18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
"- Jestem karłem i zapomniałem zabrać z domu moje prawo jazdy - przekonywał 10-letni chłopiec z Norwegii, który samochodem rodziców wjechał do zaśnieżonego rowu.

Ponieważ żadne z dzieci nie doznało obrażeń, a samochód nie został uszkodzony, policja uznała sprawę za zamkniętą. - Rozmawialiśmy z rodzicami i jestem pewien, że będą w przyszłości bardzo uważać na to, co robią ich dzieci i pilnować kluczyków do samochodu - oświadczył Barrd Christiansen, rzecznik policji regionu Vest Oppland."

A w Polszy to by od razu dali dziecku kuratora, rodzicom wytoczyli proces, pewnie jakiś mandacik by się znalazł.

Zgłoś
Avatar
Kaef 2014-02-12, 20:18 87
Dwalitrywodki napisał/a:

A w Polszy to by od razu dali dziecku kuratora, rodzicom wytoczyli proces, pewnie jakiś mandacik by się znalazł.

I bardzo dobrze by zrobili.

Dwalitrywodki napisał/a:

Polszy

A za to murzyński chuj Ci w dupe.
Zgłoś
Avatar
Dwalitrywodki 2014-02-12, 20:30 7
@Kaef No to fajnie Równie dobrze mógłbym napisać Polen. I co? I pewnie znów zaproponowałbyś mi anala?

Uczcie się języków bo skończycie jak Kaef w kraju gdzie za wypicie piwka pod chmurką dostaniecie mandat.

Jestem Polakiem i nie wstydzę się narzekać na swój rząd, bo to dzięki nim wszyscy tak wyjeżdżają.

Jebać ruskich i szwabów.

"Niech żyje wolna Polska, precz z komuną"
Zgłoś
Avatar
s................k 2014-02-12, 20:36 4
Kaef Tobie ruski chuj w dupe,polaczku. tylko sie nie zesrajcie odpowiadajac mi.
Zgłoś
Avatar
Kaef 2014-02-12, 20:55 6
Jak piszecie po polsku to piszcie po polsku. Tylko o to chodzi.
Zgłoś
Avatar
PancerIV 2014-02-12, 21:34 13
smiesznypizdek, nikt spinać się nie będzie, a Twój nick wszystko rekompensuje
Zgłoś
Avatar
Virens 2014-02-12, 21:36 3
Kuratora? Ja to bym kazał nogi połamać i wystawić szczawa na widoku publiczny, ku przestrodze dla reszty szczeniaków z fantazją. Ewentualnie dałbym wybór, by rodzice szczawia przyjęli karę na siebie. Może i bezdusznie, może i bestialsko, ale dość już mam usprawiedliwiania łamania prawa.

I nie stawiaj mi Norwegii za przykład. Kraj, który importuje i hoduje ciapaków jedyne na co zasługuje to epidemia eboli a nie naśladowanie.
Zgłoś
Avatar
Dwalitrywodki 2014-02-12, 22:09
@Virens Czytaj ze zrozumieniem jełopie. Wiadomość była z Norwegii, ja nigdzie nie napisałem o niej.
Zgłoś
Avatar
mazin 2014-02-12, 22:51 2
Gdyby to było polskie dziecko w Norwegii, to zostałoby odebrane rodzicom.
Zgłoś
Avatar
modyf 2014-02-13, 10:46
Jeszcze trochę a dojdą do wniosku, że limit wieku przy prawie jazdy to dyskryminacja ze względu na wiek...
Zgłoś
Avatar
MateuszNajlepszy 2014-02-13, 11:25
Prawda taka, że w polsce zaraz by te dzieci do rodzin zastępczych dali, a co kurwa.
Zgłoś
Avatar
MariuszTrynkiewicz 2014-02-13, 11:36 1
Już ja go wychowam.
Zgłoś
Avatar
Virens 2014-02-13, 13:27 1
Dwalitrywodki napisał/a:

Czytaj ze zrozumieniem jełopie. Wiadomość była z Norwegii, ja nigdzie nie napisałem o niej.



Ty taki głupi jesteś, że aż dziwne, że cię to nie boli. Od kiedy pisemne cytowanie czegoś na jakiś temat nie jest pisaniem o tym temacie? W takim razie o czym napisałeś, jak nie o sytuacji w Norwegii i jej porównaniu do Polski? Szach mat tępa szmato
Zgłoś
Avatar
alveanerleo2 2014-02-13, 18:13
I bardzo dobrze. Takie wybryki trzeba karac z całą surowością.
Zgłoś
Avatar
S................T 2014-02-14, 18:40 11
Kaef napisał/a:

I bardzo dobrze by zrobili.
Dwalitrywodki napisał/a:
Polszy
A za to murzyński chuj Ci w dupe.



A jak nasz wieszcz narodowy Adaś Mickiewicz pisał " w Polszy" to źle?
No ale jakiej ja wiedzy wymagam od internetowego patrioty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie