18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Witajcie sadole
Jak wiemy zaraz koniec roku i czas na postanowienia noworoczne.

Żeby nie było że sadole to słabe leszcze stwierdziłem że czas przypakować.
Zasady są proste
Instrukcja:
ukryta treść


1. zgłoś się w tym wątku
2. zgłoszenia zamykam o północy 31 Grudnia (wiec od 1 stycznia nakrywamy i nie ma że kac)
3. Wchodzisz na tą stronę:
100pompek.pl/
i wedle instrukcji tam zamieszczonej dobierasz jakie serie masz machać
4. Jeśli danego dnia wypada Ci seria to jeśli ją zrobisz piszesz w tym wątku
[ok] Cykl X dzień Y
a jeśli nie wykonałeś
[Fail] <tu usprawiedliwienie>
5. osoba która zbierze 3 [Fail] odpada z zabawy
6. bawimy się do ostatniego sadola
7. opcjonalnie można dawać foty klaty przed i po zabawie


Jest już luty i lista wygląda tak:

Kod:
1. wytrzeszcz5 (2 faile)<br> 2. rav4ever (1 fail)<br> 3. Spiddy (niepewny)<br> 4. Pleso93 (nowy)<br> 5. Szeregowiec_Jogi(nowy)<br> 6. isitsaturday (niepewny)<br> 7. cinoslav (nowy)<br> 8. mrlewy (złoto, inne ćwiczenia)


Odpadli:

Kod:
1. KhazAkar<br> 2. Sapwood <br> 3. Vanderheim <br> 4. MaciejSadol <br> 5. Płód <br> 6. GKC <br> 7. Majkiel26 <br> 8. Un_Nem
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2014-12-28, 19:21 1
Patrzac na liste, mozesz byc nawet w finale
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-12-28, 19:33 2
Kod:
1. wytrzeszcz5<br> 2. Sapwood
Zgłoś
Avatar
V................m 2014-12-28, 20:11
Lista zakupów:
1. wytrzeszcz5
2. Sapwood
3. Vanderheim
Zgłoś
Avatar
rav4ever 2014-12-28, 21:29 1
1. wytrzeszcz5
2. Sapwood
3. Vanderheim
4. rav4ever (z dogadanym tygodniowym opóźnieniem)
Zgłoś
Avatar
i................y 2014-12-28, 21:57 1
Kurwa, dzięki. Już od paru miechów ćwiczę (jakieś 1-2 razy w tygodniu, bo ze mnie zbyt leniwa kurwa na więcej) i nie miałem żadnego określonego planu.
Kod:
1. wytrzeszcz5 <br> 2. Sapwood <br> 3. Vanderheim <br> 4. rav4ever<br> 5. isitsaturday
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2014-12-28, 22:32 3
A chuj, spróbuję - przynajmniej inni będą mieli ubaw

1. wytrzeszcz5
2. Sapwood
3. Vanderheim
4. rav4ever
5. isitsaturday
6. mrlewy
Zgłoś
Avatar
thqpo 2014-12-28, 22:36
Panowie, to nie jest poważne podejście do tematu, jeśli chodzi o robienie klaty. Taki trening wytrzymałościowy jak robienie 100 powtórzeń w jednej serii na pewno przyczyni się w dużo mniejszym stopniu do rozwoju siły/masy mięśniowej niż trening na siłowni pod okiem trenera. To fajna inicjatywa (że się chcecie poruszać), ale w sumie jaki sens ma robienie 100 pompek/brzuszków itp? Na pewnym etapie mięsień potrzebuje trochę większego bodźca niż masa ciała, tak mi się wydaje. No i oczywiście nie można zapominać o tym, że mięśnie należy trenować wszystkie równomiernie, a nie tylko jedną partię (klate).
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2014-12-28, 22:57
robie ponad 100 pompek bez zadnych zabaw, wiec uznaje to postanowienie za zbedne i to zadna zabawa. to powinno wyjsc od siebie wg mnie, a nie od jakiegos zakladu.
Zgłoś
Avatar
wytrzeszcz5 2014-12-28, 22:58
Panowie @up i @2up zasadniczo chodziło by ruszyć nasze pordzewiałe tyłki a czemu takie zdanie... cóż na taki wpadłem
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2014-12-28, 23:16
no okej ale jak sie udowodni ze sie zrobilo te 100 pompek?
Zgłoś
Avatar
wytrzeszcz5 2014-12-28, 23:18
@up o wytrwałość w napierdalaniu chodzi a nie ze się te 100 zrobi... kumasz kto najbardziej uparcie będzie machać ten wygra... pod tym względem nie różni sie od NFN
Zgłoś
Avatar
i................y 2014-12-28, 23:31
thqpo napisał/a:

Panowie, to nie jest poważne podejście do tematu, jeśli chodzi o robienie klaty.

I bardzo dobrze. Jebie mnie robienie klaty tylko trochę wstyd sapać na pół osiedla po przejściu paruset metrów, jak jest w moim przypadku. A pompki są ponoć całkiem dobrym treningiem kondycyjnym.
thqpo napisał/a:

Na pewnym etapie mięsień potrzebuje trochę większego bodźca niż masa ciała, tak mi się wydaje.

W moim przypadku, jak pewnie i dla wielu innych na tym portalu to w zupełności wystarczy.
thqpo napisał/a:

No i oczywiście nie można zapominać o tym, że mięśnie należy trenować wszystkie równomiernie, a nie tylko jedną partię (klate).

Na stronie są też inne programy ćwiczeń. Ja osobiście zamierzam złapać się też brzuszków i przysiadów.
Un_Nem napisał/a:

to powinno wyjsc od siebie wg mnie, a nie od jakiegos zakladu.

Przecież wszyscy robimy to dla siebie, a bez tego tematu nie dowiedziałbym się o programie ćwiczeń i dalej ćwiczyłbym byle jak. Zakładać się przez Internet? Zakład że zrobię 100 pompek teraz?
No i już. Zrobiłem 100 pompek.
Zakładanie się przez Internet nie ma najmniejszego sensu. Zresztą dopisałem się do listy bo po prostu była. Nawet nie wiem po co tu jest.

Testy porobione. Jebłem 12 pompek (trochę już ćwidzyłem; w październiku nie potrafiłem pięciu zrobić), 4 brzuszki (które dotąd olewałem, bo szkoda mi kręgosłupa na dźwiganie swojego tłustego cielska jak można inaczej się zmęczyć) i 17 przysiadów (przerwał mi skurcz, więc chyba nie wykonywałem ćwiczenia poprawnie xD).
Zgłoś
Avatar
kubczyk 2014-12-29, 0:10 1
Zamiast brzuszków proponuje deskę, ang. plank. I to bardziej pro-zdrowotnie bo jak masz słaby brzuch to szybciutko kręgosłupik pierdolnie
Zgłoś
Avatar
M................6 2014-12-29, 14:45
Co ja nie dam rady Więcej takich motywacji na tej stronie to za niedługo będziemy zapisywać się na sztuki walki
1. wytrzeszcz5
2. Sapwood
3. Vanderheim
4. rav4ever
5. isitsaturday
6. mrlewy
7. Majkiel26
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie