18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Olimpiada - teraz popularne
10.04
Kurgiel • 2014-04-12, 11:08
Choćby nawet sam Jezus zstąpił z nieba na Ziemię i oświadczył, że w Smoleńsku nie było zamachu, tylko zwykła katastrofa, to Kaczyński nie omieszkałby wypomnieć, że powiedział to Żyd...

Kulturalnie zajebane z JM.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-04-12, 11:09 24
Lepiej byś trochę rozumu dla siebie zajebał, bo masz widoczne braki.
Zgłoś
Avatar
~Mieszek_Kiler 2014-04-12, 11:14 27
O kurwa Smutas znów się uaktywnił xD

Tylko Antoni, Antoni, Antoni
Zgłoś
Avatar
n................a 2014-04-12, 11:16 3
Mam nadzieje ze nie ten debil Jezys chytrus..
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-04-12, 11:21 9
Cyrki cyrkami ale pytanie brzmi jak wiele zjebała administracja państwowa, że PO nie chciało przeprowadzić śledztwa NATOwskiego.

Z dużym prawdopodobieństwem potwierdziliby, że to katastrofa lotnicza wynikająca z zaniedbań ale ile brudów przy okazji by wylazło...
Zgłoś
Avatar
lajtek12 2014-04-12, 11:37 2
ej czy to był zamach czy nie to i tak dobrze sie stało ;P
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-04-12, 11:47
Jeśli to był zamach, to najprawdopodobniej stoją za tym niemcy. Chuje mają szpiclów w całej Polsce, no i to im najbardziej by było na rękę odjebać Kaczyńskiego (który był przeciwko UE) i zwalić winę na Ruskich. Dzięki temu całe tabuny bezmógich lemingów toczą pianę na Ruskich, a szwabom włażą jeszcze głębiej w dupę.
Zgłoś
Avatar
gaijin 2014-04-12, 12:15 30
BongMan napisał/a:

Jeśli to był zamach, to najprawdopodobniej stoją za tym niemcy. Chuje mają szpiclów w całej Polsce, no i to im najbardziej by było na rękę odjebać Kaczyńskiego (który był przeciwko UE) i zwalić winę na Ruskich. Dzięki temu całe tabuny bezmógich lemingów toczą pianę na Ruskich, a szwabom włażą jeszcze głębiej w dupę.



Myślę, że jednak to byli Ruscy, żeby elita intelektualna Polski myślała, że to Niemcy, którzy chcieli zgonić na Ruskich. Niewykluczone nawet, że zrobili to razem, albo niezależnie i doszło do dwóch wybuchów. Osobiście podejrzewam, że nawet trzech, bo przecież PiS też wiele zyskał, prawie wygrał wybory i tu się pojawia pytanie, czy dokonał tego Jarek, czy może Lech w akcie poświęcenia. A może znów razem niezależnie i wybuchy były cztery?
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2014-04-12, 16:33
Szkoda tylko że tak nie będzie bo zapomnieliście, że jezusa nie ma
Zgłoś
Avatar
kapral 2014-04-12, 16:39 10
widzicie jak wam mózgi wysrało? tylko kaczyński i kaczyński. po pierwsze na tym pokładzie były ważniejsze osoby, a po drugie to uważacie że sposobem na odjebanie już tego waszego kochanego kaczyńskiego, jest rozpierdolenie rządowego samolotu na oczach całego świata, lecącego na obchody święta o którym rosja by chciała bardzo zapomnieć a nie informować cały świat? Lepper, Blida, Petelicki - tak sie odpierdala niewygodne osoby, po cichu i w tajemnicy a nie robi się rozpierdolu na cały kraj.
Zgłoś
Avatar
Slavvek 2014-04-12, 16:39
mamurlew napisał/a:

Mam nadzieje ze nie ten debil Jezys chytrus..


Odwal się od chłopa, przynajmniej szczery
Zgłoś
Avatar
wlochi 2014-04-12, 16:40 6
I jak w tym kraju kurwa ma być dobrze, jak Polacy śmieją się z katastrofy w której zginęli m.in polscy generałowie, i mają w dupie, że nawet nie zrobiono rzetelnego śledztwa.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2014-04-12, 16:44 1
Ale żenada .
Zgłoś
Avatar
Policeman 2014-04-12, 16:52 243
Powiem szczerze, boli mnie życie wśród takich debili jak wy. Śledztwo trwa,bez żadnej pomocy ze strony państwa. Barany [obraża to trochę barany, ale cóż], takie jak wy beczą, choć gówno wiedzą. Ja sam nic nie wiem o katastrofie, wiem, że samolot leciał, spadł i rozbił się w dosyć niejasnych okolicznościach. Lista dziwnych rzeczy dookoła tej tragedii jest przerażająca, a uchybienia rządu w tej sprawie to kwestia nawet odwołania go, tylko i wyłącznie za ten popis nieudolności.

Gdybyście głupie lemingowe kurwy zadały sobie odrobinę trudu i sprawdziły KTO leciał tym samolotem z punktu widzenia obronności kraju, to może [a raczej nie] doszłoby wam z czasem do tych pustych łbów, że to naprawdę dziwna sprawa, jak zestawi się to wszystko z "katastrfofą" CAS'y. Co się stało z pilotem JAK'a-40? Popełnił samobójstwo w piwnicy, dziwne po tym jak zaczął bronić pilotów i mówić, że JAK zarejestrował uchybienia ze strony wieży kontroli. Czarne skrzynki JAK'a po 4 latach dalej nie są upublicznione. Komisja millera [ścierwo z małej litery] przepisała wszystkie wnioski wersji rosyjskiej, gdzie pijany Błasik w kokpicie wywierał wpływ. miller w nagrodę za swoją pracę dostał posadę życiową jako marszałek małopolski.

Moim zdaniem to był zamach Rosjan na postać [głównie] generała Gągora, który miał być szefem NATO. Ich plany na Ukrainie mogłyby się skomplikować gdyby szef NATO był Polakiem, dodatkowo kształconym na akademii West Point. Zacznijcie kurwa myśleć samodzielnie jebane gw-owskie i po-wskie lemingi.
Zgłoś
Avatar
Lukasz_S 2014-04-12, 17:09
Alternatywna wersja

"Choćby nawet sam Jezus zstąpił z nieba na Ziemię i oświadczył, że w Smoleńsku nie było ani katastrofy ani zamachu, a to wszystko to taka szopka dla tępaków, generałów wybili w nieznanym nam miejscu, a Kaczyński grzeje dupę w Izraelu śmiejąc się z głupich Polaków, ciekawe kto by w to uwierzył."

Tak na marginesie mylą się i zwolennicy zamachu i zwolennicy katastrofy, tylko kurwa brak wam wiedzy i wyobraźni aby pojąć jak władza steruje plebsem.
Zgłoś