18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
"- Jestem karłem i zapomniałem zabrać z domu moje prawo jazdy - przekonywał 10-letni chłopiec z Norwegii, który samochodem rodziców wjechał do zaśnieżonego rowu.

Ponieważ żadne z dzieci nie doznało obrażeń, a samochód nie został uszkodzony, policja uznała sprawę za zamkniętą. - Rozmawialiśmy z rodzicami i jestem pewien, że będą w przyszłości bardzo uważać na to, co robią ich dzieci i pilnować kluczyków do samochodu - oświadczył Barrd Christiansen, rzecznik policji regionu Vest Oppland."

A w Polszy to by od razu dali dziecku kuratora, rodzicom wytoczyli proces, pewnie jakiś mandacik by się znalazł.

Zgłoś
Avatar
d................k 2014-02-15, 1:57 10
"Takie wybryki trzeba karać z całą surowością"

Chyba tu kogoś pochrzaniło. Chłopak ma 10 lat. Domyślam się, że większość z was była już w tym wieku (chociaż jak czytam komentarze niektórych do możliwe że są dopiero przed nimi). Zwalić jemu i rodzicom machinę urzędniczą na głowę za to co ten chłopak zmalował to byłby czysty idiotyzm z którego nic dobrego by nie było. Brawo dla policji za zdrowe podejście. Zajmować to oni mają się przestępcami a nie 10 latkiem który teraz powinien zostać ukarany, ale tygodniowym szlabanem na komputer.
Zgłoś
Avatar
O................p 2014-02-15, 3:51 5
Ale żałosne komentarze. Pewnie, od razu dzieciakowi dożywocie dać, a rodziców wysłać do łagrów. Ehh... marzę, żeby wyjechać z tego kraju.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2014-02-15, 7:48 1
smiesznypizdek napisał/a:

Kaef Tobie ruski chuj w dupe,polaczku. tylko sie nie zesrajcie odpowiadajac mi.



Śmieszne, że ktoś kto wyzywa od polaczków nie potrafi jednego poprawnego zdania po polsku sklecić. Kwintesencja hipokryzji.

Dwalitrywodki napisał/a:


A w Polszy to by od razu dali dziecku kuratora, rodzicom wytoczyli proces, pewnie jakiś mandacik by się znalazł.


U nas z drobnych spraw robi się wielkie afery tak na prawdę pogarszając sytuację. Natomiast grube afery się zamiata pod dywan.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-02-15, 11:14 2
No i bardzo dobrze, że by w Polsce dali kuratora i dziecko pod nadzór. Uważasz to za normalne zachowanie? Dzieci na zachodzie (w Skandynawii szczególnie) to rozwydrzone darmozjady. Chodzi to takie po sklepie i tylko drze ryja, że coś chce, a jak matka powie że nie, to będzie się drzeć cały czas, dopóki matka zakupów nie skończy. A ta jeszcze będzie go ignorować w gwoli zasady "niech się wypłacze, ja mu pokażę, że na mnie jego wrzaski nie robią wrażenia". Tutaj to dziecka nie można ostrzejszego tonu użyć, nawet szlabanu dać, bo zaraz jest zewsząd sranie ogniem, że dziecko biedne malutkie jest maltretowane... A potem wychodzi szydło z worka, gdy gówniarz robi co chce.
Zgłoś
Avatar
ddobry10 2014-02-15, 11:51
up@

Co ty pierdolisz ? Kurwa dzieckiem nie byłaś? Normalne że sie coś spsoci za małolata, fakt faktem trzeba ponieść tego konsekwencje i rodzice coś z takim zachowaniem pewnie zrobili a jak to nie pomaga i dziecko gdy jest starsze i coś rozrabia wtedy bierze się za niego opieka społeczna, i nie pierdol że rozwydrzone darmozjady bo to jest w każdym kraju dziecko to dziecko i jak coś chce to beczy a tak się składa że że byłem w Norwegii i taki przypadki są bardzo rzadkie i rzadziej występują niż u nas a jak już płacze bo coś chce to rodzice im to kupują bo maja na to hajs i się kurwa nie szczypią tak jak w Polsce więc won kurwo wściekła do piekła albo do garów.
Zgłoś
Avatar
chetek 2014-02-15, 14:13 1
Dwalitrywodki napisał/a:


A w Polszy to by od razu dali dziecku kuratora, rodzicom wytoczyli proces, pewnie jakiś mandacik by się znalazł.



A gdyby rodzicami tego dziecka byli Polacy, to norweskie władze od razu wzięłyby je do domu dziecka, mówiąc, że rodzice nie zapewniają dziecku należytej opieki i bezpieczeństwa. I odzyskanie tego dziecka graniczyłoby z niemożliwością. Taki piękny kraj, nieprawdaż...?
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-02-15, 16:52 2
ddobry10 napisał/a:

up@

Co ty pierdolisz ? Kurwa dzieckiem nie byłaś? Normalne że sie coś spsoci za małolata, fakt faktem trzeba ponieść tego konsekwencje i rodzice coś z takim zachowaniem pewnie zrobili a jak to nie pomaga i dziecko gdy jest starsze i coś rozrabia wtedy bierze się za niego opieka społeczna, i nie pierdol że rozwydrzone darmozjady bo to jest w każdym kraju dziecko to dziecko i jak coś chce to beczy a tak się składa że że byłem w Norwegii i taki przypadki są bardzo rzadkie i rzadziej występują niż u nas a jak już płacze bo coś chce to rodzice im to kupują bo maja na to hajs i się kurwa nie szczypią tak jak w Polsce więc won kurwo wściekła do piekła albo do garów.



No własnie kurwa dzieckiem byłam i gdy zrobiłam coś złego to ponosiłam tego konsekwencje - Skandynawskie bachory nie znają czegoś takiego. Kilka lat temu w mojej szkole średniej nauczyciele ich PROSILI żeby zaczęli lekcje odrabiać/teksty czytać, bo za dzieciaka nie byli nauczeni czegoś takiego jak systematyczność i poczucie obowiązku, więc o czym Ty w ogóle kurwa pierdolisz? Byłeś raz w Norwegii i myślisz, że cały świat znasz? Głupi chyba jesteś albo naiwny. Jeśli uważasz, że kupowanie dzieciakowi wszystkiego czego zapragnie, bo "przecież mnie stać" jest dobre to chyba serio masz coś nie po kolei w głowie - mąż mojej mamy (Duńczyk) ma właśnie taką rozwydrzoną, 15 letnią gówniarę, płaci 3,5 tys. miesięcznie za jej prywatną szkołę muzyczną, smarkula na święta zrobiła listę czego sobie życzy, a gdy dostała profesjonalny mikrofon za kilka tysięcy koron wyjebała go w kąt i do tej pory nawet nie otworzyła. Może by mnie ten jeden jedyny przypadek zdziwił, ale problem w tym, że to kurwa NIE JEST jeden jedyny przypadek.

Pracuję obok szkoły dorywczo jako niania i spędzam z tymi królewnami i królewiczami trochę czasu, 7-8 lat gówniarze mogą mieć "w świnkach skarbonkach" po kilka tys. koron pochowane, miałam nawet kiedyś dwóch agentów którym nie chciało się pieniędzy od rodziców wsadzić "do słoika" więc rzucili tam gdzie stali i depczą po nich chodząc do pokoju. Nie mówiąc o tym, że nawet w mediach trąbią, że Skandynawowie mają największy problem z chlejącą młodzieżą - nie wiem dokładnie jak jest w Norwegii, gdzie obowiązuje prohibicja, ale Danii i Szwecji gówiarz może legalnie kupić alkohol gdy tylko skończy 16 lat, do bodajże 2006 mógł jeszcze nawet fajki kupić. Więc zastanów się trochę o czym Ty kurwa w ogóle pierdolisz, bo aż żal czytać.

I właśnie siedzę w kuchni, bo robię chłopakowi obiad, więc ssij i dobrze przełknij, cebulo
Zgłoś
Avatar
RyszardSatan 2014-02-15, 16:54
oddali czesc bohaterce choc czytajac niektore komentarze stwierdzam , ze wlasciciele wola chodzic w koszulkach z che ... better dead than red!
Zgłoś
Avatar
AndcRew 2014-02-15, 18:12
Wy Sadistikowe barany zapominacie o jednej zasadzie. Prawo jest dla człowieka, a nie człowiek dla prawa. Ja bardzo popieram takie myślenie jak na tym przykładzie, bo kurwa jesteśmy wszyscy ludźmi... przynajmniej część z nas. Według was powinni zesłać rodziców dziecka do obozu koncentracyjnego, a dziecko wcielić do wojska. W Polsce dostaliby cholernie wysoki mandat, i dziecko nie dostałoby obiadu przez 2 tygodnie. To jest rozwiązanie? Widzę że większość z was nie powinno mieć dzieci bo byście je zajebali. Wielki plus dla Norwegii po raz kolejny!
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-02-15, 18:26 1
@up Nie, moje dziecko by po prostu zwyczajnie wiedziało co mu wolno, a co nie.
Zgłoś
Avatar
marssin 2014-02-16, 12:21
Dzieciak miał farta że się Bernevernet nie dojebało bo by rodziców nie zobaczył

Zgłoś
Avatar
detheroc 2014-02-22, 19:27
Widac cebulaki potraficie popadac tylko ze skrajnosci w skrajnosc, propsuje.
Zgłoś