18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
🔥 Hulajnogista - teraz popularne
10-letni trans synek
BlackSadolRazor • 2024-10-14, 20:28
Opis z translatora:

"„Tata" opublikował na TikToku filmik, na którym widać jego 10-letniego „trans" syna ubranego w minispódniczkę i idącego na pierwszą randkę z „Koleś"!

„Dzisiaj jest wielki dzień, bo idzie na swoją pierwszą randkę"."

Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
Cosmo00 Wczoraj 13:48
Czekam tylko na dzień kiedy AI przejmie władze nad Swiatem
Zgłoś
Avatar
aligator Wczoraj 15:08
JohnDoe napisał/a:

Co to są "pizna" i "wkoncu"?



Ojej no dobrze że to wyłapałeś pewno też nie raz wyłapałeś w szkole placka panie wyedukowany niech będzie w końcu jak chcesz a pizną inaczej jebną czy też wybuchną można też kogoś piznac w ryja lamusa takiego co się czepia byle hu..ja
Zgłoś
Avatar
JohnDoe Wczoraj 15:13
aligator napisał/a:

Ojej no dobrze że to wyłapałeś pewno też nie raz wyłapałeś w szkole placka panie wyedukowany niech będzie w końcu jak chcesz a pizną inaczej jebną czy też wybuchną można też kogoś piznac w ryja lamusa takiego co się czepia byle hu..ja



Nie pizną, tylko pizdnął.
Nie przesadzaj z tą edukacją, bo po prostu skończyłem szkołę podstawową i umiem pisać.
Zgłoś
Avatar
aligator Wczoraj 15:18
JohnDoe napisał/a:

Nie pizną, tylko pizdnął.
Nie przesadzaj z tą edukacją, bo po prostu skończyłem szkołę podstawową i umiem pisać.



Synek ja jestem ze Śląska i jak Cię zaraz pizna to się opamiętasz … z tym pizdnięciem hehe ale tak szczerze czep się kogoś innego bo mnie takie internetowe hejtery wgl nie ruszają więc jest to ostatni wiadomość w twoim kierunku peace
Zgłoś
Avatar
metyoo Wczoraj 15:46
dwakilo napisał/a:

Co to jest "heteron"?
To zdanie powstało po to, żeby wytrącić ze stulejarskich rąk argument zarzucenia mi przynależności do jakiejkolwiek z wymienionych grup. Rozzumiesz już synku?



nie, nie rozumiem, bo ciężko jest zrozumieć ten twój bełkot, ojcze!
Zgłoś
Avatar
nastuh Wczoraj 19:39
Prędzej czy później to ścierwo samo się zutylizuje.
Zgłoś
Avatar
Piotr1234567qwerty Wczoraj 21:49
To jest pojebane dokąd zmierza ten świat? Czego daje im się wolną rękę w takim wynaturzeniu i wprowadzaniu tego w społeczeństwo. Powinien ich przebadac jakiś psychiatra, seksuolog i zaproponować jakaś terapię. Nie wiem, huj wie co z tym ścierwem robić.
Zgłoś
Avatar
apo5 Dzisiaj 9:13
Po tatusiu tez widać, że zjeb
Zgłoś