18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Witam, drodzy sadole.

Przeglądając dzisiaj internety, natknąłem się na informację z mojego kochanego miasta. Może ostatnio słyszeliście o nim jak ktoś wysadził w powietrze bankomat przy markecie. Wracając do sprawy, to tego jeszcze moje oczy nie widziały..12 latka w ciąży, nie została zgwałcona ku uciesze niektórym, ale forma została zalana przez 13 latka

"Starachowicki Sąd Rodzinny i do Spraw Nieletnich zajmuje się sprawą dwójki bardzo młodych ludzi, którzy spodziewają się dziecka. Mama ma zaledwie 12 lat, chłopak podejrzewany o ojcostwo 13 lat. Plotki o ciężarnej uczennicy jednej ze starachowickich podstawówek krążyły po Starachowicach już w zeszłym miesiącu, ale oficjalne zawiadomienie o podejrzeniu, że tak jest rzeczywiście, dotarły do policjantów Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach w styczniu"


ps. Pierwszy temat więc jechać jak po burej suce
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-01-15, 0:49 1
PANxxxBDSM napisał/a:

Prawdę mówiąc, to trzeba obniżyć wiek w prawie karnym do 11 lat Bo takie małoletnie lachony już chcą się ruchać Prawo należy dostosować do większości


Prawo- w tej seksualnej materii- to się powinno zająć gwałtem, a nie tym, że np dwoje nastolatków dobrowolnie się bzyka
Zgłoś
Avatar
SZEWAlejTU 2014-01-15, 0:55 52
13 i już rucha 12 a ja 24 i kurwa dalej nic !
Zgłoś
Avatar
606 2014-01-15, 2:52 11
I kto to gówno wychowywać teraz będzie? Kurwa utrzyma się z "pensji" 13 i 14 latków? Kurwa, mamo daj kieszonkowe, bo muszę synkowi pieluchy kupić.
Rodzice muszą być dumni kurwa, nie dość, że utrzymują ścierwo to jeszcze będą utrzymywać ścierwo tego ścierwa.
Ale jak się odpowiednio nie wychowuje to czyja wina?
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2014-01-15, 3:14 35
Jest w tym coś Dobregoo

Jak mamcia będzie miała 30 lat to córcia będzie miała 18 lat , dwa kąski na jednym ogniu
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2014-01-15, 3:14 1
Duentar napisał/a:

@gonzo3211

Proszę Cię... to się będzie zdarzać - skutek szkół koedukacyjnych w czasach "rozwiązłości seksualnej".
U mnie w gimnazjum kilka dziewczyn zaszło w ciążę i kilka dziewczyn, z którymi chodziłem do podstawówki, ale straciłem kontakt już miały zalaną formę w gimnazjum/liceum.

"Walą się jak domy w Afganistanie"



No proszę cię... liceum mogłeś sobie darować. 17-19 lat to nie jest żadna patologia
Zgłoś
Avatar
Allin23 2014-01-15, 3:17 25
Co w tym dziwnego? Rodzice pracują po 12h, w telewizji tylko Kurwy Shore, w muzyce co teledysk to tekst typu "Ruchaj mnie mocno, bo chce 5zł" na każdym kroku dzieciak widzi dwóch panów walczących o to żeby wkładanie chuja w dupę sobie nawzajem nazwać małżeństwem - to co taki dzieciak ma sobie w głowie poukładać sam.

Jedyne co mu wyjdzie to, że jak wszyscy się wszędzie jebią, to i on też powinien bo będzie inny. A że go karmią tym od żłobka, to i szybko sobie to poukłada.

Poza tym zastanówcie się, komu to jest na rękę że się wiek rozpłodowy obniża?

No ZUS z tego powodu to włosów nie wyrywa z głowy.
Zgłoś
Avatar
Pentryt 2014-01-15, 3:21 4
Jebać konsekwencje! Ruchajmy się wszyscy ze wszystkimi, sami ze sobą, ze zwierzętami, z dziećmi. Przecież żyjemy w zajebistej, nowoczesnej i postępowej europie
Zgłoś
Avatar
Borsuczi 2014-01-15, 4:18 2
Wygląda jak robaczki z facetów w czerni hahaha

Zgłoś
Avatar
Playboy223 2014-01-15, 5:26
Rodzice odjebali dobrą robotę, na pewno uświadomili dzieci czym grozi seks bez zabezpieczenia
Zgłoś
Avatar
samaelpl 2014-01-15, 7:07 2
Borsuczi napisał/a:

Wygląda jak robaczki z facetów w czerni hahaha

Obrazek



Andrzej07 napisał/a:

miejmy nadzieję że od frontu też taka ładna jak od zakrystii



To nie jej zdjęcie, idioci.
Zgłoś
Avatar
kishon 2014-01-15, 8:07
ładnie się pochwaliłeś, gratulacje ojcostwa
Zgłoś
Avatar
Nihil 2014-01-15, 8:32 4
Na 2 strony tylko 2 posty w miarę z sensem, a reszta to jak wyciek gówna Naprawdę tak lubicie szpanować "sadystycznymi" postami łasząc się o piwa, że robicie z siebie chamów i idiotów?

Po pierwsze przesłanki są że to gwałt, po drugie młody wiek (Allin23 ma rację, wszędzie pokazują skurwienie to dziecko łyka grzecznie), jak dla mnie to przykra sprawa. A że wy chcieliście zaruchać w młodym wieku (najlepiej jeszcze w jajach ojca) to może by wam się to podobało zjebać sobie życie na start
Zgłoś
Avatar
pawu95 2014-01-15, 8:42 2
Nihil, Chyba tylko twoi rodzice uważają, że mieć dziecko = zjebać sobie życie.
Zgłoś
Avatar
mua 2014-01-15, 9:08 2
koki112 napisał/a:


ps. Pierwszy temat więc jechać jak po burej suce



Ty bura suko
Zgłoś
Avatar
i................y 2014-01-15, 9:12
@pawu95. Moi też.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie