18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
""Nie będę się już bawić zabawkami - mam nową zabawkę", oznajmiła dziennikarzom.

Brytyjski tabloid "Daily Mail" opisuje historię mrożącą krew w żyłach zapewne nawet Wyspiarzom, przyzwyczajonych do tego, że dzieci rodzą dzieci.

11-letnia Kordeza z Bułgarii właśnie stała się jedną z najmłodszych matek świata. Na porodówkę pojechała w sukni ślubnej i welonie, prosto z własnego ślubu. Rodzina chciała jej wyprawić prawdziwe, wielkie, romskie weselisko, ale dziecko nie chciało poczekać. Nie będę się już bawić zabawkami - mam nową zabawkę. Do szkoły nie wrócę, jestem teraz matką, oznajmiła dziennikarzom Kordeza po urodzeniu córeczki Violety.

Dziewczynka zaszła w ciążę dwa tygodnie po 11. urodzinach. Jak opowiada, zorientowała się dość późno: Myślałam, że tyję, bo po prostu za dużo jem. Dopiero jej babci wpadło go głowy, że to może być ciąża.

Ojcem dziecka i świeżo upieczonym małżonkiem Kordezy jest 19-latek. Uratował dziewczynkę z rąk zaczepiającej ją grupy chłopaków i zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Myślał, że ma co najmniej 15 lat, dlatego umówił się z nią na randkę, a potem się z nią przespał. Ona sama twierdzi, że nie przyznawała się do swojego wieku, bo bała się, że jej nie zechce.

Szczęśliwy tatuś w wychowaniu Violety raczej nie pomoże
, bo zostało mu jeszcze sześć lat do odsiedzenia w więzieniu. Za seks z nieletnią. Znaczy z ukochaną. Na szczęście
Kordeza może liczyć na wsparcie
rodziny. Na przykład 55-letniej babci, która mówi:

U nas to normalne, że dziewczyny wcześnie rodzą dzieci. To taka nasza tradycja. Ale nie tego chciałam dla mojej Kordezy - uważam, że jest za młoda.

Tradycja tradycją, prawo
prawem. A to w Bułgarii zabrania seksu z osobami poniżej 14. roku życia. Dlatego 19-letni tatuś nieprędko będzie mógł się cieszyć ciepłem ogniska domowego u boku 11-letniej żony."



źródło: pardon.pl/artykul/10036/11-latka_urodzila_corke_w_dniu_swojego_slubu
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-11-05, 18:53
Niedługo wyjde nie martw sie
Zgłoś
Avatar
Człapi 2009-11-05, 18:54
skoro mają tylu romów w "społeczeństwie" to na co im pojęcie seksu z nieletnią bądź nieletnim>?
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-11-05, 18:57
Ja się tylko zastanawiam, czemu w większości krajów prawo seks z nieletnim automatycznie traktuje jako gwałt. Jest to mocno absurdalne.
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-11-05, 19:17 2
Ta mloda dama zawstydzila ja niemilosiernie



urodzila majac PIEC LAT SIEDEM MIESIECY I 27 DNI

a oto pelna lista zasluzonych na polu wczesnego maciezynstwa
en.wikipedia.org/wiki/List_of_youngest_birth_mothers
Zgłoś
Avatar
Sakezuki 2009-11-05, 19:26
Cytat:

A to w Bułgarii zabrania seksu z osobami poniżej 14. roku życia


Jedzie ktoś ze mną w przyszłe wakacje do Bułgarii?
Zgłoś
Avatar
Gandzialf 2009-11-05, 19:36
Ja mogę tam z Tobą pojechać ale już nie wrócisz
Zgłoś
Avatar
karraska 2009-11-05, 20:32 1


jakby gumki były najdroższą rzeczą na świecie O_o

[ Komentarz dodany przez: Baalp: 2009-11-05, 20:36 ]
Na przyszłość wrzucaj filmy na serwer sadistica (jak nie wiesz jak to zapytaj na SB)
p.s. napis smog.pl działa tu na niekórych jak płachta na byka...
Zgłoś
Avatar
Alkanick 2009-11-05, 21:06
Ahh te ciapate... Jak widzę ich na rynku udających kaleki, to mnie kur@*ca łapie. A jak zaczniesz się śmiać to Ci grozi, że za rogu trzech wyleci.. ciawusy !
Zgłoś
Avatar
xpaproszekx 2009-11-05, 21:38
i za co te wszystkie piwa?
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-11-05, 21:50
yarzapp napisał/a:

Ja się tylko zastanawiam, czemu w większości krajów prawo seks z nieletnim automatycznie traktuje jako gwałt. Jest to mocno absurdalne.



Może dlatego że w wieku 11 lat twoje działania nie są raczej madre ?
Jeden z nakazów które są ok bo nie mów mi że 11 dojrzała emocjonalnie do stosunku , niestety dojrzałość płciowa przychodzi coraz szybciej jak widać.
Co do tego prawa tak powinno tak zostać. Pełna świadomość swoich czynów rzadko pojawia sie nawet po 15 jednak lepiej chyba zwiększyć okres gdy nie możesz zrobić nic głupiego niż zmniejszyć by potem załować że w wieku 13 lat dało sie dupy
Zgłoś
Avatar
Krzysztof 2009-11-06, 11:52
Jak widać bóg stworzył dziewczyny tak by już w wieku 12(Średnio) lat mogły rodzić dzieci, więc pewnie tego właśnie chciał
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-11-06, 12:43
Krzysztof, też tak mysle zwłaszcza patrząc na fotki z nk, szkoda tylko że prokurator tego nie rozumie
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-11-08, 14:07
Cytat:

86-latek spłodził dziecko z 11-letnią sąsiadką
Dramatyczna historia dzieje się właśnie w Rumunii. 86-letni mężczyzna będzie miał dziecko z 11-letnią dziewczynką - podaje "Bild", powołując się na agencję informacyjną Mediafax.
Agencja Mediafax podała - powołując się na swoje źródła w rumuńskiej policji - że dziewczynka jest obecnie w 14 tygodniu ciąży. Dodatkowo wskazała ona na 86-latka jako na ojca jej nienarodzonego jeszcze dziecka. Mężczyzna jest jej sąsiadem.

Wstępne wyniki śledztwa wskazują na prawdziwość twierdzeń dziewczynki. Dla pewności jednak zamówiono jeszcze testy DNA, które bez żadnych już wątpliwości mają wskazać ojca.

Jak czytamy w bulwarowym "Bildzie", staruszek wspierał finansowo rodzinę dziewczyny. Ona z tego też powodu go odwiedzała.

Kiedy rodzice zorientowali się, że dorastająca córka jest w ciąży, natychmiast zabrali ją do lekarzy w mieście Nadlac. Po potwierdzeniu ciąży, informacja szybko trafiła do policji.



Źródło
Onet informujący za jakimś szmatławcem przyjmijmy że to prawda
Zgłoś