18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
10-letni trans synek
BlackSadolRazor • 2024-10-14, 20:28
Opis z translatora:

"„Tata" opublikował na TikToku filmik, na którym widać jego 10-letniego „trans" syna ubranego w minispódniczkę i idącego na pierwszą randkę z „Koleś"!

„Dzisiaj jest wielki dzień, bo idzie na swoją pierwszą randkę"."

Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
Duczki1234 Wczoraj 8:54
aligator napisał/a:

O szty w dupę jebany noo nie wierzę koszmar każdego normalnego ojca a tu się cieszy ten stary pajac jak dziecko na cukierki …ciekawe kiedy pizna atomówki żeby wkoncu naprawić ten świat …



Nie trzeba atomówek wystarczy że socjal zabiorą czego skutkiem będzie wojna domowa
Zgłoś
Avatar
Scyzorykxxl Wczoraj 9:09
@Zinou0: Transformersy 😂 - i wszystko jasne. I to jest właśnie przykład społeczeństwa kontrolowanego przez kobiety które nienawidzą mężczyzn. Powodzenia USA! Upadek cywilizacji się małymi kroczkami zbliża. Oby kurwa jak najszybciej, tyle dobrze że taki mały debil nigdy nie będzie miał dzieci.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli Wczoraj 9:16 3
"Pierwsza randka"
Ta, chyba na "Wyspie Epsteina".
Zgłoś
Avatar
Marianczelo Wczoraj 9:30 1
Gdyby mój syn okazał się gejem to machnąłbym ręką i pomyślał że chuj mu w dupe, byleby był szczęśliwy i w miarę ogarniety i nie robił pedalskich ruchów i minek. Tego co się odpierdala na tym filmiku to bym nie udźwignął.
Zgłoś
Avatar
JestemNajlepszy Wczoraj 9:58
Moje mażenie takiego puknąć w jape
Zgłoś
Avatar
dwakilo Wczoraj 10:29
metyoo napisał/a:

jak widać nie każdego
bardzo spójne zdane, "Jeśli to go uszczęśliwi to wspaniale. ", a zdanie później m.in. "jebać tęczowych"...
ty kurwa masz problemy z tożsamością, poglądami, jednym i drugim, czy zwyczajnie z głową? obstawiam, że to ostatnie, bo jak można heteronów nazywać stulejarzami w temacie o 10-letnim transformatorze? do leczenia razem z tymi zwyrolami ze zdjęcia!



Co to jest "heteron"?
To zdanie powstało po to, żeby wytrącić ze stulejarskich rąk argument zarzucenia mi przynależności do jakiejkolwiek z wymienionych grup. Rozzumiesz już synku?

______________

"Ziemia jest zimna, ziemia jest słodka. Więc kop w niej dół, żydku kop." - Jonathan Littel "Łaskawe"
Zgłoś
Avatar
Norek_mdc Wczoraj 10:40
aligator napisał/a:

ciekawe kiedy pizna atomówki żeby wkoncu naprawić ten świat …


Byle by tylko normalnych zdrowych ludzi w Polsce nie dosięgły, reszta ok..👍
Zgłoś
Avatar
JohnDoe Wczoraj 10:42
aligator napisał/a:

O szty w dupę jebany noo nie wierzę koszmar każdego normalnego ojca a tu się cieszy ten stary pajac jak dziecko na cukierki …ciekawe kiedy pizna atomówki żeby wkoncu naprawić ten świat …



Co to są "pizna" i "wkoncu"?
Zgłoś
Avatar
massmoth Wczoraj 10:52 2
mi sie wydaje ze ojciec to jakis zboczeniec, i nakrecil swojego syna na takie cos. Chore i pojebane, czyli cos co w dzisiejszej kulturze uchodzi za normalne
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 Wczoraj 10:53 1
Na 100% ojcami są dwie parówy które adoptowały dziecko aby najpierw pruć mu głowę a później dupsko
Zgłoś
Avatar
Prosty Wczoraj 11:15 2
Ojciec pedofil w chuj
Zgłoś
Avatar
ProVVe Wczoraj 11:20 1
Oooo kurwa... Kolejne pytanie z kim to idzie? Przeciez normalne dziecko nie pojdzie z takim czymś... kurwa nie mogę tego pojąć... To są pojebani ludzie i trzeba ich leczyć... Ojca ołowiem a młodego silna chemia

______________

Ola gringo
Zgłoś
Avatar
Tommyleetom Wczoraj 11:49
Zgłoś
Avatar
razak Wczoraj 12:02
aligator napisał/a:

O szty w dupę jebany noo nie wierzę koszmar każdego normalnego ojca a tu się cieszy ten stary pajac jak dziecko na cukierki …ciekawe kiedy pizna atomówki żeby wkoncu naprawić ten świat …



on go już pewnie rucha, stąd to całe podniecenie.
Zgłoś
Avatar
gucio_gu Wczoraj 13:18 1
aligator napisał/a:

O szty w dupę jebany noo nie wierzę koszmar każdego normalnego ojca a tu się cieszy ten stary pajac jak dziecko na cukierki …ciekawe kiedy pizna atomówki żeby wkoncu naprawić ten świat …



już nie długo,już nie długo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie