18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h


Po raz 23 Polacy zrzucili się na Woodstock, gdzie w brudzie i błocie towarzysz Miecugow zorganizuje wielkie pranie - mózgów. To jednak tylko cegiełka w planie wynarodowiania całego pokolenia. Kolejną niedługo dorzuci RAŚ, maszerując w pochodzie upamiętniającym ofiary katów spod znaku SS i polskiego orzełka.

Na szczęście na Śląsku oprócz wywrotowców żyją też patrioci. Dowiecie się zatem jak Polka Niemców odparła. A na koniec poznacie historię paryskich zamachów, na których przede wszystkim skorzystał Izrael.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2015-01-18, 18:15 1
Wolę brud i błocko Woodstock od tęczowego marszu kochających ból dupy.
Zgłoś
Avatar
vonreinert 2015-01-18, 18:33 1
Kriski napisał/a:

Wolę brud i błocko Woodstock od tęczowego marszu kochających ból dupy.



Lol !! No przecież to jest to samo! Organizowane przez tych samych ludzi Nie wiem jak ślepy musisz być, by nie widzieć kolorów sceny zbudowanej na Woodstock. Nawet tam w miniaturce na filmie widać jak bardzo tęczowa ona jest. A swoją drogą może zapytaj Miecugowa czy Owsiaka co sądzą o gejach, tęczy itd
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-01-18, 19:48
@vonreintert

Głupi kutasie volkdeutschu. Usuń ten avatar bo przynosisz wstyd Narodowi POLSKIEMU! Czcisz hitlera, urodziłeś się w jego urodziny. Wracaj na wykop
Zgłoś
Avatar
vonreinert 2015-01-18, 19:55
Idź gówniarzu, leczyć kompleksy gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-01-18, 19:57
Nie będzie niemiec mi rozkazywał. Gówniarz to zawód twojego starego w SS
Zgłoś
Avatar
vonreinert 2015-01-18, 20:42
VisaInfinity napisał/a:

Nie będzie niemiec mi rozkazywał. Gówniarz to zawód twojego starego w SS



Zobacz lepiej program, to może czegoś się nauczysz, bo na razie tylko mordką kłapiesz, a do powiedzenia nic nie masz
Zgłoś
Avatar
D................7 2015-01-18, 21:09
Mi sie woodstock kojarzy tylko z jednym z najfajniejszych festiwali i kawałem niezłej muzyki (zwykle). Sram na to jaką sobie do tego dorabia kto ideologię .
Zgłoś
Avatar
Gruby Brzuch 2015-01-18, 21:10 2
vonreinert, nie dyskutuj z nimi, bo szkoda życia.
Dzięki za kolejny odcinek, łap piwko!
PS. Nie zaprzestawaj dobrej roboty!
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-01-18, 23:47
Przyznaję, że mam dysonans poznawczy. Nie rozpoznaję czy film razem z opisem autora tematu jest dla beki czy na serio czy trochę śmieszkizmu i trochę poważności się przeplata celowo

Albo inaczej. Nie dopuszczam myśli, że to jest na serio

Anony ratujcie! Co jest prawdą? Kogo hejcić? Gdzie krzyż? Kto Mgłą (tak, TĄ mgłą ) sterował?
Zgłoś