18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
ellsworth 2014-03-05, 22:55
W WFie beznadziejne jest to, że w kółko jest jedno i to samo. Jak nie piłka nożna, to siatkówka, jak nie siatkówka to koszykówka albo unihokej. No litości! Ile tak można! 6 lat studiów, 3 lata gimnazjum, 3 lata liceum i rok Wfu na studiach. Rzygać się chce monotonią polskiego WFu. Zobaczcie jak to jest na Zachodzie, gdzie uczeń może wybierać spośród dziesiątków dyscyplin które chce ćwiczyć, a u nas rzuca nauczyciel piłkę i ma wyjebane do końca zajęc co się dzieje.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-03-05, 22:57
Film chujowy a ten podstarzały pajac podszywający się za licealistę jeszcze bardziej. A jeżeli chodzi o wf to jest taka zapchajdziura w ustawowym planie szkolnictwa. Dadzą jakiemuś cepowi po AWFie posadę a ten całe dnie chuja robi, jest magazynierem od wydawania piłek. Co jakiś czas zdarzy się jakiś niespełniony piłkarz ekstraklasy albo koleś o wąskich horyzontach który myśli, że tylko sport w życiu jest najważniejszy. Ogólnie w czasach jak się uczyłem to natrafiałem albo na takich którzy mają wyjebane i po prostu chcą odbębnić swoje godziny pracy albo na takich którzy mają się za mentorów, będą każdemu kolejnemu rocznikowi wpajać swoje zjebane ideologie wuefowe. Ot magistrzy od kopania piłki.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2014-03-05, 22:58 1
A ja jestem gruby i byłem gruby , ale nigdy nie opuściłem WF kurwa , to jedyny przedmiot na którym można było się odłączyć od całego tego książkowego gówna .
A gra w siatę albo hokeja , to niezapomniane chwile .

Na studiach brakuje mi tego rozpierdolu jaki robiło się z piłkami na WFie
Zgłoś
Avatar
urteusz 2014-03-05, 23:24
[q]Tylko spasione cioty, jarające się fantasy/mangą/anime, grające w gry typu wow nie lubią wfu. [/q]

Oj synek, synek. W dupie byłeś chuja widziałeś. Pewnie na żadnym zlocie gier nie byłeś a byś się kurwa zdziwił.
Zgłoś
Avatar
loki2803 2014-03-05, 23:30
Ja tam żadnych traum nie przeżywałem, lubię sport i inne takie takie, tylko jest jedno "ale". WF prowadzony w dzisiejszych szkołach jest o kant dupy do rozjebania, często prowadzony niepoprawnie dla zabicia czasu młodzieży i oczywiście wykładowcy. Takie stawianie sprawy pfu przepraszam, cięcie w chuja powoduje znikomą poprawę kondycji i ogólnej sprawności fizycznej wśród młodych Polaków, a co za tym idzie naród staje się słaby, otyły, a chłopcy coraz bardziej zniewieściali.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2014-03-05, 23:48 4
według mnie W-F powinien zostać wycofany ze szkół ,a powinny w zamian zostać wprowadzone obowiązkowe zajęcia sportowe pozalekcyjne by dziecko trenowało tę dyscyplinę która chce ,a nie gramy w kosza czy w siatkę to połowa klasy nie gra bo nie lubi danego sportu.
Zgłoś
Avatar
ditter 2014-03-05, 23:59
Plecionkarz napisał/a:

Film chujowy a ten podstarzały pajac podszywający się za licealistę jeszcze bardziej. A jeżeli chodzi o wf to jest taka zapchajdziura w ustawowym planie szkolnictwa. Dadzą jakiemuś cepowi po AWFie posadę a ten całe dnie chuja robi, jest magazynierem od wydawania piłek. Co jakiś czas zdarzy się jakiś niespełniony piłkarz ekstraklasy albo koleś o wąskich horyzontach który myśli, że tylko sport w życiu jest najważniejszy. Ogólnie w czasach jak się uczyłem to natrafiałem albo na takich którzy mają wyjebane i po prostu chcą odbębnić swoje godziny pracy albo na takich którzy mają się za mentorów, będą każdemu kolejnemu rocznikowi wpajać swoje zjebane ideologie wuefowe. Ot magistrzy od kopania piłki.

Film faktycznie chujowy. A reszta tego co opisałeś to gówno prawda . Wolałbym kurwa nie wiedzieć co to np.: całka niż być zapewne tak jak Ty placku być "impotentem fizycznym" zależnym od rodziny... ale nie lepiej napisać że mgry od kopania piłki i prowadzą zajęcia na macie ( macie piłkę i gracie). Jak się nie interesowałeś i nie interesujesz do tej pory uczestnictwem w kulturze fizycznej i dbaniem o własne ciało to na chuj którykolwiek z tych nauczycieli miał się spinać? Po prostu
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-03-06, 2:50
ellsworth napisał/a:

W WFie beznadziejne jest to, że w kółko jest jedno i to samo. Jak nie piłka nożna, to siatkówka, jak nie siatkówka to koszykówka albo unihokej. No litości! Ile tak można! 6 lat studiów, 3 lata gimnazjum, 3 lata liceum i rok Wfu na studiach. Rzygać się chce monotonią polskiego WFu. Zobaczcie jak to jest na Zachodzie, gdzie uczeń może wybierać spośród dziesiątków dyscyplin które chce ćwiczyć, a u nas rzuca nauczyciel piłkę i ma wyjebane do końca zajęc co się dzieje.



E tam, pierdolisz. Ja tam mam na studiach wspinaczkę sportową, którą wybrałem spośród 20 innych możliwości (albo i więcej).
Zgłoś
Avatar
BrainSeeker 2014-03-06, 3:03
WF mnie wkurwiał z jednego powodu, w moim technikum była tak chujowo mała sala, że przebiegnięcie od bramki do bramki zajmowało 3 sec
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2014-03-06, 3:13 1
zgadzam się że wf to chujoza. Śmierdziało w szatni, śmierdziało na sali, śmierdziało potem w klasie. Cały czas w kółko koszykówka i siatkówka. Nienawidzę koszykówki, to szedłem na siatkówkę. Brak jakiegokolwiek wyboru, tylko te dwa zjebane sporty. I co jakiś czas przyjemność typu sprawdzian z dwutaktu (dla tych co nigdy nie grają w kosza też, bo przecież dwutakt to najważniejsza rzecz na świecie), skok przez konia (po co to???) i tego typu pierdoły. Chyba niczego innego nie uczą na awf. Na szczęście na studiach można było sobie wybrać taki sport jaki się chciało, a i teraz bez przymusu jestem co kilka dni na salce.
Zgłoś
Avatar
anetamineta 2014-03-06, 10:47
kurwa o czym tu mowa .Ja w liceum chodziłem do klasy sportowej,10 godz tygodniowo i jeszcze treningi poza lekcjami,fakt faktem ze mozna sie było wykapac bo wf-ie
Zgłoś
Avatar
Zanzazaar 2014-03-06, 10:48
wiesiors4 napisał/a:

Tylko spasione cioty, jarające się fantasy/mangą/anime, grające w gry typu wow nie lubią wfu.

Nie lubię wfu cioto, bo nie lubię rzeczy, które nie dają mi żadnego zysku.
Zgłoś
Avatar
Sqrvol 2014-03-06, 10:54
Kurwa co za idiotyzm. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek na hali ktoś powiedział że "znowu gramy w piłkę" - raczej na hali baardzo rzadko się zdarzało żebyśmy pograli - jak coś to na zewnątrz tylko.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2014-03-06, 13:11 1
wiesiors4 napisał/a:

Tylko spasione cioty, jarające się fantasy/mangą/anime, grające w gry typu wow nie lubią wfu.


W większości tiaa ale znam z Gdańska mistrza Taekwondo, który jara się anime i którego anime motywowało (Dragon Ball, Naruto) Znam też mistrza zapasów również z Gdańska, który jest maniakiem anime. A jednak nie są spaszeni i mają znajomych, życie, ćwiczą( Zapewne więcej niż Ty pierdolcu )
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2014-03-06, 16:30
Jak można nie lubić WF-u? To oderwanie od tej całej "burzy mózgów" Na WF zawsze się czekało niecierpliwie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie