18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
gressive 2011-09-12, 11:57 1
W ogóle to czy ktoś z tych snujących oglądał jak się zawalały te budynki? I czy te mózgi nie pomyślały o tym, że gdyby samoloty uderzyły niżej to budynki zawaliły by się znacznie szybciej? Ale po chuj? Przecież można gadać głupoty, że były tam podłożone bomby atomowe jak to jakiś jebnięty rusek opisał. Albo, że nie było żadnych części samolotów! Kurwa a silnik, koło? Wiele części pospadało na dachy innych budynków. WTC 7 zajął się właśnie przez takie fruwające części, ale co tam... przecież to były pociski.
Zgłoś
Avatar
wexors 2011-09-12, 12:02 6
@up
niuniu nie uwierzysz ale konstrukcje stalowo żelbetowe są niepalne. żeby zburzyć ten budynek musieli by go podpalić pirożelem albo termitem, a paliwo lotnicze nie pali sie w takiej temperaturze,
Zgłoś
Avatar
riffa 2011-09-12, 12:44
Powtorze sie.

Skoro rzad w ameryce przeznaczyl srodki na bezpieczenstwo narodowe to jakim cudem przedarly sie przez ich system obronny samoloty i jak do cholery wojna w obcym kraju ma zapobiegac w przyszlosci takim atakom?
Zgłoś
Avatar
Jarvis 2011-09-12, 13:32 1
Przezabawni jesteście Telewizja wyprała Wam mózgi, za dużo durnych filmów oglądacie..
Zgłoś
Avatar
sierra 2011-09-12, 14:17
mnie tam i tak szkoda tych ludzi ,po tak chujowym raporcie lyknalem jak kawka ze budynki zostaly zdetonowane
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2011-09-12, 14:29
Gdybym wierzył we wszystkie teorie spiskowe to siedziałbym już w psychiatryku. Na chuj drążyć temat ?
Zgłoś
Avatar
Martinez1976 2011-09-12, 14:33 23
Amerykanie nie pierwszy raz wykręcili taki "numer". Poczytajcie o Pearl Harbor. Tam też był potrzebny pretekst do wojny... W necie jest dużo filmów i dyskusji na temat 9/11 są dobre i złe. Ten jest taki sobie.
Ciekawostka największa to ten "samolot" który uderzył rzekomo w Pentagon. Po pierwsze "wyparował", bowiem szczątki można by zebrać kilkoma taczkami i nie były by zbyt pełne, a najpiękniejszy jest fakt, że nie ma ANI JEDNEGO prywatnego filmu z tego zdarzenia. FBI zarekwirowało WSZYSTKIE nagrania z kamer drogowych, bankomatowych, ze stacji benzynowych - no co do jednego WSZYSTKIE.
Wątpliwości wobec ataków 9/11 jest zbyt wiele, żeby myślący i analizujący samodzielnie fakty człowiek zwyczajnie "łyknął" propagandę. Śmierdzi to na kilometr z każdej możliwej strony i jedynym logicznym wytłumaczeniem dla wszystkich tych nieprawdopodobnych zdarzeń od olewczego podejścia Busha, poprzez "awarię" systemu Norad, zawalenie się super trwałych budynków, pozbycia się dowodów poprzez rozbiórkę i przetopienie szczątków, zwlekanie ze śledztwem itp. itd. jest, że było to wyreżyserowane zdarzenie. Dick Chenney - viceprezydent USA akurat był wtedy w Norad. Ależ przypadek...

Panie i panowie - nie można obszczekiwać takich zdarzeń stwierdzeniem "teoria spisku", "szaleństwo", "ciemnogród" i tak w koło, nawet nie zadając sobie trudu skonfrontowania "faktów medialnych" z rzeczywistością. Najłatwiej pójść za tłumem i twierdzić jak ktoś pluje, że deszcz pada. Przecież NIGDY w historii ludzkości nie było żadnego spisku, a Holocaust nie istnieje. W to też nikt nie chciał uwierzyć...
Pozdrawiam ludzi myślących samodzielnie.
Zgłoś
Avatar
Zwykla Lajza 2011-09-12, 15:10
Ja pierdole co za zlepek gówna, słabe to jest.
Zgłoś
Avatar
j................o 2011-09-12, 15:12 1
jesli chodzi o smolensk, to moze i mnie to interesuje, i nasz kraj ma srodki by dochodzic prawdy, choc z nich nie korzysta, jesli chodzi o wtc to chuj mnie to obchodzi, ani ja, ani caly nasz kraj nie mamy zadnego wplywu na te sprawe i zadnego interesu by ja wyjasniac, a jezeli nawet znalazlaby sie jednostka wybitnie niewygodna dla wladz usa (jesli oczywiscie jakis spisek byl), to marny jej los, co wiecej mozemy jedynie symbolicznie poasystowac usa w grabieniu ropy i innych surowcow i na tym skorzystac, bo muzulmanow nie jest i nigdy nie bedzie mi szkoda po tym co zobaczylem na starym hardzie, wiec wiekszosci ludzi tutaj, dla ktorych jedyna namiastka usa jest i na zawsze pozostanie wizyta w mcdonaldzie radze sie zajac wazniejszymi sprawami, niz 2 nieistniejacymi od 10 lat wiezowcami
Zgłoś
Avatar
John_Doe 2011-09-12, 16:03 1
Jasne, wyrobienie sobie światopoglądu przynajmniej zbliżonego do faktów nie jest niczym istotnym. Łatwiej zaprzeczyć niż pomyśleć. Powitajmy wieki ciemne raz jeszcze.
Zgłoś
Avatar
kupsobiegrzejnik 2011-09-12, 16:14
każdy widzi to co chce widzieć
Zgłoś
Avatar
kurtz333 2011-09-12, 16:20
Martinez1976 napisał/a:

Dick Chenney - viceprezydent USA akurat był wtedy w Norad. Ależ przypadek...


mozesz podac jakies wiarygodne zrodlo tej informacji?
Zgłoś
Avatar
miedziak 2011-09-12, 16:34 1
antyzog napisał/a:

@up
Tak, były przypadki ludzi którzy wierzyli że żyją w matrixie i nawet z tego powodu mordowali innych. .



nieodwracalne napisał/a:

Kurwa niektórzy chyba wierzą że żyją w Matrixie



Mr.Drwalu napisał/a:

@
Każdy sobie będzie żył we własnym świecie jaki sobie stworzył tak więc "matrix-a" wsadź sobie między
kartki w Harry-m Potter-ze.



Robster napisał/a:

@antyzog ty chyba dalej w Matrixie siedzisz



mówicie macie



a tak swoją drogą to chyba chcieli ten cały Irak zaatakować bo Husajn chciał sprzedawać ropę za inną walutę niż dolary a rewolucja w Libii została ponoć w wywołana dla tego że Kadafi chciał wprowadzić wspólnie z kilkoma innymi krajami arabskimi złote dinary zamiast papierowych pieniędzy. I że gdyby do tego doszło to ludzie by stwierdzili że amerykańskie dolary to tylko papierki bez pokrycia w złocie którymi w sumie są i całe USA by splajtowało. Nie wiem jak jest ale w sumie to chyba prawda, przynajmniej jest to bardziej logiczny powód niż nieszanowanie praw człowieka albo ropa tamtejszych krajów.
Zgłoś
Avatar
Vesh 2011-09-12, 17:47
Moim skromnym zdaniem wrzucanie tego typu materialow na sadola, ktory jest wylegarnia debilizmu, mija sie z celem. Zeby zaczac samodzielnie myslec, trzeba chciec samodzielnie myslec. Za duzo tu omotanego telewizyjna papka tudziez religijna 'moralnoscia' motlochu. Tyle ode mnie
Zgłoś
Avatar
kisiuuu 2011-09-12, 21:32
Pytanie z inne beczki, posiada ktoś track listę z tego filmu? Bardzo proszę!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie