18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:11
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:35
Po prostu idź przed siebie i udawaj, że nic się nie stało...

Zachowuj się naturalnie...


Nie poddawaj się tak łatwo i ponów próbę...


Przyznaj się do porażki i wycofaj się...


Podrap się po nosie lub pogładź po szyi...


Poczekaj na pomoc kumpli...


Olej to i przytul się do kogoś...


Przekonaj sam siebie, że nikt nic nie widział...


Bądź nonszalancki, nic takiego się nie stało...


Obróć to w żart lub nic ważnego...


Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-17, 5:03 50
Nienawidzę takich sytuacji :/ Jak skończę żywot i bedę musiał obejrzeć film z życia to... będzie największa kara dla mnie
Zgłoś
Avatar
p................y 2013-03-17, 8:02 3
A ja chciałbym mieć uwiecznione takie momenty, bo jest do czego się pośmiać i co powspominać, a tym bardziej, że mamy kiepską pamięć i jak się skupimy to może przypomniemy sobie co jedliśmy przed wczoraj na obiad .
Zgłoś
Avatar
grot 2013-03-17, 8:07 15
Najlepiej obrócić w żart

Zgłoś
Avatar
MiloszS 2013-03-17, 9:02 18
matik12345, przestaniesz wrzucać całą główną JM na Sadistica ?
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2013-03-17, 9:10 2
MiloszS może przestaniesz wrzucać durne komentarze?
Zgłoś
Avatar
MiloszS 2013-03-17, 10:07 1
Bambi, sadistic to chyba nie miejsce na wrzuty z JM. Ludzie raczej w większości wchodzą tu żeby zobaczyć coś nowego, coś, czego nie ma na innych stronach, a tu widzą 3 wrzuty z głównej JM. no prosze!
Zgłoś
Avatar
kuropatwa121 2013-03-17, 10:10
Już mnie te gify wkurwiają. Mam neo 2Mb/s i tak mi wszystko wolno ładuje się przez te jebane gify! Proponuję zakazu gifów na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2013-03-17, 10:17
MiłoszS a pomyślałeś może, że nie wszyscy wchodzą na JM? Ja nie wchodze i dla mnie to jest nowość. Za niedługo się dojebiesz o to, że ktoś wrzuca film z youtube...
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-03-17, 10:27
zajebiste te gify niestety sporo sami mamy podobnych sytuacji ale nasze szczęście nie nagrało się!
Czasami się wspomni coś takiego, niby nic sie nie stało ale jak denerwuje człowieka
Zgłoś
Avatar
Zet. 2013-03-17, 10:29
Miłosz ktoś kto wchodzi na sadola na pewno zaczął od JM. To jak z narkotykami, nie słyszałeś, że wszyscy zaczynają od "trawki" ?
Zgłoś
Avatar
MiloszS 2013-03-17, 10:30
maciek24043 napisał/a:

MiłoszS a pomyślałeś może, że nie wszyscy wchodzą na JM? Ja nie wchodze i dla mnie to jest nowość. Za niedługo się dojebiesz o to, że ktoś wrzuca film z youtube...



ja mówie, że ja nie lubie wstawek z JM i innych temu podobnych.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-03-17, 10:43 1
maciek24043 napisał/a:

MiłoszS a pomyślałeś może, że nie wszyscy wchodzą na JM? Ja nie wchodze i dla mnie to jest nowość. Za niedługo się dojebiesz o to, że ktoś wrzuca film z youtube...



Wiesz o co chodzi?
JM robi swoje tematyczne zestawienie gifów. I chuj, jak mają coś ciekawego to nawet dobrze jak wrzucisz.
Ale!
Ty to po prostu wpierdalasz jak leci i nie patrzysz, czy dany gif jest dublem czy nie. A założę się, że niejeden tu się znajdzie. Po prostu zanim coś wpierdolisz - sprawdź duble. Mi się za Ciebie tej roboty odpierdalać po prostu nie chce, witki mi opadają jak widzę tego typu postawę.
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2013-03-17, 11:02
postarałeś się masz piwo!
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-03-17, 11:03
wez idz na kwejka albo na besty analna spazmo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie