojen 2014-03-25, 23:45 1
leksus007 napisał/a:

ciekawe czemu policja zatrzymała tylko białego... szkoda gadać. poza tym za bicie czarnuchów zawsze piwko.



białego zatrzymała policja a po resztę przyjechał weterynarz...
Zgłoś
Avatar
irish 2014-03-25, 23:53
jebane czarnuchy
Zgłoś
Avatar
Policeman 2014-03-25, 23:56
To jak teraz znowu jesteście rasistami? W tym temacie murzynek był spoko:

sadistic.pl/czarny-humor-vt280272.htm3068624

Bo taki śmieszny i zabawny, jak napisałem w swoim komentarzu, że murzyni mają plemienność we krwi i trzymają się wszyscy razem,- zwróćcie uwagę, 5 murzynów w tym filmie, którzy się nie znają, stoją w zupełnie różnych miejscach, tutaj łączą się by najebać białego i tak będzie w każdym przypadku czy to będzie 5 wesołych i fajnych murzynów czy 5 żuli.

Oczywiście za mój komentarz zgłosiliście mnie i dostałem ostrzeżenie. Tam byliście za anty-rasizmem, a teraz znowu murzyni są źli? Tam małpka podskoczyła dla waszej uciechy, tutaj też by napierdalała białego, bo tak każą mu geny. Ale wiecie kim wy jesteście? Jebanymi chorągiewkami na wietrze, życzę wam byście też dostali wpierdol od murzyna, tak srogi, by wasza półroczna wypłata poszła na dentystę, może wtedy raz, porządnie i na całe życie nauczycie się, że murzyni to NIE SĄ I NIE BĘDĄ członkowie naszego społeczeństwa, nie będą naszymi przyjaciółmi, a jak sytuacja się pogorszy to zrobią to samo co w Anglii - zaczną plądrować sklepy i napadać na was.
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2014-03-26, 0:19
Policja zła! Jak zawsze! Barany się wypisują, że przecież jest nagranie itd. itp. Tylko policjanci zareagowali tak jak powinni po tym co zastali na miejscu. A co zastali? Dużego białego faceta okładającego czarnego kurdupla. Na oglądanie nagrań i udowadnianie co się stało, kto jest winien a kto nie będzie czas później.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie