18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Witam, drodzy sadole.

Przeglądając dzisiaj internety, natknąłem się na informację z mojego kochanego miasta. Może ostatnio słyszeliście o nim jak ktoś wysadził w powietrze bankomat przy markecie. Wracając do sprawy, to tego jeszcze moje oczy nie widziały..12 latka w ciąży, nie została zgwałcona ku uciesze niektórym, ale forma została zalana przez 13 latka

"Starachowicki Sąd Rodzinny i do Spraw Nieletnich zajmuje się sprawą dwójki bardzo młodych ludzi, którzy spodziewają się dziecka. Mama ma zaledwie 12 lat, chłopak podejrzewany o ojcostwo 13 lat. Plotki o ciężarnej uczennicy jednej ze starachowickich podstawówek krążyły po Starachowicach już w zeszłym miesiącu, ale oficjalne zawiadomienie o podejrzeniu, że tak jest rzeczywiście, dotarły do policjantów Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach w styczniu"


ps. Pierwszy temat więc jechać jak po burej suce
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-01-15, 9:26
autor ty bura suko
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-01-15, 9:30 1
Gratulacje dla przyszłych rodziców. Przy odrobinie szczęścia, nim skończy studia będzie babcią
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2014-01-15, 9:58
Kuriki napisał/a:


Prawo- w tej seksualnej materii- to się powinno zająć gwałtem, a nie tym, że np dwoje nastolatków dobrowolnie się bzyka



Gdyby dżolero miałby już 17 lat to wylądował by w pierdlu
Zgłoś
Avatar
patryx777 2014-01-15, 10:06
Zgłoś
Avatar
Allin23 2014-01-15, 11:53 2
Cytat:

Nihil, Chyba tylko twoi rodzice uważają, że mieć dziecko = zjebać sobie życie.



Ty jakbyś miał teraz dzieciaka w wieku 18 lat, to pewnie byś go ze sobą zabierał na imprezy i do szkoły co? I było by jak w filmie amerykańskim. Kretynie, myśl co mówisz. Pierdolony internetowy "dorosły".
Zgłoś
Avatar
Lumen 2014-01-15, 11:56
Proszę, proszę. Okazuje się, że jednak jest tutaj trochę ludzi ze Starachowic
Zgłoś
Avatar
Machol 2014-01-15, 13:07
Nie ma to jak maturę zdawać i posyłać swoje dziecko do szkoły - niezłe tempo! Nauczmy tego reszty dzieciaków, a już za dekadę będzie nas 60 milionów Kasę na utrzymanie będzie pompować rzecz jasna województwo angielskie albo powiat irlandzki
Zgłoś
Avatar
Diux 2014-01-15, 14:17 1
Często bywam w starachowicach. Uwierzcie mi że tam jest większa patologia niż w Sosnowcu. Ludzie pod balkonami srają...
Zgłoś
Avatar
Nihil 2014-01-15, 14:48
@pawu95 - Naucz się czytać ze zrozumieniem, to wiele tobie w życiu pomoże. Nie będę ci tłumaczyć czego nie rozumiesz, może zmądrzejesz jak sam do tego dojdziesz
Zgłoś
Avatar
N................a 2014-01-15, 15:23
Taki mały a już rucha, a ja dalej prawiczek na trybie ręcznym. nie ma sprawiedliwości na tym świecie.
Zgłoś
Avatar
Bura102 2014-01-15, 20:42
"ps. Pierwszy temat więc jechać jak po burej suce "

Masz coś do mnie?
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2014-01-15, 21:32
Co jest kurwa?! Myślałem, że nie będę się wyróżniał z tłumu ale jak tak to... dawać foty tej gówniary, bom się nakręcił, że HEEEEEJ!
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2014-01-15, 22:37 1
Chwila, chwila. Przecież te małoletnie ciąże to jest zaraza z waszej ukochanej cywilizowanej zachodniej europy...
Dlaczego teraz tak bardzo pierdolicie o tych dzieciach?
Wystarczy wyjść wieczorem na dwór w anglii, a na osiedlu "pod latarniami" stoją dzieci. Matki wyganiają małe dziewczynki, żeby zaszły w ciąże, bo będą z tego duże benefity. To nie jest mój wymysł, to są fakty.
Zachód... europa... kultura i tradycje ahaha, pokażcie mi te pierdolone tradycje europejskie, bo mieszkając kilka ładnych lat na zachodzie nie zauważyłem ich.
Zgłoś
Avatar
Ludi2012 2014-01-16, 20:30
PANxxxBDSM napisał/a:

A to trzynastoletni pedofil jebany Kara śmierci !!!



to nie pedofilia tylko hebefilia debilu
Zgłoś
Avatar
P................M 2014-01-17, 3:15
606 napisał/a:

I kto to gówno wychowywać teraz będzie? Kurwa utrzyma się z "pensji" 13 i 14 latków? Kurwa, mamo daj kieszonkowe, bo muszę synkowi pieluchy kupić.
Rodzice muszą być dumni kurwa, nie dość, że utrzymują ścierwo to jeszcze będą utrzymywać ścierwo tego ścierwa.
Ale jak się odpowiednio nie wychowuje to czyja wina?



Nie rozumie, dlaczego nazywasz ich ścierwem ??? Myślę, że ty jesteś większym ścierwem niż te gimbusy !!! Oni przynajmniej mają fajne życie erotyczne A ty całe życie będziesz jechał na ręcznym, bo jesteś chudy, garbaty i nosisz grube okulary !!!
Zgłoś