18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
Avatar
nanab 2011-11-27, 16:10
Gdzie ten irokez? On jest przecież łysy -.-
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2011-11-27, 16:11
up BrunerOvned

To byś się kurwa zdziwił;]
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-11-27, 16:23 1
mikEWrona napisał/a:

Przeciez ten pajac w ogole gadry nie trzymal nie wiem co on chcial zrobic



pewnie to...(dla niecierpliwych od 2:00)



warto wspomniec ze czarnuch byl wtedy jednym z lepszych stojkowiczow(jak nie najlepszym;P) w organizacji WEC ktore potem zostalo wchloniete przez ufc, dzieki czemu irokez stal sie jednym z 2 polskich polakow walczacych w ufc. jeszcze taka ciekawostka: chodza sluchy, ze z macka jest taki napierdalacz, ze az koledzy z klubu nie chca sie z nim sparowac mimo, ze wazy mniej niz 80 kg, a w klubie ma ladnych konkretow jako, ze trenuje w berserkers team szczecin, jednym z najlepszch(a chyba najlepszym obecnie:P) w polsce.
co prawda tutaj przekozaczyl:D za bardzo andersona silve chcial z siebie robic, ale to nie zmienia faktu, ze jakby chcial ci zrobic krzywde, to bys juz chyba wieksze szanse z rozpedzona ciezarowka mial
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2011-11-27, 16:33
up
Zgodzę się Nie wątpię w jego umiejętność i zapewne by tak było Aczkolwiek uważam, że no miał pecha i poległ dość śmiesznie przez własne kozaczenie;] Więc internetowe gimbusowo podobne napinacze nie stękać, tylko się pobrechtać, lekcje odrobić i spać
Zgłoś
Avatar
piston121 2011-11-27, 17:26
mikEWrona napisał/a:

Przeciez ten pajac w ogole gadry nie trzymal nie wiem co on chcial zrobic


Ja pierdole, komentator przecież nawet mówił, że Jewtuszko do MMA wnosi Muay Thai - a w MT tak wygląda ''garda'' -.-
Zgłoś
Avatar
bohomas 2011-11-27, 20:31 2
Cytat:

W sumie to tylko walka Pudziana z Thomsonem była jedyną chujową na tej gali, nawet cyrk jaki zrobił thompson po walce nie pomogło. Na szczęście na koniec dali piękną walkę Khalidova. Jest gość przechujem.



Chyba raczej jaki cyrk odjebali sędziowie...
Zgłoś
Avatar
bebe_nuss 2011-11-27, 22:40
główkę ma ja ET nie dziwię się że studia skończył
Zgłoś
Avatar
skoczkowski 2011-11-27, 22:58
Wjechał wozem strażackim, wyjeżdżał już karetką.
Zgłoś
Avatar
kaaziuu 2011-11-28, 15:05
padł jak "zaczarowany OUEK" hahaha hardkorowy ouek
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2011-11-28, 16:12
kaaziuu napisał/a:

padł jak "zaczarowany OUEK" hahaha hardkorowy ouek



Zawsze jarasz się ze swoich kawałów?
W końcu kogoś zdenerwujesz takimi dowcipami i spojrzy na Ciebie groźniej niż zwykle!
Zgłoś