18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Avatar
s................n 2012-06-13, 0:37
i jak zwykle w drugim filmiku od Zimona pacyfistyczne pierdolenie, no ja bym was wszystkich ganiał ze sztachetą aż wybilbym wam te zajebane pacyfistyczno-spiskowe pierdolenie z tych pustych łbów
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-06-13, 0:37
I chuj ze z pamieci leci ? O co wam chodzi? Z kartki miała kurwa czytać ?
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2012-06-13, 0:38 1

Zgłoś
Avatar
dth 2012-06-13, 0:51 1
dziwne, myslalem ze kanadyjczycy maja dwuczesciowe glowy i jak gadaja to gorna czesc podskakuje na chwile odlaczajac sie od dolnej... a tu takie zaskoczenie.
Zgłoś
Avatar
Parzo 2012-06-13, 0:54
hef ju efer łonder hef ju efer łonder... inteligentne jak uj... jak poprzednicy nie ma to jak nic kuc na pałe i gadac o czyms kogo to ni ziebi ni grzeje
Zgłoś
Avatar
G................J 2012-06-13, 9:48
To tylko groźna półprawda, jakoby to wszystko działo się tylko dla pieniędzy, jest to wielki psychologiczny atak pod fałszywą flagą... Chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj na: zbawienie.com
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2012-06-13, 10:08
Za + - nie przymierzając 6 lat będzie z niej taka szprycha że o ja pierdole... Wtedy mógłbym powiedzieć ruchałbym a teraz mam takie mieszane uczucia...

A co do tematu to i tak gówno zrobi. Politycy i tak będą robić swoje a nie słuchać kazań ludu. Tym bardziej dwunastoletniego.
Zgłoś
Avatar
ogonix 2012-06-13, 10:15
troche jak mloda Jessica Alba
Zgłoś
Avatar
t................x 2012-06-15, 0:03
Z takich mały pizd to wielkie kurwy rosną
Zgłoś